0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Duşakabinler ve Aksesuarları

Duşakabinler ve Aksesuarları

Farklı tasarım özelliklerine sahip olan duşakabin modellerinde yer alan aksesuar arasında kapı kupundan köşe rafı çeşitlerine kadar birçok ürün yer almaktadır. Kullanımda pratiklik sağlamasının yanı sıra daha az yer kaplaması ve şık görseli nedeni ile duşakabinler sıklıkla tercih edilmektedir.

Duşakabinlerin kullanımında avantaj sağlayan aksesuarlar ayrıca estetik bir görselinde banyonuzda yaratılmasına da destek olmaktadır. Farklı tasarım özellikleri ve çeşitliliği ile üretimi gerçekleştirilen duşakabin aksesuarları arasından seçimlerinizi beğeninize ya da ihtiyacınıza göre satın alabilirsiniz.

Duşakabin kapı kulpu model seçimlerinizde tasarıma da yer vermeniz özellikle görsel açısında avantaj elde etmenizi sağlayacaktır. Duşakabin tekerleği ise duşakabin aksesuarları arasında yer almakta olup özellikle kalitesi ile kullanımda avantaj sağlar.

 

Kaliteli Duşakabin Aksesuarları

Duşakabin kullanımından şık ve estetik görsele sahip olan modellerin tercih edilmesi genel görsel için son derece önemli olmak ile kaliteli üretime yer açılması ise uzun vadeli kullanımdan yararlanmanızı sağlar. Duşakabin aksesuarları arasında yer alana köşe rafı modellerinden duşakabin köşe takımı seçimlerine kadar onlarca farklı ürün yer almaktadır.

Satışı yapılan ürünlerde kapı kulpları da tasarım olarak farklı özellikler ile üretilmektedir. Bazı ürünlerin hem kalitesine hem de görseline yer açılması gerekirken bazı ürünlerin köşe takımı ve duşakabin tekerleği gibi kalitesine önem verilmesi gerekir.

 

Duşakabin Kapı Kulpu

Duşakabin kapı kulpu farklı tasarımlar ile hazırlanarak üretime sunulmaktadır. Değişen beğenilere ya da farklı tasarım özelliğine sahip olan banyolara özel olarak üretilen kapı kulpu tasarımları arasından seçim yaparak ürün kullanımının avantajını elde edebilirsiniz.

Duşakabin kapı kulpu modelleri içinde topuzlardan D kapı kulpu modellerine kadar değişen tasarımlar mevcuttur. Ürün alımlarınızda kaliteye ve görsel olarak en uyumlu olan modelle yer vererek duşakabin kapı kulpu alımına yer verebilirsiniz.

 

Duşakabin Tekerleği

Duşakabin tekerleği duşakabin kapaklarının rahatlıkla açılıp kapanabilmesine destek olmaktadır. Farklı tasarım özelliğinin yanı sıra değişen kalitesi ile üretilmektedir. Duşakabin tekerleği alım işlemlerinde özellikle kaliteli üretime sahip seçimin tercih edilmesi ürün kullanımında uzun vadeli avantajı da edinmenizi sağlayacaktır.

Duşakabin tekerleği duşakabin modellerine göre de farklı olarak satışa sunulmaktadır. Seçimlerinizi yaparken duşakabin kapağınız için uygun özelliklere sahip olanı satın almanız da tavsiye edilir.

 

Duşakabin Fıskiye Askı

Fıskiye askı tasarımları farklı özellikleri ile üretilmektedir. Fıskiye modellerine göre fıskiye tutmacı olarak da ifade edilen fıskiye askı modelleri üretilmektedir. Metal ya da plastik olarak üretimi yapılan fıskiye askı modelleri tekli ya da set olarak da satışa sunulmaktadır.

Banyoların estetiğine destek olurken daha rahat bir duş almanızı sağlayan fıskiye askılıkları arasından seçiminizi yaparak satın alabilir ve kullanım avantajlarını da elde edebilirsiniz. Farklı modeller içinden fıskiyeniz ile uygun olan ve tasarım olarak duşa kabinininiz ile uyum sağlayacak olan fıskiye askı modelini hemen satın alabilirsiniz.

 

Duşakabin Aksesuar Fiyatları 

Duşakabin kapı kulpu modellerinde farklı tasarım detayları dikkat çekerken aynı zamanda estetik özellikleri de ön plandadır. Bunun ile duşakabin aksesuarları arasında en gerekli olan ise duşakabin tekerleği olarak ifade edilebilir.

Duşakabin kapaklarının rahat açılmasını ve kapanmasını sağlayan tekerleğin yanında fıskiye askı modelleri de estetik güzelliği destekleyen aksesuarlardır. Köşe rafı seçimlerinden kapı kulpu modellerine kadar değişen aksesuarlar ise farklı fiyat seçenekleri ile satışa sunuluyor.

Tasarım özellikleri, kalitesi ve marka seçimlerine göre duşakabin aksesuarlarında fiyat farklılıklarını görmek mümkün olmaktadır. İhtiyacınıza ve beğeninize uygun olan tasarımları satın alarak kullanım avantajını ve kullanım ayrıcalığını da elde edebilirsiniz.

 

 

Kazancınız 32%
655.14 TL 443.00 TL
Kazancınız 9%
230.00 TL 210.00 TL
Kazancınız 6%
80.00 TL 75.00 TL
Kazancınız 40%
562.74 TL 339.00 TL
Kazancınız 17%
90.00 TL 75.00 TL
Kazancınız 15%
Promosyon
130.10 TL 110.58 TL
Kazancınız 16%
280.00 TL 235.00 TL
Kazancınız 5%
352.00 TL 334.00 TL
Kazancınız 5%
389.00 TL 370.00 TL
Kazancınız 32%
120.00 TL 82.00 TL
Kazancınız 15%
Promosyon
202.43 TL 172.07 TL
Kazancınız 15%
Promosyon
261.74 TL 222.48 TL
Kazancınız 24%
70.00 TL 53.00 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (18)
Mağaza
    Tümünü göster (7)
Fiyat

 – 

  • 40
  • 748