Tuvalet Fırçası

Tuvalet Temizliğinde ilk Kural: Doğru Tuvalet Fırçası Seçimi

Sert, yumuşak, döner başlıklı, silikon veya plastik. Birçok çeşit ve renkte satılan tuvalet fırçası basit kullanım özelliğine sahip olsa da işlevi bakımından oldukça önemli bir konuma sahiptir. Kişisel hijyen ve sağlığımız açısından düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Şık bir görünüme sahip olan bu ürünleri satın alırken; kir tutmayan, kolay temizlenen ve sağlıklı malzemelerden üretilmiş olmasına dikkat etmekte fayda var. Evinizde veya iş yerinizde kullanacağınız bu ürünleri seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğine gelin birlikte bakalım.

Klozet Fırçası Deyip Geçmeyin Bunlara Dikkat Edin

Banyo ve klozetlerin temizlenmesindeki en önemli hijyen araçlarından olan klozet fırçası, özenle seçilmesi gereken ürünlerden. Genellikle tuvalet kovası ve fırçası ve fırça kabından oluşan setler halinde satılan bu ürünlerin sert plastik, çelik, krom ve seramik gibi malzemelerden yapılmış çeşitleri de bulunuyor. Bunun yanı sıra bazı setler de lavabo temizleme fırçası da yer alıyor. Farklı renk seçenekleri ile alıcılarıyla buluşan setler hem kullanım alanlarına farklı bir hava katıyor hem de gerekli hijyenik koşulların sağlanmasına yardımcı oluyor.

Kolay kullanım sağlayan bir diğer tuvalet fırçası ise silikon tuvalet fırçası. Dar tuvalet ve banyolar için ideal kullanım olanağı sağlayan silikon klozet fırçası küçük silindirik yapıya sahip. Elinizin girmeyeceği birçok alanda etkili temizlik kolaylığı sağlayan bu ürünlerin bir diğer önemli özelliği ise sürekli su ile temas edeceği için paslanmaya karşı dayanıklı olmasıdır. Bu sayede ekonomik ve kalıcı çözümler sağlayan klozet fırçaları fiyatları ile de dikkat çekiyor. Azall’da tüm tuvalet fırçası fiyatları ise bütçe dostu. İhtiyacınız olan tüm fırça setlerine kolayca Azall’dan ulaşabilir, tek tıkla sipariş oluşturabilirsiniz.

Tuvalet Fırçası Temizliğinin Nasıl Yapılması Gerektiğini Biliyor Musunuz?

İş yeri ve evlerde gün içinde birçok noktanın temizliği konusunda oldukça titiz davranırız. Özellikle ortak kullanıma açık olan alanlarda bu titizlik daha da önemli bir hale geliyor. Bu alanlardan biri de tuvaletler. Bakterilerin en çok biriktiği alanlardan olan klozetlerin günlük temizliğini nasıl yaptığınız oldukça önemli. Tıpkı arabaların yüzeylerine zarar vermemesi için özel olarak araba yıkma fırçası kullanıyorsak, tuvalet temizlerken de özel bir tuvalet fırça seti kullanmalıyız. Haftada en az iki kere özel temizleyiciler ile temizlenmesi gereken tuvalet kovası ve fırçası ile tüm alanlarda gerekli temizlik koşullarını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu sayede bulaşıcı hastalıkların da önünü geçilecektir. Kaliteli malzemelerden üretilmiş fırça setleri ile hem kullanım alanlarında konfor sağlamış olacaksınız hem de hijyen kurallarının devamlılığı sağlanmış olacak.

Senin Tercihin Hangisi?

Alternatif birçok farklı malzemeden üretilen klozet fırçası her tuvaletin olmazsa olmazıdır. Belirli sürede bir değiştirilmesi gereken tuvalet fırçası setlerinde özellikle son yıllarda silikon klozet fırçası daha fazla tercih ediliyor. Daha kolay temizlenen tuvalet fırçası silikon malzemeden yapıldığında aynı zamanda diğer fırçalara göre daha az paslanıyor ve daha uygun fiyatlı. Farklı renk ve model seçenekleri de bulunan bu fırçalar boyutları bakımından tuvalette birçok noktayı kolaylıkla temizliyor. Sert kıllara sahip olan fırçalar, inatçı kirlere karşı da oldukça başarılılar.

Set halinde kullanıcılara sunulan tuvalet fırçası tam kapsamlı temizliğin kapılarını aralıyor. Tuvalet ve banyolarda ayrıca ihtiyaç duyulan lavabo temizleme fırçası da Azall’da en çok tercih edilenlerden. Banyo ve tuvalete dair tüm ihtiyaçları uygun fiyata tüketici ile buluşturan Azall ile yaşam alanlarınızdaki tüm eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek tık uzağınızda.

Kazancınız 15%
Promosyon
330.20 TL 280.67 TL
Kazancınız 11%
65.00 TL 58.00 TL
Kazancınız 19%
110.00 TL 89.01 TL
Kazancınız 40%
300.00 TL 180.00 TL
Kazancınız 27%
144.13 TL 105.00 TL
Kazancınız 20%
129.03 TL 103.00 TL
Kazancınız 33%
141.93 TL 95.00 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (38)
Mağaza
    Tümünü göster (21)
Fiyat

 – 

  • 21.06
  • 1138.49