0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Masaüstü Bilgisayar

MASAÜSTÜ VE DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR

Masaüstü bilgisayar ve laptop her geçen gün gelişen ve büyüyen bir teknoloji sektörüdür. İhtiyacımız olan işlemleri çok hızlı ve kolay şekilde, zamandan ve mekandan tasarruf ederek yapmamızı sağlayan elektronik cihazlar olan masaüstü bilgisayar ve dizüstü bilgisayar çeşitleri günümüz modern hayatının vazgeçilmez bir parçası halini almıştır. Değişen ve gelişen teknoloji ile birlikte bilgisayarlar da bu hızlı ilerlemenin bir parçası olmaktadır. 

Masaüstü Bilgisayar

Bilgisayar çeşitlerini masaüstü bilgisayar ve dizüstü bilgisayar şeklinde iki ana başlıkta incelemek mümkündür. Masaüstü bilgisayar evlerde ve ofislerde sabit bir masa veya konsol üzerinde kullanılan monitör, kasa, klavye ve mouse gibi parçaların bir arada çalışmasından oluşan kişisel bir bilgisayar türüdür. Masaüstü bilgisayar sektöründe Lenovo bilgisayar ve Asus bilgisayar öncü olmaktadır. 

Lenovo Bilgisayar

Her ne kadar laptop bilgisayarlar günümüzde daha fazla popüler olsa da Lenovo bilgisayar 30 yılı aşkın süredir teknoloji hizmeti sunan bir firmadır. Masaüstü bilgisayar eski popüler günlerini yaşamasa da Lenovo bilgisayar günümüz teknolojisi ve stiline uygun masaüstü bilgisayar üretmektedir. 

Masaüstü bilgisayar günümüzde ofislerde ve iş sektöründe yoğunlukla kullanılmakta. Lenovo bilgisayar ise ürettiği kurumsal bilgisayarlar ile profesyonel iş hayatına katkı sağlamaktadır. Geleneksel kule tipi bilgisayarların yanında ultra kompakt tiny modeller, kompakt masaüstü bilgisayar ve mikro masaüstü bilgisayar modelleri ile çeşitlilik sunmaktadır. 

Lenovo bilgisayar oyun tutkunları içinde çeşitli masaüstü bilgisayar seçenekleri sunmaktadır. Lenovo Legion masaüstü bilgisayar ile yüksek kalitedeki işlemciler ile daha iyi bir oyun performansı yakalayabilir, ideacentre modeli ile de cebimize dahi sığabilecek masaüstü oyun bilgisayarına sahip olabilirsiniz. Lenovo bilgisayar fiyatları ise müşterinin ne amaçla bilgisayar aldığı ve bir bilgisayardan ne beklediğine göre değişim göstermektedir. 

Asus Bilgisayar

Diğer bir masaüstü bilgisayar devi Asus bilgisayar ise 1989 yılında Tayvan merkezli kurulmuş bir teknoloji şirketi. Asus bilgisayar laptop ve masaüstü bilgisayar üretiminde fiyat performans ürünü olarak ön plana çıkmaktadır.  Asus masaüstü bilgisayar modelleri ise kurumsal ofislerde, ev ortamında ve oyuncu bilgisayarı olarak oldukça tercih edilmektedir.  Asus bilgisayar da Lenovo bilgisayar gibi oyun bilgisayarı, klasik masaüstü bilgisayar ve özelleştirilmiş bilgisayar çeşitleri sunmakta ve ürün yelpazesi oldukça geniştir.

 Laptop Bilgisayar

Dizüstü bilgisayar yada laptop bilgisayarlar masaüstü bilgisayar çeşitlerine kıyasla taşınabilir olan, birbirine bitişik ekran ve klavyeden oluşmuş kişisel bilgisayar çeşididir. Klavye, ekran ve mouseyi tek parçada toplanması ve taşınabilir olması nedeniyle son yıllarda masaüstü bilgisayar çeşitlerine nazaran daha çok rağbet görmektedir. Masaüstü bilgisayar sektöründe olduğu gibi dizüstü bilgisayar sektöründe de Lenovo bilgisayar ve Asus bilgisayar bir adım öne çıkmaktadır.

Dizüstü Lenovo Bilgisayar

Çeşitli boyut ve hızlarda laptop seçenekleri sunan Lenovo bilgisayar alıcının kullanım amacına göre modellerini çesitlendirmektedir. Lenovo bilgisayar hem laptop ve notebook modellerinin yanında İdeapad olarak adlandırılan daha çok halka hitap eden geniş ekranlı, çerçevesiz ve yüz tanıma sistemi olan bilgisayarların yanında Thinkpad olarak adlandırılan sade, şık ve yüksek performansı nedeniyle daha çok iş dünyası tarafından tercih edilen dizüstü bilgisayar modeller ile ürün yelpazesini genişletmiştir.

Dizüstü Asus Bilgisayar

Asus bilgisayar ise laptop markaları arasında oldukça tercih edilen markaların başında gelmektedir. Asus bilgisayar da çeşitli ebat ve özelliklerde laptoplar ve notebooklar üreterek alıcıların beğenisine sunmaktadır. Bilgisayar almaya karar verdiyseniz masaüstü ve laptop arasında da seçim yaptıysanız aZall internet sitesini ziyaret edip uygun fiyatlardan yararlanabilir, modeller ve özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kazancınız 3%
Promosyon
12,702.61 TL 12,321.53 TL
Kazancınız 3%
Promosyon
16,386.84 TL 15,895.23 TL
Kazancınız 3%
Promosyon
7,443.16 TL 7,219.87 TL
Kazancınız 3%
Promosyon
15,534.06 TL 15,068.04 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (19)
İşletim Sistemi
Renk
Bellek Kapasitesi
Disk Kapasitesi
Dokunmatik Ekran
Ekran Boyutu
İşlemci Modeli
Ekran Kartı Türü
İşlemci Tipi
Mağaza
Fiyat

 – 

  • 2611.55
  • 1586600