0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Dizüstü Bilgisayar

İŞ YERİNİZDEKİ YARDIMCINIZ: LAPTOP BİLGİSAYAR

Hızla gelişen teknoloji ile birlikte, laptop kullanımı akıllı telefon kullanımı kadar arttı. Bugün evinde laptop (dizüstü bilgisayar) ya da masaüstü bilgisayarı olmayan neredeyse kimse yoktur. Masaüstü bilgisayarlara nazaran taşınabilir olduğu için çok daha fazla tercih edilir. Laptop bilgisayarınızı işyerinize, okula veya gitmek istediğiniz yerlere kendinizle birlikte rahatlıkla götürebilirsiniz. Bu sayede sabit bir ortama bağlı kalmaksızın tüm işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Kullanım amacına göre hangi laptop modellerini seçmeniz gerektiği değişiklik gösteriyor. İş için veya oyun oynamak için farklı modellerde dizüstü bilgisayar tercih etmelisiniz.

 

Hangi Laptop Modelini Almam Gerek?

Genellikle fiyatları diğer taşınabilir bilgisayarlardan daha ucuz olduğu için laptop bilgisayar en çok tercih edilen ürünlerdendir. İlk defa laptop alacaksanız ve bilgisayarlar konusunda çok bilginiz yoksa bu konuda uzman bir kişiye danışmanız sizin için çok faydalı olacaktır. Bilgisayar alırken bakılması gereken en önemli üç özellik RAM, işlemci ve ekran kartıdır. Ayrıca laptop monitörü kalitesine de bakarak seçiminizi yapmalısınız. Monitör bilgisayardaki sinyalleri görüntüye dönüştürür.

 Laptop monitör yüksek çözünürlüklü olmasına dikkat edin. Bu özelliklere bakmadan alacağınız laptop, bir süre sonra ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayamadığı için kullanmayacaksınız. Bilgisayarda RAM değeri arttıkça laptop performansı da aynı orantıda artar. Ekran kartı görüntünün monitöre aktarılmasını sağlar. Daha iyi bir görüntü kalitesi için üst değerde bir ekran kartına sahip bir laptop almalısınız.

 

Piyasada En Çok Tercih Edilen Laptop Markaları

Hp laptop, Dell laptop, Lenovo laptop gibi birçok laptop markası ürettikleri modellerle müşterinin gözdesi olmayı başarıyor. Bu işin en iyilerinden ve ürettikleri dayanıklı laptop modelleriyle çokça tercih edilen markalardan biri lenovo markasıdır. Gerek oyun için gerekse de kurumsal çalışmalar gibi pek çok alanda kullanabileceğiniz lenovo laptop bulunmaktadır. Bütçe dostu olası ve şık tasarımlarıyla lenovo laptop, uzun süre kullanabileceğiniz ve yeni modelleriyle gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz modellerdendir.

 

Herkesin elinde sürekli olarak kullandığı hp laptop görmüşsünüzdür. HP markası dünyanın en büyük teknoloji devlerindendir. Ürettiği farklı tasarım ve özellikte pek çok teknolojik ürün bulunur. Hp laptop Türkiye’de büyük bir pazar alanına sahip ve yüksek performanslı ürünleriyle birçok insan tarafından tercih ediliyor. Hp laptop iş dünyasında ve profesyonel olarak üretilen modelleriyle öne çıkıyor. 

Birçok bilgisayar markası gibi Dell bilgisayar, piyasanın en çok tercih edilen markaları arasında yer alıyor. Dell laptop, ev veya iş yerinde sağladığı kolaylık ile güvenle alabileceğiniz markalardan biridir. Farklı model ve tarzda tasarımlara sahiptir.

Laptop kullanmak yerine tablet kullanmayı tercih ediyorsanız ve tabletler sizin için daha fazla kolaylık sağlıyorsa tercih edeceğiniz en iyi markalardan biri Casper markasıdır. Bu markanın hem dünyada hem de Türkiye’de büyük pazar yerleri vardır. Casper tablet farklı boyut ve model seçenekleriyle tablet kullananların en çok tercih ettiği modellerdendir.

 

Laptop Fiyatları

Laptop fiyatları tercih ettiğiniz bilgisayarın özelliklerine göre değişiklik gösterir. RAM değeri, ekran kartı veya işlemcisi daha iyi olan laptop modelleri daha pahalı olacaktır. Aynı zamanda tercih ettiğiniz markaya göre de fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Dünya genelinde çokça bilinen ve güvenilir bir laptop markasıysa fiyatlar artış gösterebilir. Her bütçeye uygun ve dayanıklı modelde laptop modellerini rahatlıkla bulmak için sizde azall.com adresine girerek avantajlardan yararlanabilirsiniz. Farklı marka ve modeli karşılaştırabilir ve sizin için en uygun laptop modelini aZall’ı ziyaret ederek alabilirsiniz.

 

Kazancınız 5%
Promosyon
8,500.00 TL 7,599.05 TL
Kazancınız 3%
Promosyon
17,747.89 TL 17,215.45 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (9)
İşletim Sistemi
Renk
İşlemci
Bellek Kapasitesi
Disk Kapasitesi
Dokunmatik Ekran
Ekran Boyutu
Ekran Kartı Modeli
    Tümünü göster (6)
İşlemci Modeli
Ekran Kartı Türü
İşlemci Tipi
Mağaza
Fiyat

 – 

  • 5890
  • 1617820