0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Yedekleme Ürünleri

FLASH BELLEK VE DİĞER YEDEKLEME ÜRÜNLERİ

Flash bellek, hafıza kartı, usb bellek gibi depolama birimleri günlük hayatımızın birçok yerinde karşımıza çıkan aygıtlar. Flash bellek ve hafıza kartı gibi depolama birimleri de bu aygıtlar arasında yer alıyor. Günlük hayatımız da fotoğraf çekmek, müzik dinlemek gibi birçok aktivite gerçekleştiriyoruz. Bunları hafıza kartı gibi depolama birimlerini kullanarak saklıyoruz. Ayrıca flash bellek ve dahili kart okuyucu yardımı ile de bunları bilgisayarımıza atabiliyoruz. Depolama cihazları olarak birçok seçenek mevcut. Bunları şu başlıklar da değerlendirebiliriz.

Flash Bellek

Flash bellek olarak adlandırdığımız depolama birimleri ile saklamak istediklerimizi çok rahat bir şekilde saklayabiliriz. Flash bellek fiyatları ile de gayet makul olduğundan dolayı sık tercih edilen seçenekler arasına giriyor. Depolama ve fiyat açısından usb bellek aygıtları günümüzde çok yaygın olarak kullanılıyor. Yaygın olarak kullanılmasının bir diğer sebebi de küçük boyutlarda olan usb flash bellek aygıtının cebiniz de bile taşınabilmesi oluyor. Sizler de dilediğiniz marka usb bellek fiyatları arasından inceleme yapabilir ve ihtiyacınız olan saklama alanını seçebilirsiniz.

Hafıza Kartı

Hafıza kartı günümüzde en yaygın kullanılan depolama aygıtlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Pek çok kullanıcı telefon hafıza kartı yardımı ile cihazların da birçok müzik ve fotoğraf barındırabilir. Hafıza kartı fiyatları büyük depolama aygıtlarına göre çok daha makul kalıyor. Bu yüzden birçok kullanıcı hafıza kartı kullanımına devam ediyor. Üstelik bilgisayara dosya aktarmak da dahili kart okuyucu kullanımı ile çok rahat gerçekleştirilebiliyor. 

Dahili Kart Okuyucu

Dahili kart okuyucu cihazlar da depolama aygıtları arasında vazgeçilmez bir kullanım alanına sahip. Bu cihazlar sayesinde tüm hafıza kartı türlerini bilgisayarlara bağlayabiliriz. Bu da dosya aktarımlarını çok rahat gerçekleştirmemiz anlamına geliyor. Dahili kart okuyucu aygıtlar tasarım olarak bir usb bellek görünümündedir. Kablolu versiyonlarını da görmemiz mümkün olduğu gibi farklı boyutları da mevcuttur. Tüm kart türlerini destekleyen okuyucular diğerlerine oranla daha büyüktür. Ancak hafıza kartı türleri arasında hemen hemen hepsini destekliyor olması ayrıca bir avantaj sağlar ve çoğu kullanıcı büyüklüğünü sorun etmez. Özellikle fotoğrafçılık sektöründe de bu cihazların her çeşit modelini görmemiz mümkün. Mümkün olmasının sebebi ise fotoğraf makineleri ve video kameraların hala aktif olarak hafıza kartı kullanıyor olmasıdır.

 

Usb Bellek ve Hafıza Kartı Fiyatları

Yedekleme ürünleri fiyat olarak da uygun olmakla beraber dijital alan da kullanıcıya büyük kolaylıklar sağlar. Bunlar usb bellek ve hafıza kartı gibi depolama da en çok tercih edilen aygıtlar oluyor. Fotoğraf aktarımı, dosya aktarımı ve belge saklama gibi pek çok alanda karşımıza çıkan usb bellek ve hafıza kartı aygıtları fiyat açısından gayet makul tutarlar da satışa sunuluyor. Sizler de fiyatları incelemek için sitemiz aracılığı ile diğer yedekleme ürünleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Flash Bellek ve Diğer Yedekleme Ürünleri Kullanım Alanları

Yedekleme ürünleri olarak karşımıza çıkan Flash bellek, hafıza kartı, usb bellek gibi cihazlar, veri depolamada halen kullanılan aygıtlar olarak göze çarpmaktadır. Taşınabilir olmaları ve günümüzde neredeyse bütün cihazlara uyum sağlamaları flash bellek ve diğer yedekleme ürünlerinin popülerliğini korumasını sağlıyor. Her ne kadar usb bellek gibi cihazların yerini bulut depolama ile değiştirme çabasına girseler de bu henüz mümkün değil. Çünkü kullanıcılar bulut sistemlere karşı güven problemi yaşıyor. Görünmeyen bir bulut sunucuda saklanan verilere dair duyulan kuşku henüz giderilebilmiş değildir. Ancak hafıza kartı gibi fiziksel ürünler her zaman kontrolünüz altında olan aygıtlardır. Sizler de Azall ile ihtiyacınıza en uygun yedekleme ürününü en uygun fiyata bulabilirsiniz.

Kazancınız 12%
170.00 TL 149.90 TL
Kazancınız 3%
200.49 TL 193.55 TL
Kazancınız 33%
299.00 TL 199.00 TL
Kazancınız 19%
266.73 TL 217.10 TL
Kazancınız 25%
290.77 TL 217.10 TL
Kazancınız 19%
173.47 TL 139.85 TL
Kazancınız 15%
218.69 TL 185.04 TL
Kazancınız 21%
346.82 TL 273.13 TL
Kazancınız 31%
266.73 TL 185.04 TL
Kazancınız 23%
218.69 TL 169.04 TL
Kazancınız 21%
234.70 TL 185.04 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (15)
Renk
USB Versiyonu
Okuma Hızı
Kapasite
Mağaza
    Tümünü göster (11)
Fiyat

 – 

  • 44.9
  • 1399