Banyo Setleri

Yenilikçi Banyo Takımı Ürünleri ile Evinizin Havasını Değiştirin

Tüm günün yorgunluğunu ve stresin sıcacık bir duşla atmayı kim istemez ki? Banyo seti ve duş seti aksesuarlarının, yaşam alanlarınıza sağladığı fonksiyonel kullanım özelliği ile duşta geçirilen sürenin daha ergonomik olmasını sağlıyor.  Kısa vadede yeni banyo takımı ürünlerine ihtiyaç duyulmasını azaltan Azall’da uygun banyo set fiyatları ile siz de banyonuzu yeniden düzenleyebilirsiniz. 

Banyo Takımı ile Banyonuzu Yeniden Yaratın

Banyoların daha şık ve modern görünmesini sağlayan şık banyo seti ile havluluk, musluk başlığı, sabunluk, banyo fırçası ve hatta çöp kutusu gibi aksesuarlarınızı değiştirebilirsiniz. Aynı kategoride yer alan banyo takımı ürünleri ile de duş kalitesini artırmak mümkün. Fonksiyonel kullanım imkanı sağlayan bu ürünlerle uzun süreli kullanım imkanına da sahip olacaksınız. Paslanmaz malzemeden üretilmiş musluk başlığı ve silikon musluk başlığı sayesinde hem beklentinizi karşılayacak bir ürün satın almış olacaksınız hem de tam anlamıyla aldığınız ürün ihtiyacınızla örtüşmüş olacak. Üstelik banyo set fiyatları her bütçeye de uygun. Bu sayede birçok evin vazgeçilmezi olacak banyo ürünlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Azall’dan alacağınız tüm ürünlerle banyonuzun her noktasında kendi zevkinize uygun özel alanlar yaratabilirsiniz. Uygun fiyatlı geniş ürün yelpazemizle banyonuz için en uygun aksesuar ve ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.  Banyo alanınızı en verimli şekilde kullanabilmeniz için özel olarak tasarlanmış olan banyo takımı çeşitleri ile hayalini kurduğunuz banyoya sahip olabilirsiniz.

Temiz ve Şık Tasarım: Banyo Seti Stilleri

Banyo set ve ürünleri ile banyoda geçirilen sürenin daha keyifli hale geliyor.  İster geniş bir banyoya sahip olun isterseniz de daha küçük bir banyoya. Günün birçok anında kullandığımız bu alanlarda geçirdiğimiz süre boyunca keyif almak isteriz. Bu sürenin uzatılması ise banyonuzda kullandığınız setlere bağlı olarak gelişmekte. Banyonuzun tasarımı ile uyum içerisinde yer alan havluluk, alanı daha şık gösterecek olan sabunluk modelleri, yaşam alanınızın kolay temizlenmesine yardımcı olacak banyo fırçaları ve çöp kutusu ile banyonuzun havası değişecek. Minimum alanda maksimum verim almanızı sağlayacak olan banyo ürünleri sayesinde saç kurutma makinesi ve ekstra banyo aksesuarlarına da yer açılmış olacak. 

 ürünleri ile banyoda geçirilen sürenin daha keyifli hale geliyor.  İster geniş bir banyoya sahip olun isterseniz de daha küçük bir banyoya. Günün birçok anında kullandığımız bu alanlarda geçirdiğimiz süre boyunca keyif almak isteriz. Bu sürenin uzatılması ise banyonuzda kullandığınız setlere bağlı olarak gelişmekte. Banyonuzun tasarımı ile uyum içerisinde yer alan havluluk, alanı daha şık gösterecek olan sabunluk modelleri, yaşam alanınızın kolay temizlenmesine yardımcı olacak banyo fırçaları ve çöp kutusu ile banyonuzun havası değişecek. Minimum alanda maksimum verim almanızı sağlayacak olan banyo ürünleri sayesinde saç kurutma makinesi ve ekstra banyo aksesuarlarına da yer açılmış olacak.

 Sürekli nem ve su ile temasta bulunacak bu ürünlerde dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise ürünlerin paslanma ve çürümeye karşı dayanıklı olması. Gerek musluk başlığı gerekse de banyo seti içerisinde yer alan duş başlıklarının paslanmaz olanlarını seçiyor olmanız oldukça önemli. Aynı zamanda lavabonun hemen yanında yer alacak olan sabunluk içinde mutlaka suya dayanıklı sabunluk modelleri arasından seçmelisiniz.

Zengin Tasarım Seçimleri ile Hayaller Gerçek Oluyor

Her bütçeye uygun banyo takımı hayalinizdeki banyoyu yaratmanıza yardımcı olan Azall’da aynı zamanda tamamlayıcı ürünler de bulunuyor. Fön makinesi, çöp kutusu veya duş seti banyonuz için ihtiyaç duyduğunuz her şeye Azall’dan ulaşabilirsiniz. Dayanıklı, uzun ömürlü ve uygun fiyatlı tüketici dostu anlayışımızla her zaman en iyisini sunuyoruz. En temel ev ihtiyaçları arasında yer alan banyo ürünlerini, en üst düzeydeki kaliteli anlayışı ile karşılıyor, müşterilerimize geçici değil kalıcı çözümler sunuyoruz.

Nitelikli bir duş için ihtiyaç duyduğunuz musluk, duş seti, banyo takımı veya duş sonrası ihtiyacınız olduğu havluluk ve saç kurutma makinesi gibi tüm ürünleri tek çatı altında sunuyoruz. Kolay kurulum ile kullanıma hazır ürünler için sitemizde yer alan diğer ürünleri incelemeyi unutmayın. Dayanıklı, kaliteli, modern tasarımlı banyo ürünlerimizle, hayalini kurduğunuz zengin tasarıma sahip banyoya ulaşmak artık çok kolay.

Kazancınız 10%
415.00 TL 375.00 TL
Kazancınız 20%
651.25 TL 521.00 TL
Kazancınız 2%
419.99 TL 409.99 TL
Kazancınız 42%
3,000.00 TL 1,740.00 TL
Kazancınız 2%
419.99 TL 409.99 TL
Kazancınız 24%
3,250.00 TL 2,480.00 TL
Kazancınız 8%
59.00 TL 54.00 TL
Kazancınız 2%
419.99 TL 409.99 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (55)
Renk
    Tümünü göster (60)
Hacim
Materyal
    Tümünü göster (12)
Mağaza
    Tümünü göster (32)
Fiyat

 – 

  • 34.9
  • 4860