Çamaşır Sepeti

Azall Çamaşır Sepetleri

Banyolarınızda kirli kıyafetler için sepetler bulunur. Çok amaçlı kullanılan çamaşır sepeti evlerinize Azall aracılığı ile gelmekte. Tek tıkla gerçekleştirebileceğiniz alışveriş en uygun fiyat aralığı ile hizmet vermekte.

Evlerinizde kullandığınız kirli sepeti çamaşırlarınızı koyacağınız en uygun yerdir. Bunun yanı sıra çamaşır sepetleri içeriğinde bulunan malzemeye göre farklı tasarımlar içeriyor. Sağlam ve yer kaplamayan modeller ile çamaşır sepeti banyonuzun bir parçası haline gelir.

Yapı olarak fileli çamaşır sepeti de bulabilirsiniz. Katlanabilir mekanizması ile esnek bir yapıya sahip olan fileli çamaşır sepetleri en uygun fiyata evlerinizde. Hacim ve boyut olarak farklılık gösteren Azall çamaşır sepetlerinde giysilerinizi muhafaza edebilirsiniz.

Yuvarlak ve dikdörtgen şekillerinde kirli sepeti banyonuzdaki dağınıklığı ortadan kaldırır. Ev hanımlarının büyük yardımcıları olan bu ürün en uygun fiyatlarla Azall’da sizlerle. Tek tuşla ulaşabileceğiniz ürün çeşitliliği farklı markalar ile hizmet vermekte.

Müşteri memnuniyetini ön pulada tutan Azall kullanışlı ve kaliteli ürünlerini alışveriş sitesinden sunar. Farklı renk ve model aralığı ile her zevke hitap eder. Banyonuzdaki çamaşır sepeti setinden mobilya takımlarına pek çok ürün bulunur.

 

Farklı Renk ve Tasarımlarla Kirli Sepeti

Malzeme ve tasarım olarak farklılık gösteren çamaşır sepetlerinde kullanıcı zevkine göre takımlar bulunur. Hasır, plastik, tekstil ve bambu malzemeleri ile yapılmış kirli sepeti mevcuttur.

Büyükten küçüğe her boyutta olan kirli sepetleri sağlamlık açısından son derece kullanışlıdır. Bunun yanı sıra yer kaplama açısından da müşterilerce talep edilir. Dar banyolar için ideal büyüklükte birçok hasır kirli sepeti Azall sitesinde sizleri beklemekte.

Hasır, kurumuş bitki sapları ve saz gövdelerinin bir araya gelmesi ile oluşur. Sıkı bir bağ ile hasır kirli sepeti suya dayanıklıdır. Koku ve nemlenmeyi en aza indiren bu ürün sıklıkla tercih edilir. Elde veya makine yardımı sayesinde örülen hasır kirli sepeti kıyafetleriniz için en ideal yerdir.

Azall bünyesinde farklı markalar içerir. Çamaşır sepeti modellerinden de birçok firma üretim yapar. Acar ve Adelin Home başta olmak üzere birden çok marka ürün tasarımlarıyla her zevke hitap eder.

 

Azall Çamaşır Yıkama Aparatları

Kıyafetlerinizi yıkarken bazı sorunlarla karşılaşırsınız. Destekli kıyafetlerin şeklini yitirmesi istenmeyen bir sonuçtur. Bunun için yıkama topu denilen aparatlar bulunur. Bu aparatlar kıyafete göre isimlendirilir. Sütyen yıkama topu ürünlerden biridir.

Sütyenlerin kalıplarının bozulmaması sütyen yıkama topu ile sağlanmakta. Boyut ve genişlik olarak farklılık gösteren sütyen yıkama topu müşteriye yardımcı olmakta.

Sütyen yıkama topu eşyanızın desteğin şeklini bozmadan işlemin gerçekleşmesini sağlar. Farklı renkleri ile en uygun fiyata vazgeçilmez ürünleriniz arasında yer alır. Yıkama toplarını sütyen haricinde pek çok kıyafetinizde kullanabilirsiniz.

 

Plastik ve Bambu Kirli Sepeti

Bambu, plastik, hasır ve jüte kirli sepeti seti banyolarınızda en çok tercih edilen üründür. Farklı ürünleri ile her zevke hitap eden kirli sepetleri Azall aracılığı ile evlerinizde. Sanal ortam üzerinden gerçekleştireceğiniz alışverişiniz bir tuş kadar yakınınızda.

Bambu bitkisi ile yapılmış kirli sepeti sağlam yapısı ile hizmet vermekte. Azall bambu kirli sepeti silindir, dikdörtgen şekillerinde olabilir. Doğal ren yapısı koruyarak kirli sepeti set tasarımlarını müşteriye sunar. Bu tasarımlar arsından jüte çamaşır sepeti örnek verilebilir.

Plastik kirli sepeti modelleri müşteriler tarafından en çok tercih edilen üründür. Hacim olarak 53x110 santimetre genişliğindedir. Kullanım bakımından sıkıntı çekmeyeceğiniz modelleri ile Azall hizmet vermeye devam etmekte. Ayrıca internet üzerinden gerçekleştireceğiniz finansal işlemler Azall alışveriş sitesi tarafından sıkı kontrolden geçmekte.

Kazancınız 5%
Promosyon
1,749.00 TL 1,661.55 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
1,749.00 TL 1,661.55 TL
Kazancınız 1%
99.00 TL 97.85 TL
Kazancınız 24%
99.00 TL 74.85 TL
Kazancınız 24%
99.00 TL 74.85 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
1,790.00 TL 1,700.50 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
1,749.90 TL 1,662.40 TL
Kazancınız 1%
99.00 TL 97.85 TL
Kazancınız 1%
99.00 TL 97.85 TL
Kazancınız 1%
99.00 TL 97.85 TL
Kazancınız 17%
199.90 TL 166.50 TL
Kazancınız 1%
99.00 TL 97.85 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
1,749.90 TL 1,662.40 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (30)
Renk
    Tümünü göster (25)
Hacim
Materyal
Mağaza
    Tümünü göster (13)
Fiyat

 – 

  • 39.9
  • 1700.5