Bebek & Okul Öncesi

OYUNCAK SETİ VE OYUNCAKLAR, EĞLENDİRİRKEN HAYATA HAZIRLIYOR

Eğitimi en önemli bireylerin başında gelen çocuklar için okul öncesi eğitici oyuncak türleri, ebeveynler için en önemli eğitim araç gereçlerinden biridir. Günümüzde bilimsel olarak gerekliliği kanıtlanmış ve tüm dünyada kabul görmüş okul öncesi eğitim evde başlar. Bu nedenle ebeveynler, çocuk fikrini akıllarına yerleştirdikten hemen sonra okul öncesi eğitici oyuncak türlerini incelemeye başlar. Oyun seti, çocuğun zihinsel ve bedensel gelişimini en iyi sağlayacak ürünlerin başında gelir çünkü tüm canlılarda olduğu gibi insan da oynayarak öğrenir. 

Okul öncesi eğitici oyuncak seçilirken, çocuğun yıl olarak değil, ay olarak yaşına önem verilmelidir. Çocuğun her ay gelişimini sağlayacak, onu bir sonraki aya hazırlayacak oyun seti bulunmaktadır. Çocuğa, olması gerektiğinden daha büyük aylık oyuncak seti alınması onu eğlendirebilir ancak yaşına uygun olmadığı için çabuk sıkılacak ve öğrenmesi gereken asıl konuları kaçıracaktır. Bu nedenle, çocuk için doğru oyun seti modelleri mutlaka gerekli incelemeler yapılıp, tavsiyeler dikkate alınarak seçilmelidir.

 

Bebek Çıngırak, Kavrama Refleksini Artırır, Eğlendirir

Bebekler, dünyaya alışma dönemlerinde farklı seslere ayrı ilgi gösterirler, bebek çıngırak da bu nedenle ihtiyaçtır. Bebeğin dünyaya gelişiyle başlayan tutma refleksi, önce beslenmeyi, ardından da öğrenmeyi kolay kılar. Çıngırak oyuncak seti de bebeklerin bu duyusuna hitap etmesi için geliştirilmiştir. Bebek çıngırak, bebeğe kavrama kabiliyetini kazandırarak, çıkardığı rahatsız etmeyen, bilakis dikkat çekici sesiyle bebeklerin ilk oyun arkadaşlarından biridir. Yüzyıllardır bebek çıngırak ve çıngırak oyuncak setleri, bebek düşünen ailelerin ilk aldığı türlerden biridir.

 

Rengârenk ve Yumuşacık Bir Dost: Bebek Uyku Arkadaşı

Bebeğin, rahat ve konforlu bir uyku çekmesi tüm anneler için en önemli konudur ve bu durumlarda bebek uyku arkadaşı imdada yetişir. Peluş, ayı, fil, köpek, penguen gibi hayvan figürlerinin seçildiği rengârenk bebek uyku arkadaşı, çocuğun ilgisine göre sevdiği çizgi film karakterlerinden de seçilebilir. Yumuşaklığı ve sağladığı rahat ile bebeğin uykuya eğlenerek dalmasını ve rahat uyumasını sağlayan bu ürün, aynı zamanda iyi bir oyuncak olarak da görevini yapar. İçinin elyaf gibi yumuşak dolgu malzemeleriyle doldurulması, yumuşak peluş kumaşlarla yapılması bebeğin hassas cildine de zarar vermez ve hem anneye hem de bebeğe büyük bir rahatlık sağlar.

 

Barbie Oyuncak ve Oyuncak Bebek Bambaşka Dünyalara Kapı Açar

Bebekler büyüdükçe, oyuncaklara olan ilgisi de değişir ancak kız çocukları için neredeyse insanlık tarihinden bu yana oyuncak bebek, modası ve gördüğü ilgi hiç değişmeyen ürünlerin başında gelir. Yüzyıllar öncesine ait bezden örülerek ya da dikilerek üretilen oyuncak bebek, günümüze kadar hayli evrim geçirerek çocukların ilgisini çeken şekillerde üretilmektedir. Bugün, doğallıktan yana olan annelerin tercihi olan örgü bebekler hala çeşit çeşit bulunabilmektedir ve çeşit zenginliği, anne ile çocukların gözlerini kamaştırmaktadır.

Oyuncak bebek modelleri içerisinde bir tanesi var ki, dünyanın en ünlü oyuncak bebeği olarak gönüllerdeki yerini koruyor: Barbie oyuncak… Genelde kız çocuklarının büyük ilgi gösterdiği Barbie oyuncak, sadece bebek olmanın ötesinde çocuklar için bir yaşam biçimi olabiliyor. Barbie, evi, giysileri, aksesuarları, pet hayvanları ile çocuklara bambaşka bir dünyanın kapısını açıyor ve bu kapıdan giren çocuklar oyun ve eğlenceye doyuyor. Barbie oyuncak modelleri, çocukların sadece eğlenmesini değil, aynı zamanda yaratıcı yönlerinin gelişmesine de katkı koyuyor. Barbie, tek başına oynanabildiği gibi, grup oyunlarına da müsait olduğundan çocuğun sosyalleşmesine de yardımcı oluyor. Çocuğunuzun, bebeklikten itibaren ihtiyaç duyacağı okul öncesi eğitici oyuncak türleri, iyi bir bebek uyku arkadaşı ya da Barbie oyuncak ile rengârenk dünyalara yelken açmak için aZall internet mağazasını ziyaret etmeyi unutmayınız!

 

Kazancınız 10%
Promosyon
1,299.00 TL 899.10 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
1,599.00 TL 899.10 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
499.00 TL 359.10 TL
Kazancınız 21%
350.00 TL 275.00 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
199.90 TL 179.91 TL
Kazancınız 8%
290.22 TL 267.90 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
159.00 TL 132.05 TL
Kazancınız 6%
479.90 TL 449.90 TL
Kazancınız 6%
143.96 TL 134.76 TL
Kazancınız 13%
225.14 TL 195.58 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
299.00 TL 215.10 TL
Kazancınız 3%
400.00 TL 389.99 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
149.00 TL 113.05 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (100)
Cinsiyet
Renk
    Tümünü göster (90)
Boyut
Mağaza
    Tümünü göster (50)
Fiyat

 – 

  • 21.13
  • 4224