0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Bisiklet&Scooter&Paten

PATEN ÇEŞİTLERİ

Paten yapmak çok keyifli bir aktivitedir ve her yıl farklı renk ve tasarımda paten modelleri üretilmektedir. Paten yapmak hem dünyada hem de Türkiye’de popülaritesi son yıllarda oldukça artan sporlardandır. Dayanıklılık, kullanım yeri ve kullanılan malzemeye göre farklı paten çeşitleri bulunmaktadır. Paten alırken hangi seviyede olduğunuza dikkat etmelisiniz. Başlangıç seviyesi ve diğer seviyeler için kullanılabilen paten modelleri farklıdır.

En çok tercih edilen ve kolay kullanımıyla öne çıkan paten modeli fitnesi patendir. Daha çok düz zeminlerde veya sahil yolu gibi yollarda spor yapmak için kullanılır. Paten botu diğer paten modelleri ile karşılaştırılınca oldukça rahattır. Fitness paten başlangıç seviyesindekiler için uygun bir modeldir.

Paten çeşitleri arasında bir diğer model ise hız patenidir. Adından da anlaşılacağı üzere temel özelliği hızlı kullanım için olmasıdır. Bu bağlamda tekerlekleri biraz büyüktür ve başlangıç seviyesinde olanlar için uygun değildir. Slalom paten modeli ise manevra kabiliyetleri yüksek paten modelleri arasındadır. Belli aralıklar ile dizilmiş konilerin arasından geçmek için kullanılabilirler. Agresif paten modeli de özellikle rampalardan ve tırabzanlardan kaymak için kullanılır. Bu saydıklarımız dışında daha pek çok farklı amaç için kullanılan paten modelleri vardır.

 

Paten Fiyatları

Genellikle patenler bot, tekerlek ve frame gibi parçalardan oluşuyor. Paten fiyatları markasına ve yapımda kullanılan materyallere göre değişiklik gösterir. Ayrıca almak istediğiniz paten modeline göre de fiyatlar artabilir. Fitness paten modeli genellikle diğer paten modellerinden daha ucuzdur. İlk defa paten alacaksanız bu alanda uzman kişilerden tavsiye almanız çok daha doğru olacaktır. Yediden yetmişe herkes paten kullanabilir. Kullanımı oldukça rahattır ve kısa sürede öğrenebilirsiniz. Her seviyeye, bütçeye ve kullanıma uygun paten çeşitleri almak için aZall internet sitesini ziyaret edebilir ve avantajlardan yararlanmanın keyfini sürebilirsiniz.

Bisiklet Kullanmanın Faydaları

Bisiklet kullanımı giderek artmaktadır ve birçok faydası bulunmaktadır. Sağlıklı olmak için günde mümkün olduğunca hareket etmemiz gerek. İşte bisiklet sürmek vücudunuzu fiziksel açıdan güçlendirir. Böylelikle obezite ve kalp hastalıkları gibi hastalıklara yakalanma riski azalmış olur. Her yaştan insan bisiklet kullanabilir. Bisiklet sürmek çabucak öğrenilebilen kolay bir aktivitedir. Çocuklar daha rahat kullanabilsin diye üç tekerlekli modelleri mevcuttur. Bisiklet kullanımı hem fizikse hem de mental sağlığınız için çok faydalıdır. Ayrıca bisiklet kullanarak doğayı da korumaya yardımcı olursunuz.

 

Bisiklet Fiyatları 

Bisiklet kullanmak hem çok eğlencelidir hem de sağlık açısından çok faydalıdır. Farklı kullanım amaçlarına göre değişik tasarımlarda bisiklet modelleri bulunur. Bazı kişiler bisiklet sürmeyi profesyonel olarak da yapmaktadır. Bisiklet yapımında kullanılan lastik, vites ve fren takımları gibi parçaların kalitesi bisiklet fiyatları artmasına neden olur. Ayrıca satın almak istediğiniz bisiklet modeline göre de fiyatlar artış gösterir. Örneğin çocuk bisikletleri dağ bisikletlerinden daha ucuz olurlar. 

 

Scooter Kullanımı

Scooterlar daha çok şehirde kullanılan alternatif motosiklet türüdürler. İki tekerlekli modelleri çok tercih edilir. Kalabalık şehir yaşamında kısa mesafelerde gitmek istediğiniz yere scooter kullanarak rahatça gidebilirsiniz. Son dönemin ilgi odakları arasında olan scooter, farklı renk ve tasarımlarıyla insanı cezbediyor. Özellikle elektrikli scooterlar çevre dostu oldukları için sıkça kullanılırlar. Scooter kullanımı her ne kadar kolay gözükse de ilk defa binecek olan kişilerin yardım almasında fayda var. Scooter fiyatları son dönemlerde oldukça artan teknolojik ürünler arasındadır.

Sizde arkadaşınız, çocuğunuz veya kendiniz için, her bütçeye uygun ve farklı modellerde bisiklet , scooter veya paten almak istiyorsanız tek yapmanız gereken aZall’ı ziyaret etmek. 

 

Marka
Cinsiyet
Mağaza
Fiyat

 – 

  • 599.9
  • 1865.92