0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Ev & Yaşam

Ev Tekstil ve Ev Yaşamının Modası

Hayatımızı gün içerisinde çeşitli alanlarda bulunarak geçiririz, geçirdiğimiz vakitlerdeki en önemli alanlardan biri olan evimizdeki yaşam alanımızdır. Yaşam alanlarımızın en kaliteli en ferah en güzel şekilde olması için bazı ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır. Genellikle ev yaşam ürünleri olarak bilinen bu ürünler hayatımızı kolaylaştırma ya ve daha kaliteli bir alan oluşumuna olanak sağlamaktadır.

Birbirinden farklı ev ve yaşam ürünleri Azall platformunda oldukça geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Örneğin birkaç ana başlık altında bahsetmek gerekirse:

 • Avize Modelleri,
 • Dekoratif Ürünler,
 • Hediyelik Eşya,
 • Banyo Setleri,
 • Dekorasyon,
 • Mutfak Gereçleri,
 • Yapı Market,
 • Bahçe Malzemeleri,
 • Ev Tekstil Malzemeleri

Evinizin ve yaşam alanlarınızın her alanında bu ürünlerin bulunduğunun ve kullanım alanlarının farklı olduğunu görülmektedir. Ev ve yaşam alanların yanı sıra farklı model ve desenleri olan dekorasyon ve dekoratif ürünler de bulunmaktadır.

Ev ve yaşam ürünleri hayatımızda birçok alanda bizlere fayda sağladığını görmek mümkündür. Kategori olarak birçok çeşitliliği bulunan bu ürünlerin her alana uyum sağlayacak kadar geniş yelpazede sunulmaktadır. Bu alanlardaki farklı ihtiyaçlara göre aynı zamanda zevklerin farklılığından kaynaklanan farklı ürün seçimleri ile dekorasyona yardımcı olmaları yaşam alanımızı tasarlamamızda büyük etkenlere sahiptirler.

Ev yaşam ürünlerini tercih ederken kullanım amacı ve kullanım yeri seçimleri oldukça etkilemektedir. Dekorasyon olarak alınacak bir ürün kullanım amacından çok uyumu düşünülmektedir fakat hem dekorasyon hem de kullanılmak istenen bir ürün ise bu şekilde üretilmiş ev ve yaşam malzemeleri tercih edilmektedir.

Dekorasyonu, mutfak gereçleri, yapı market, bahçe malzemeleri birçok alanda kullanılması için üretilen ev ürünleri geniş yelpazesi ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Üretici firmalar için farklı kategorilerde farklı modeller ve kaliteli ürünler üreterek müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kullanıcı ile buluşturmaktadır.

 

Banyo Setleri ve Diğerleri

Müşteri memnuniyetinin etkili olmasında önde gelen faktörlerden birisi ise ihtiyaca ve zevke hitap eden kaliteli ürünler üretilmesidir.  Bu durum sayesinde kullanıcılar tercih ettikleri avize modelleri, dekoratif ürünler, hediyelik eşya, banyo setleri, ev dekorasyon bunlara ek olarak mutfak gereçleri, yapı market, bahçe malzemeleri, ev tekstil, ev ve yaşam ürünleri ile kendi zevklerine göre dekorasyon yapabildikleri gibi bu yöndeki ihtiyaçlarını karşılayabilmektedirler. 

Aksesuarlar dekorasyonda kullanılan tamamen farklı bir alandır. Bunların amaçları dekorasyondaki ürünleri desteklemekle beraber farklı tarzlar oluşturmakta kullanılmaktadır. Aksesuarlar evde kullanım yeri ve amacına göre farklı ürünlerden oluşmaktadır. Ev yaşam ürünleri temel kullanım için üretilen ürünlerin yanında dekorasyon ve aksesuar gibi ürünleri de içine alır.

Kullanıcılar tarafından bu ürünler ihtiyaçlarını karşılayan ürünler olarak tercih edilerek kullanılmasının yanında farklı amaçlar içinde alındıkları görülmektedir. Farklı renk, model ve desenlerden oluşan ev ve yaşam ürünleri kullanıcıların beklenti ve isteklerini karşılamasıyla birlikte kullanım alanı ve dekorasyon alanında da tercih edilen ürünler olduğu görülmektedir.

Kullanıcılar da piyasada bulunan ürünlerden kendilerine uygun olanları tercih etmektedir. İhtiyacımız olan ev ve yaşam ürünü alacağımız yer ile uyumlu olması gerekmektedir. Bu ürünlerin almamızdaki en önemli faktörlerden birisi de ürünlerin fiyatlarıdır.

Azall platformundaki ürünlerde fiyatları belirlemekteki en önemli etkenlerden bazıları üretilen ülke, fabrika sahipliği, kullanılan ham maddenin kalitesi, işçilik maliyetleri, üretim maliyetleri ve tedarikçiye göre değişiklik göstermektedir. Marka sahibi olan bir ürün fiyatını markasından belirlemektedir. Marka sahibi olmayan üretici firmalar ise kendi seçimimizle ve anladığımız kadarıyla kalitesini belirlemektedir. Her marka kalite, her kalite marka değildir.

 

Kazancınız 48%
3,528.68 TL 1,834.52 TL
Kazancınız 15%
Promosyon
125.00 TL 106.25 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
844.90 TL 608.33 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
550.00 TL 449.99 TL
Daha fazla göster
Marka
  Tümünü göster (100)
Mağaza
  Tümünü göster (100)
Fiyat

 – 

 • 3.25
 • 325094