Kariyer

İŞ BAŞVURUSU

Kuruluşumuzun farklı sektörlerde faaliyet göstermesi, farklı insan kaynağı oluşturmak konusunda esnek bir bakış açısı geliştirmemizi sağlamıştır. İnsan kaynağımızın şirketimizin geleceğindeki öneminin farkında olarak, aile sıcaklığı içinde çalıştıklarını her daim hissettiririz.

Gelişen dünyada var olan süreçleri dikkatle takip eder ve insan kaynağımız için fayda gördüğümüz tüm alanları iş hayatımıza bize özgü bir şekilde uyarlarız.

Var olan insan kaynağı süreçleri kadar, gelişim süreçlerimiz ile ilgili çalışmalarımız da devam etmektedir.

Kuruluşumuzun varlığı ve devamlılığı için, çalışanlarımızın, üst yönetimimiz ile aynı duyguları paylaşmaları, aynı hassasiyetle işe yaklaşmaları bizim için önemlidir. Sorumluluk bilinci, her iletişim kanalında saygılı yaklaşım, çalışanımıza değerini hissettirmek olmazsa olmazlarımızdır.

Tüm insan kaynakları faaliyetlerimizde verimlilik ilkesini esas alırız. Çalışan mutluluğunun adil, şeffaf ve eğitici bir yaklaşımdan geçtiği bilinci ile insan kaynakları süreçlerimizi şekillendiririz.

Açık pozisyonlarda iletişime geçebilmemiz için fotoğraflı CV'nizi [email protected] adresine mail olarak gönderebilirsiniz.