0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Peluş Oyuncaklar

HEDİYELERİN EN YUMUŞAK HALİ: PELUŞ OYUNCAK 

Herkes çocukken sevdiği ve değer verdiği peluş oyuncak hayvanını hatırlar. Her gece sıkıca tuttuğu peluş ayıcık veya peluş tavşan oyuncağını. Birçok küçük çocuk için, bir peluş oyuncak onları rahatlatan, dinleyen, küçük sırlarını saklayan ve çevrelerindeki dünyayı keşfederken yanlarında kalan sadık bir arkadaş haline gelir. Çocuklar oynadıkları peluş oyuncaklarla farklı oyunlar keşfederler. Oyun saati dışında da çocuklar uyku saatlerinde peluş oyuncaklarına sarılarak uyurlar ve bu onların kendilerini güvende hissetmelerini sağlar. Bunca güzel bir sebepler varken çocuğunuza bir peluş oyuncak hediye etmek istemez misiniz?

 

Peluş Oyuncaklar ile Sıcacık Bir Hediye Verin 

Her yaştan çocuğun ilgisini çekecek güzel bir peluş oyuncak vardır. Hafif, yumuşak, eğlenceli, şık ve keskin köşelerinin bulunmaması sebebi ile peluş oyuncaklar küçük çocuklar için oldukça güvenilir ve vazgeçilmez oyuncak tiplerindendir. Web sitemizin sizlere sunduğu çok sayıda peluş oyuncak çeşidi ile güzel bir hediye verebilir ve çocukların yüzünde güzel bir gülümseme bırakabilirsiniz. Hediyenizi seçmeden önce alerjik dokulara dikkat edip iyice araştırmanız ve kendiniz veya hediye ettiğiniz kişi için en doğru ürünü seçmelisiniz.

 

Sevgililer İçin Peluş Oyuncak

Gördüğünüz an sarılma hissi oluşturan, sizleri çok mutlu eden yumuşacık peluş oyuncak çeşitleri sadece çocuklar için değil yetişkinler için de oldukça tatlı ve güzel bir hediye olmaktadır. Bu kadar yüz güldüren ve mutlu eden oyuncaklar elbette çoğu insanın ilk hediye tercihleri arasında yer almaktadır. Sevgiliniz için bir peluş ayıcık almak çok mantıklı bir hediye tercihi olmaktadır çünkü kullanım özenine göre uzun ömürlü bir hediyedir. Bir peluş hediye ettiğinizde uzun yıllar boyunca hediyeniz o kişiyle birlikte olur. Bu şekilde doğal olarak o günün anıları da taze olarak kalır.  Bunun yanında çok iyi bir tamamlayıcı olan peluş oyuncaklar alacağınız her ufak hediyenin yanında tatlı bir görünüm vererek karşınızdaki kişiyi çok mutlu edecektir.

 

Peluş Oyuncak Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Birine hediye olarak veya özellikle çocuğunuz için peluş oyuncak alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Peluş oyuncaklar sizin de tahmin edebileceğiniz gibi özellikle kumaştan olmaları sebebi ile kiri ve mikrobu bünyelerinde çok fazla barındırabilmektedirler. Özellikle astım gibi solunum rahatsızlıkları olan birine peluş oyuncak hediyesi alacaksanız özellikle doğal ve sentetik kumaştan yapılmış olmasına dikkat etmenizi öneririz. Kolayca mikrop barındırabildikleri ve temizlenmeleri zor olduğundan, bu tip oyuncakların yıkanabilir özellikte olmasına dikkat edilmesini öneriyoruz. Bu tip sentetik kumaştan üretilmiş ve bunun yanı sıra yıkanabilir seçenekleri ile çok sayıda ürünü biz sizin için uygun fiyatlara web sitemizden kolayca erişimini sağlamaktayız!

 

Oyuncak Peluş Ayıcık! 

Oyuncak denilince akla ilk peluş oyuncak, peluş oyuncak denilince de akla ilk peluş ayıcık gelmektedir. Yumuşacık, sımsıcak, kucak dolusu bir hediye vermek isteyenler için olmazsa olmaz peluş ayıcıklar; sevgililer gününün gözdesi, doğum günlerinin vazgeçilmezi, yıl dönümlerinin olmazsa olmaz hediyeleridir. Şirin, sevimli bir o kadar aşk dolu bu oyuncaklar 7’den 70’e tüm kadınların en sevdiği ve erkeklerin hediye etmekten sıkılmadığı vazgeçilmez hediyeliklerdir.

Biz de sizlere aZall web sitesi olarak her çeşit ve her fiyata göre uygun ve kaliteli ürünleri topladık ve tek bir tık ile kolayca ulaşmanız için tüm şartları sağladık! Şimdi sevdiklerinizin yüzünü güldürmek ve onlara bir hediye satın almak için sıra sizde. Bütçenize uygun peluş hediyeler arasında seçim yapın ve yüzlerde bir gülümseme oluşturmaya hazır olun!

Kazancınız 50%
650.00 TL 325.00 TL
Kazancınız 29%
750.00 TL 530.00 TL
Kazancınız 45%
650.00 TL 360.00 TL
Kazancınız 4%
126.94 TL 121.87 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (67)
Cinsiyet
Boyut
    Tümünü göster (15)
Mağaza
    Tümünü göster (27)
Fiyat

 – 

  • 41.57
  • 3164.42