Aksesuar & Yedek Parça

EN SAĞLAM TABLET KILIFI MODELLERİ 

Akıllı tabletler bu günlerde bizim için önemli bir yaşamsal öğe haline geldi bunun yanında tabii ki tablet kılıfı modelleri de… İletişim, etkileşim ve iş için onlara güveniyoruz. Akıllı tabletler satın almak için bir servet harcıyoruz, bu nedenle herhangi bir hasarın düzeltilmesi çok pahalıya mal olur. Bu nedenle bu olmazsa olmazları her türlü zarardan korumak için tablet kılıfı son derece önemlidir.

Neden tablet kılıfı almanız gerektiğine dair sebepler aşağıda verilmiştir.

 • Ne kadar dikkatli olursanız olun, bazı olaylar meydana gelebilir. Bu herkesin başına gelebilir, bu nedenle pahalı bir cihazınız varsa veya bu konuda korumacıysanız, sahip olmanız gereken en iyi durum zırh gibi çalışan bir cihazdır. Tabletinizi darbelere karşı koruyan pek çok kılıf türü vardır. Standlı kılıf modelleri veya silikon tablet kılıf modelleri, konu cihazınızı korumaya geldiğinde harikalar yaratabilir.
 • Sürekli yeni akıllı tablet modelleri piyasaya sürülüyor. Yeni bir model çıktığında tabletinizi güncellemeyi seven biriyseniz, büyük olasılıkla onu korumak için yeni bir tablet kılıfı modeline ihtiyacınız olacaktır. Kılıflar, tabletinizin düşmesi durumunda yastıklamaya ve düşüşteki etkiyi almaya yardımcı olur. Ekran koruyucular, cam ekranın çatlamasına karşı da korunmasına yardımcı olacaktır. Bu ürünlerin tamamını web sitemizde bulabilirsiniz.
 • Günümüzde akıllı tabletler birer sanat eseridir. Kırılgandırlar ve mükemmel özelliklere sahiptirler. Birçoğunun uçtan uca cam ekranları, cam gövdeleri ve çoklu kamera lensleri vardır. Bu özelliklerden dolayı akıllı tabletler satın almak daha pahalı hale geliyor. Bu yüzden bir tablet kılıf ile korumak önemlidir. Tam vücut kasası, cihazın gövdesinin ve tüm kenarlarının iyi korunmasını sağlayacaktır.
 • Birçok cihazın şık ve kaygan cam gövdeleri vardır. Cihazınızın elinizden kaymasını önlemek için kapalı olması çok önemlidir. Silikon tablet kılıf, tabletinizin kaymasını ve yere çarpmasını önlemenin harika bir yoludur. 

Tablet Kılıf Modeli Seçimi

Bir tablet kılıf ve kapak seçimi önemlidir ve birçok husus dikkate alınmalıdır. Öncelikle tabletleri nasıl kullanacağınızı, örneğin oturma odanızda bir ev ortamında mı, yoksa iş için mi kullanılacağını ve etrafta taşınıp taşınacağını düşünmenizi öneririz. Adından da anlaşılacağı gibi, sert tablet kılıf modelleri zor bir kılıftır. Sert tablet kılıfı modelleri Tipik olarak, 1-3 mm kalınlığında sert bir polikarbonat plastikten yapılırlar ve tüm bağlantı noktalarına ve düğmelere kolay erişime izin verecek şekilde, cihazın tam şekline göre kalıplanırlar. Sert tablet kılıfı cihaza hacim veya ağırlık eklemeden tableti korumanın harika bir yoludur. Sert tablet kılıfı artıları: Tüm düğmelere ve bağlantı noktalarına kolay erişim sağlayan hafif ve arka ve yan kısımlar koruyucudur. Sert tablet kılıfı eksileri: En popüler kasa stili olmadıkları göz önüne alındığında, yalnızca çok popüler tablet sürümlerinde sert kasalar bulunur. Ayrıca herhangi bir işlevsellik özelliği sağlamada yardımcı olmazlar ve tabletin ekranını korumazlar.

Silikon Tablet Kılıf Modelleri

Silikon tablet kılıf modelleri, tabletler için olan sert kılıflar gibidir. Tabletin orijinal form faktörünü koruyarak ince ve formdadırlar. Esas olarak çarpma ve çizilme koruması için harikadırlar. Silikon tablet kılıf artıları: İnce, hafif ve uygun formdadırlar, darbelere ve çizilmelere karşı koruma sağlarlar. Silikon tablet kılıf eksileri: Cihaza stant gibi işlevler katmazlar ve tabletin önünü kapatmazlar. aZall web sitemizde isteğiniz doğrultusunda sayısız tablet kılıf modeli mevcuttur. Bunun yanında pil, USB adaptör ve şarj aleti gibi tüm ihtiyaçları da web sitemizden tek bir tıkla giderebilirsiniz. Tablet kılıfı fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız her bütçeye uygun ve kendi zevkinize uygun tablet kılıfı modeline kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Kazancınız 5%
Promosyon
94.90 TL 90.15 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
49.90 TL 47.40 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
69.00 TL 53.10 TL
Kazancınız 15%
Promosyon
68.21 TL 57.98 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
49.90 TL 47.40 TL
Daha fazla göster
Marka
  Tümünü göster (100)
Renk
  Tümünü göster (100)
Kablo Türü
Mağaza
  Tümünü göster (89)
Fiyat

 – 

 • 11.75
 • 48654