0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Bataryalar & Musluklar

Banyo ve Mutfak Bataryaları

Mutfaklarımızdan lavabolarımıza musluk ve başlığı önemli bir yere sahiptir. Rahat hareket etmek için mutfaklarda çeşitli tasarım musluklar bulunur. Sabit ve hareketli modelleri müşteri zevkine göre farklılık göstermektedir.

Mutfak bataryaları sıcak ve soğuk suyun ayarlanmasında kullanılmaktadır. Farklılık gösteren tasarımları ile müşterinin kullanım açısından en rahat edeceği seçenekleri önünüze sunmaktadır. Bunun yanı sıra mutfak ve banyo bataryaları mevcuttur. Aynı işlevi gören ürünler mutfak ve banyonuz da sizlere kolaylık sağlamaktadır. Bataryalar en uygun fiyata Azall alışveriş sitesinde satışa sunulmaktadır.

Azall platformunda çeşitli markalar bulunmaktadır. Loggia ve Morponi başta olmak üzere birden fazla firma hizmet vermektedir. Lavabo ve banyo bataryalarında renk olarak krom, gümüş veya gri kullanılır.  Yapı malzemesinde farklılık göstermektedir.

Sert plastik, krom, pirinç ve çelik gibi maddelerden yapılan banyo ve mutfak batarya kullanımı oldukça basittir. Kolay anlaşılması ve estetik görünümü banyolarınıza şık bir hava sunar. Her zevke hitap eden lavabo bataryası evlerinizde sizlere yardımcı olmaktadır.

 

Farklı İşlevlerde Musluk Tasarımları

Banyo batarya modelleri pek çok marka tarafından üretim gerçekleştirmektedir. ECA ve Kuzey Fittings firmaları çeşitli ürünleri ile hizmet vermektedir. Azall lavabo bataryaları modellerinin yanı sıra musluk çeşitleri de içermektedir.

Özellikle musluklar başlık sebebi ile farklılaşır. Üç kademeli filtreleri ile suyun hızını ayarlanmaktadır. Sebzelerin ya da tencerelerin yıkanmasını kolaylaştıran başlıklar ile sizlere kolaylık sağlamaktadır.

Musluk başlıklarının çeşitliliği banyo ve mutfaklarınızda kolay hareketiniz sağlanmaktadır. Üç fonksiyonlu işlevleri mutfak tezgâhının temizliğinde de yardımcı olur. Uzayıp kısalabilen işlevleri suyun hızının ayarlanması kolay kullanımı sağlar. Kolay kullanımın yanı sıra işlevselliğini de arttırır.

Mutfak musluğu modellerinin farklı tasarımları talepleri arttırmaktadır. Kullanımı ve işlevselliği açısından farklılık gösteren musluklar her zevke uygun tasarlanmaktadır. Şık ve estetik görüntüsü sayesinde işlerinizi kolaylaştırmaktadır.

 

En Uygun Fiyatlara Lavabo Musluğu

Azall mutfak bataryasından lavabo musluğuna birden çok ürünü hizmetinize sunar. Krom renginden beyaza kadar çeşitli renkleri ile banyo batarya her zevke hitap eder. Bataryaların yanı sıra duşa kabinlerde kullanılan tutacaklarda alışveriş sitesinde bulunmaktadır.

Lavabo batarya ve musluklarında verilen hizmetler müşteriler tarafından beğenilmektedir. Azall musluk fiyatları en uygun aralıklar ile sitede satışa sunulmaktadır. Musluk fiyat aralığı markadan markaya değişmektedir.

Her bütçeye uygun fiyatlarla müşterinin zevkine en uygun musluklar sitemizde bulunmakta. Musluğun renginden, muslukların başlığına değin pek çok etken fiyat aralığını etkilemektedir. Kişi musluktan gelen suyu ve hızını başlık aracılığı ile ayarlamaktadır.

Sunulan imkânlar ile evlerinizde sebze ve meyve yıkarken suyu istediğiniz doğrultuda açabilirsiniz. Temizlik yaparken ulaşılamayan yerlere tasarım musluklar sayesinde ulaşmak artık son derece kolaydır.

 

Su Arıtma Musluğu ve İşlevleri

Arıtma musluk son zamanlarda müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun sebebi belediye tarafından verilen şebeke sularının kireçli olması insan sağlığı için olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Suyun içerisindeki mineral dengesinin korunması sağlık açısından önemli bir yere sahiptir. Mineral dengesinin ve kireç oranının doğru bir şekilde sağlanması için filtreler kullanılmaktadır.

Musluk başına ya da musluğun yapısında bulunan bu fitrelere sayesinde arıtma işlemi gerçekleştirir. Ailenize ve sevdiklerinize lezzetli doyum sağlamaktadır. Arıtma işleminin hızlı gerçekleşmesi ve kolay ulaşımı sayesinde talepler bu doğrultuda artmıştır.

Arıtma musluğu Azall platformu bünyesinde evlerinize en uygun fiyat aralığı ile gelmektedir. Farklı markalar tarafından üretilen arıtma muslukları bu doğrultuda fiyatları değişmektedir. Alkaliness ve Aquames başta olmak üzere birden fazla firma arıtma musluğu üretimi yapmaktadır.

 

Kazancınız 3%
Promosyon
2,200.00 TL 1,746.00 TL
Kazancınız 27%
4,000.00 TL 2,930.00 TL
Kazancınız 2%
2,499.99 TL 2,449.97 TL
Kazancınız 27%
4,000.00 TL 2,930.00 TL
Kazancınız 13%
Promosyon
199.00 TL 164.43 TL
Kazancınız 12%
5,000.00 TL 4,395.00 TL
Kazancınız 40%
5,500.00 TL 3,300.00 TL
Kazancınız 38%
6,000.00 TL 3,700.00 TL
Kazancınız 9%
350.00 TL 320.00 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (34)
Mağaza
    Tümünü göster (13)
Fiyat

 – 

  • 72
  • 9809.97