0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Çocuk Puzzle&Yapboz

ÇOCUKLARINIZ İÇİN BİRBİRİNDEN EĞLENCELİ PUZZLE ÜRÜNLERİ

Basitçe açıklamak gerekirse yapboz olarak da bilinen puzzle ürünleri bulmaca, bilmece ya da bilinmeyeni çözme gibi amaçlara yönelik zeka geliştirici ürünlerdir. Zaten aslen İngilizce bir kelime olan ve Türkçe’ye yapboz olarak çevrilmiş olan puzzle, kelime anlamı olarak da bilmece, bulmaca ya da bilinmeyeni çözme gibi anlamlara gelir.

Siz de hazırlamış olduğumuz eğlenceli puzzle ürünlerine, hem çocuklar hem yetişkinler için eğitici, öğretici ve bir o kadar da eğlenceli yapboz çeşitlerine, ileri seviye 3D puzzle ürünlerine ve çok daha fazlasına ulaşmak istiyorsanız kataloglarımıza göz atmanızda fayda var. Beğendiğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyin, siparişinizi verin ve hızlı teslimat imkanlarımız ile satın almış olduğunuz ürüne bir an önce sahip olun.

Puzzle Nedir?

Aslında puzzle, yapbozdan daha kapsayıcı bir anlama sahiptir. Yapboz farklı sayılarda birçok parçadan oluşan, ve bu parçalar tamamlandığında, yani doğru şekilde birleştirildiklerinde bütün bir resim ya da fotoğraf elde ettiğimiz, bu amaca yönelik olarak tasarlanmış puzzle çeşitlerine verilen isimdir. Puzzle ise, daha önce de ifade ettiğimiz gibi yapbozun da içinde bulunduğu birçok bilmece, bulmaca ve bilinmeyeni çözme oyununu içeren genel bir tabir, yani daha kapsayıcı bir ifadedir.

Bu duruma basit bir örnek vermek gerekirse, bildiğimiz kare bulmacalar, bazı masa oyunları, hatta tetris gibi bazı video oyunları bile puzzle tanımı içine dahil edilebilmektedir. Bunun yanında daha zorlayıcı, daha ileri seviye puzzle çeşitleri de sizlere sunmuş olduğumuz ürün kataloglarımız içinde mevcuttur. Oldukça yüksek seviyede dikkat, adanmışlık ve özveri gerektiren 3D puzzle ürünleri bahsedilen ileri seviye ve zorlayıcı puzzle ürünleri için iyi bir örnek olacaktır.

Yapboz Çeşitleri

Yapboz yapıları gereği birçok farklı türde olabilirler. Sonuçta bu bir resim oluşturma bulmacasıdır ve burada tercih edilecek olan resim ya da fotoğraf birçok farklı anlama ya da amaca hizmet edebilir. Örneğin oyna öğren yapboz türündeki bulmacalar, isminden de anlaşılabileceği gibi eğlenceli olmasının yanında daha çok eğitim amaçlı kullanılan yapbozlardır.

Bunun yanında yüzlerce, hatta binlerce sayıda parçadan oluşan daha zorlayıcı yapboz ürünleri de mevcuttur. Daha çok yetişkinlere yönelik olan bu yapbozlar, özellikle yapboz sevenler için vazgeçilmez bir eğlence olabilir. Bu yapbozları tamamlamak saatler, günler, hatta belki de haftalar, aylar bile sürebilir. Gerçek bir özveri ve adanmışlık isteyen bu ürünler kimileri için mükemmel bir eğlencenin habercisidir.

Eğitici Yapboz Ürünleri

Çocuk dünya haritası yapboz ürünleri eğitici puzzle ürünleri için çok iyi birer örnek olacaklardır. Çocuklar bu çocuk dünya haritası yapboz ürünü ile hem bulmaca çözerek eğlenceli vakit geçirecek, hem de coğrafya bilgileri gelişecektir.

Bunun yanında sebze meyveler yapboz üzerinde resim ve isimleri ile basılmış modeller ile çocuklarınız bu sebze ve meyveleri öğrenebilir. Hatta yapboz puzzle ürünleri ile yabancı bir dil öğrenmek bil mümkün olabilir. 

Hem çocuklara hem yetişkinlere yönelik yabancı dil öğretme amaçlı yapboz çeşitleri vardır. İngilizce alfabe yapboz ürünleri bu türde yapbozlara verilebilecek en iyi örneklerdendir. İngilizce alfabe yapboz ürünleri hem çocuklar hem yetişkinlere yönelik türleri bulunduğundan ve İngilizce günümüz dünyasında en yaygın kullanılan dil olduğundan bu yapboz ürünleri ziyaretçilerimizin sıkça tercih ettikleri puzzle ürünleri arasında en başlarda gelirler.

Bu örneklerden de kolaylıkla anlaşılabileceği gibi yapbozlar üzerlerindeki resim, fotoğraf, sembol, rakam ya da çeşitli başka şekiller ile çocukların gelişim ve öğrenme çağları için son derece faydalı araçlar olabilmektedirler.

Kazancınız 3%
155.00 TL 150.00 TL
Kazancınız 35%
299.90 TL 194.90 TL
Kazancınız 23%
155.00 TL 119.90 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (42)
Cinsiyet
Boyut
    Tümünü göster (7)
Mağaza
    Tümünü göster (23)
Fiyat

 – 

  • 21.39
  • 7195