0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Ecza Dolabı

Yaşam Alanınızdaki Ecza Dolabı İlk Yardıma Hazır Mı?

Yaşam alanlarında hayati bir önem taşıyan ecza dolabı, bir ilk yardım anında tüm ihtiyaçları karşılayabilecek nitelikte olması oldukça önemli. Evde, işte, okulda veya yemek yenilen bir restoranda günün her anında risklerle karşı karşıyayız. Yaşanacak ani bir durumda veya herhangi bir acil durumda ilk başvuracağımız şüphesi ecza dolabı olur. Beklenmedik bir anda oluşan yaralanmalar için gerekli tüm ekipmanların toplandığı bu metal ilk yardım dolabı cam kapağında genellikle kırmızı bir hilal sembolü bulunur. Yaşanacak olaylar karşısında, bireyin sağlığını riske atmadan bilinçli bir şekilde tedavi yapılması için uygun olanaklar sağlayan ecza kutusu tüm yaşam alanlarımızın vazgeçilmezi, zorunlu bir ihtiyacı. 

Ecza Dolabı Kullanma Talimatı ile Acil Durumlara Hazırlıklı Olun

Yaşam alanlarınızda bulunduracağınız ilk yardım dolabı, acil durumlarda ihtiyacınız olabilecek tüm malzemeleri bir yerde tutmanızı ve hızlıca ulaşmanızı sağlayacaktır. Ev de herhangi bir dolap içerisinde acil durumlarda ihtiyaç duyacağınız tüm ilaçları ve malzemeleri saklayabilirken çalışma ortamlarınız için aynı şey geçerli değil. İş yerlerinde ecza dolabı kullanma talimatı uygulamalarına dikkat etmeniz gerekiyor.

Burada bir diğer önemli nokta ise ecza dolabının bulunacağı yerin serin ve rutubetli alanlardan uzak olmasıdır. İçerisinde ilaçların da yer alacağı eczane dolabı özellikle serin bir alana yerleştirilmelidir. Bu dolaplar için genellikle en uygun ortamlar ise evin veya iş yerinin girişi, koridor ve banyolar.

İlk yardımı dolabı uygun sıcaklıktaki bir alana yerleştirilirken çocukların ulaşamayacağı bir yere konduğundan da emin olunmalı. Çocukların dolabın içindeki malzemelere erişememesi için özel olarak kilitlerle de kullanılabilir.

En genel şekilde ilk yardım dolabı içerisinde mutlaka bulunması gerekenler ise; pamuk, sargı bezi, yara bandı, alerji ve şeker ilaçları, solüsyon, yanık merhemi, beden derecesi ve steril gazlı bez şeklinde sıralanabilir.

Yaşam Alanınız için Hangi Boy Ecza Dolabı Uygun?

İhtiyaç ve yaşam alanınızdaki kişi sayısına bağlı olarak ecza dolabının boyunu ve içeriğindeki malzemeleri organize etmek oldukça önemli. Birçok farklı çeşidi bulunan ecza dolabı modelleri arasından sizin için uygun olanı seçmekte zorlanıyorsanız öncelikle ihtiyaç listenizi belirlemelisiniz. Bu sayede camlı ecza dolabı size yeterli mi gelecek yoksa daha büyük bir ilk yardım dolabı mı almanız gerektiğine karar verebilirsiniz. Ecza kutusu dolabı ve daha birçok çeşit modelin yer aldığı Azall’da yaşam alanınıza en uygun ecza dolabı modelleri sizleri bekliyor.

Acil durumlarda hızlı ve pratik çözümler sunacak olan ecza dolabı dekoratif bir ürün olmadığı için fazla renk ve desene sahip değildir. Özellikle kullanım kolaylığı sağlaması için mıknatıslı kapağa sahip, panjurlu, plastik, cam kapaklı, sürgülü, çocuk kilitli olacak şekilde tasarlanmıştırlar. Genellikle metal, cam ve akrilik malzemeden yapılmış olanların daha çok tercih edilse de önemli olan ecza kutusu içindeki malzemelerdir.  Her kullanıcının ihtiyacı olan bu ecza dolabı fiyatları da oldukça uygun.

Azall, herkesin kaliteli ecza dolabı sahibi olabilmesi için yüksek üretim kalitesine sahip dolapları uygun fiyatlar ile alıcılarına sunuyor.

En Kullanışlı Ecza Dolabı: Camlı Ecza Dolabı

Kendi bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun oluşturacağınız ecza dolabı ile hem kendinizi hem de sevdiklerinizi koruyabilirsiniz. Profesyonel bir sağlık yardımı gelene kadar, acil durumlar karşısında yapacağınız müdahaleler için kullanacağınız bu dolapta ev veya iş yerindeki kişilerin hastalıkları n planda tutulmalı. Özellikle acil durumda hızlı ve doğru müdahale edilebilmesi için camlı ecza dolabı tercih edebilirsiniz.  

Marka
Hacim
Mağaza
Fiyat

 – 

  • 799.9
  • 1324.9