Ofis Elektroniği

GÜVENLİK KAMERASI VE BARKOD OKUYUCU HER ALANDA HAYATI KOLAYLAŞTIRIYOR

Gelişen teknolojinin, güvenlik alanında sağladığı ve kolay ulaşılabilir teknolojiler içinde güvenlik kamerası ilk sıralarda yer alır. İşyerlerinin, evlerin, depoların, bahçelerin ve hatta tavuk kümeslerinin bile koruması artık, dijital koruma görevlileri kamera ile sağlanmaktadır.

Küçük Boyutta Yüksek Kalitede Güvenlik: Güvenlik Kamerası

Güvenlik kamerası, deyince çok farklı seçenekler karşımıza çıkmaktadır. Sabit ve sürekli gözetleyen modeller bulunabildiği gibi 360 derece dönebilen ve yüksek kalitede görüntü kaydeden güvenlik kamerası çeşitleri bulunabilmektedir. Gittikçe küçülmesine rağmen kalitesini olabildiğince artıran teknolojiler sayesinde bu ürünlerin kullanımı da kolaylaşmıştır. Görünen veya gizli kameranın içinden, kurulumu kolay modelleri bulmak da mümkündür. İşin uzmanı tarafından yapılması, önemlidir ancak günümüzün güvenlik kamerası çeşitleri, artık bir çocuğun bile monte ederek kullanıma hazır hale getireceği bir kolaylıkla sunulmaktadır. Güvenlik kamera fiyatları da buna göre değişiklik gösterir ve istenen özellik, fiyatta belirleyici olur. İhtiyaca uygun modeller arasında internet bağlantısının olduğu her yerde kullanılabilen IP kamera fiyatları da incelenebilir. Kolay kullanımı ile bu modeller son yıllarda en çok tercih edilen modellerden biri olmuştur.

Gece Görüşlü Kamera İle Zifiri Karanlıkta Bile Net Görüntü

Depo, işyeri ve ev gibi yerler için de karanlıkta bile görüntü almayı sağlayabilen gece görüşlü kamera modelleri en çok tercih edilenlerden biridir. Askeri alandaki teknoloji gelişimlerinden payını alan gece görüşü özelliği, günümüzde ulaşılabilir bir teknoloji olmuştur. Bu kameralar sayesinde zifiri karanlıkta bile net ve anlaşılır görüntüler almak mümkündür. Özellikle, işyeri ya da evin karanlıkta kalan, sokak aydınlatmasının ulaşmadığı noktaları için gece görüşlü kamera tercih edilmesi, yaşanabilecek mağduriyetlerin de önüne geçer. Bu modeller, hiçbir ışık kaynağına gerek duymadan net görüntü alabilir.

Barkod Okuyucu, Mağazanın Ayrılmaz Parçası

Barkod, gelişen teknolojinin hayatımıza sunduğu kolaylıklardan biridir. Tüketici tarafından çok fark edilmese de barkod okuyucu sayesinde pek çok sektörde devrim niteliğinde gelişmeler yaşanmıştır. Önceleri sadece büyük firmaların kullanabildiği barkod okuyucu türlerini, artık günümüzde mahalle bakkallarında bile kullanılır hale getiren özellik, sağladığı kolaylıktır. Çok kolay ulaşılabilen bir teknoloji olan barkod okuma sayesinde, mağazadaki ürünün stok takibi yapılabilir, satışlar kayıt altına alınarak, kaçaklar önlenir. Barkod okutma, için çok büyük donanımlara da ihtiyaç yoktur. Mevcutta kullanılan bir bilgisayara barkod okuyucu takılıp, uygun program yüklendikten sonra kullanımına başlanabilir. Barkod okuyucu fiyatları, artık günümüz teknolojik tüketim ürünleri arasında yer aldığından kolay ulaşılabilir olmuştur.

3 Lü Priz, Bulunduğu Ortamın Görünmez Kahramanıdır

Elbette tüm dijital donanımın olmazsa olmazı elektrik bağlantısıdır ve bu durumda tercih edilmesi gereken ise topraklı priz ürünüdür. Elektriğin ilk bulunduğu günden bu yana topraklama yapmanın önemi bilinir. Elektrik akımındaki değişiklik elektronik cihazlara zarar verebilir, belki yangınlara bile neden olabilir. Bu nedenle topraklaması yapılmış tesisat tercih edilmeli ve topraklı priz kullanılmalıdır.

3 lü priz, çok fark edilmese de hayat kolaylaştıran muazzam bir üründür. Tesisatı yapılmış elektrikten, başka bir yere aktarım yapmak tehlikeli ve zor bir iştir. Bu nedenle 3 lü priz imdada yetişir. Şarja ihtiyaç duyan küçük cihazlar ya da prizden uzak bir yere kurulmak istenen televizyon için 3 lü priz hayat kurtarır. Çok farklı amaçlar için üretilmiş 3 lü priz fiyatları her bütçenin karşılayabilir düzeyde olduğundan bir ev ya da işyerinde birden fazla modelini bulmak mümkündür.

Evin ya da işyerinde huzur için güvenlik kamerası fiyatları, işinde değişim ve rahatlık isteyenler için barkod okuyucu fiyatları ve tüm ofis elektroniği ihtiyaçları için aZall internet sitesini ziyaret edebilirsiniz!

Kazancınız 22%
410.00 TL 320.00 TL
Kazancınız 18%
2,200.00 TL 1,800.00 TL
Kazancınız 24%
300.00 TL 227.03 TL
Kazancınız 13%
650.00 TL 565.64 TL
Kazancınız 9%
16,453.62 TL 14,972.79 TL
Kazancınız 15%
Promosyon
1,712.94 TL 1,456.00 TL
Kazancınız 15%
Promosyon
127.00 TL 107.95 TL
Kazancınız 10%
10,599.16 TL 9,539.24 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (37)
Barkod Bağlantı Türü
Karekod Okuma
Barkod Bağlantı Arabirimi
Mağaza
    Tümünü göster (27)
Fiyat

 – 

  • 30.11
  • 24033.1