0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

El Kurutma Cihazları

El Kurutma Cihazları

El kurutma makinası kâğıt tüketimini azaltmak açısından oldukça etkili bir üründür. El kurutma makinası ile el kurutma işleminde kâğıt tüketiminden kurtulmak mümkündür. El kurutma cihazları hava üfleme tekniği ile eli kurutmaktadır. Burada üfleme seviyesi elin ne kadar sürede kuruyacağını gösterir. Aynı zamanda el kurutma makineleri sensor ile çalışır. Yani hali hazırda prize bağlı olan el kurutma cihazları sizler elinizi yaklaştırdığınız anda çalışır. Bu sayede gereksiz bir elektrik tüketimi de gerçekleştirmez ve oldukça ekonomik bir üründür.

El kurutma makinası ürünleri farklı marka ve modellerde olabilir. Bu nedenle tercih edilirken ihtiyaç faktörü dikkate alınır. Farklı markaların el kurutma makinası ürünleri ile seçenekler sunulur. Kinda el kurutma makinası gibi farklı markalardan ürünler ile farklı motorlara ve malzemelere sahip el kurutma makinası tercihi yapmak mümkündür.

Genellikle alüminyum kaplama olan ürünlerde farklı motor güçleri ve beraberinde farklı kurutma kapasiteleri bulunur. Dibanyo el kurutma makinası de benzer bir sisteme sahiptir ve ürünler filtreli olarak çalışır. Aynı şekilde sensor faktörü bu ürünlerde oldukça etkilidir.

El Kurutma Makinası Modelleri

El kurutma makinesi modelleri ile el kurutma makineleri farklı özelliklere sahip olur. Modeller ilk olarak marka bazında şekillenir. El kurutma makineleri teknolojik ürünler olduğundan teknolojik donanımdan sıkça etkilenir.

Birçok farklı markada farklı teknolojik donanımlara sahip el kurutma makinası ürünleri yer alır. Dibanyo el kurutma makinası ürünlerinde sensor gücü ve özellikle Watt farklılık gösterir. El kurutma makinası ürünlerinde sensor becerisi ile üfleme gücü oldukça önemlidir. Aynı zamanda el kurutma makinesi modellerinin sıcak ve soğuk üfleme özellikleri de yer alır. Bu nedenle marka bazında incelemek önerilir.

Azall Mobilya içerisinde yer alan el kurutma makinası modelleri farklı markaları ve onlarca seçeneği tek bir adreste barındırmaktadır. El kurutma makinası fiyatları içerisinde görünen değişiklik de marka ve o markanın farklı modellerine göre değişim gösterir. Bu sayede bütçeye uygun el kurutma makinası modeli bulmak da mümkündür.

El Kurutma Makinası Özellikleri

El kurutma makinası özellikleri arasında malzemesi yer alır. Azall Mobilya içerisinde yer alan el kurutma makinası ürünleri alüminyum gövdeli olarak tasarlanır. Görüntü bakımından standart renkleri ile bilinen el kurutma makinaları alüminyum kaplama ile öne çıkar. Aynı zamanda el kurutma makinası içerisinde bir motor da yer alır.

El kurutma makinesi fiyatları için belirleyici olan şeylerden biri de motordur. Motor en önemli parçalardan biri olarak el kurutma makinası içerisinde yer alır. Aynı zamanda ürünün gücü de önemlidir. Farklı Watt seviyelerinde olan el kurutma makineleri için 900, 1500 gibi farklı oranlarda Watt seviyelerine sahip el kurutma makinası ürünleri bulunur.

Kinda el kurutma makinası denildiğinde akla sensor gelir. El kurutma makineleri sensor özelliği ile gereksiz yere elektrik kullanımının önüne geçer. Bu nedenle pek çok el kurutma makinesi içerisinde sensor kısmı da elin konulacağı yerde yer alır.

El Kurutma Makinesi Fiyatları

El kurutma makinası fiyatları söz konusu olduğunda onlarca farklı alternatif söz konusu olur. El kurutma makinası ürünleri farklı marka ve modellerden oluşur. Kinda el kurutma makinası buna bir örnektir. Bunun yanında farklı markalardan da modeller yer alır. Elektrikli bir ürün olan el kurutma makinası gelişen teknoloji ile yenilenir ve modellerde çeşitlilik görülür. Bu durumda el kurutma makinesi fiyatları için belirleyicidir. El kurutma makinası hacmi, Watt seviyesi gibi özellikler de fiyat için öne çıkan özellikler arasında yer alır. Azall Mobilya el kurutma makineleri için alternatifleri sunar.

 

Kazancınız 5%
13,009.00 TL 12,324.00 TL
Kazancınız 5%
6,097.00 TL 5,776.18 TL
Kazancınız 5%
19,489.00 TL 18,463.00 TL
Kazancınız 5%
13,009.00 TL 12,324.00 TL
Kazancınız 5%
14,449.00 TL 13,688.71 TL
Kazancınız 21%
19,067.94 TL 15,053.84 TL
Marka
Mağaza
Fiyat

 – 

  • 5776.18
  • 19145