Dolap İçi Düzenleyiciler

Dolaplarınızda Daha Fazla Yer Açmanın Zamanı Geldi! 

 

Dolaplarımızın sahip olduğumuz eşyalara yetmediği zamanları hepimiz yaşıyoruz. Eşyalarımız sığsa dahi çekmecelerimiz, dolaplarımız yeterince iyi organize olamayabilir. İşte bu noktada devreye dolap içi düzenleyiciler yardımımıza koşuyor. Gerek mutfak, kıyafet, makyaj dolap ve çekmeceleri gerekse okul, ofis, buzdolabı gibi dolaplar ve çekmeceleri için mükemmel bir seçenek. Bu düzenleyiciler büyük küçük bölme ve cepleri sayesinde yerden tasarruf sağlayacak, aradığınız şeyi daha kolay bulabilmenize yardım edecektir. Düzene tertibe düşkünseniz, dağınıklıktan hiç haz etmem diyorsanız bu ürünler tam size göre! Tüm eşyalarınızın yerleri artık belli ve dolaplarınız karışmıyor. 

Sitemiz üzerinden inceleyebileceğiniz çekmece düzenleyici organizer ve diğer dolap içi düzenleyicilerle gündelik hayatınız kolaylaşacak! 

 

Alandan Tasarruf İçin Doplarınızı Organize Eder 

 

Maalesef her birimiz kocaman evlerde, geniş odalarda yaşamıyoruz. Bazılarımız küçük evlere, küçük odalara sahibiz. Üstelik çok da eşya sahibiyiz. Mutfak ya da banyo hiç farketmez daha fazla yere ihtiyacımız oluyor. Aynı alandan daha fazla verimle faydalanmak ister misiniz? İşte size bir çözüm: dolap içi düzenleyiciler. Örneğin, buzdolabınızdaki malzemeleri ayıran yeteri kadar bölmeye sahip değilseniz bir buzdolabı içi düzenleyici ile buzdolabınızı daha düzenli hale getirebilirsiniz. Bu sayede buzdolabınızda bulmak istediğiniz şeyi çok daha kolay bulabileceksiniz. Kıyafet dolabınızda büyük boşluklar var ama yine de eşyalarınızı düzenli koyamıyorsanız bir dolap düzenleyici edinerek bu soruna çözüm bulabilirsiniz. Bu sayede artık o kullanılamayan büyük boşluklar anlamlı bir hale gelecek. Kullanımınıza açılacaklar. 

 

Eşyalarınızı Kategorize Edin 

 

Geniş geniş çekmeceleriniz var ancak bir bakıyorsunuz ki her şey birbirine girmiş! Çoraplar, küçük aksesuarlar ve daha ne varsa çekmecenizde bölme olmadığından her seferinde karışıyor. İşte bu noktada bir çekmece içi düzenleyici ile tüm bu karışıklığa son verin! Çekmece düzenleyici ile yeni raf ve ceplerle eşyalarınızı kolaylıkla kategorize edin. Çekmecelerinizi açtığınızda eşyalarınız size gülümsesin. Aradığınızı bulmanın rahatlığıyla artık hazırlanıp evden çıkmak daha kısa sürecek. 

Bir tek çorap gibi küçük kıyafetler için değil, takılarınız için de bu geçerli! Çekmece içi takı düzenleyici zincir kolyeleriniz, küpeleriniz, yüzükleriniz çekmecelerde birbirine karışmasın. Zamanınız değerli bunu unutmayın! Birbirine karışan ve ayırmaya çalışırken belki takının kırılmasına ya da randevunuza gecikmenize sebep olacak durumlarla karşılaşmayın. Siz de sitemizden dolap içi düzenleyicileri inceleyebilir, dolaplarınıza nefes aldırabilirsiniz. 

 

Maşayı Ararken Yemeğiniz Yanmasın! 

 

Ocakta nefis köfteler kızarıyor ancak dibi yanmak üzere. Çekmeceden uygun bir maşa ya da benzeri bir alet bulup çevirmeniz gerek. Çekmeceyi açtığınızda ise karşınızda bütün araç gereçlerin birbirine girdiğini gördünüz. Sizler de bir mutfak çekmece düzenleyici edinin ve köfteler yanmadan maşanız elinizde olsun! Yukarıdaki örnekte olduğu gibi kimi zamanlar acil bir araç gerece ihtiyacımız olur. Ancak çekmecelerimiz öyle karışıktır ki aradığımız şeyin nerede olduğunu bilemeyiz. Oysa tüm araç gereçlerimiz düzenli bir şekilde kategorize edilmiş olsaydı aradığımızı çabucak bulabilirdik.  

Aynı dolap veya çekmece içerisinde tabaklarımız, bardaklarımız veya cezve gibi eşyalarımız birbirine karışmadan kolaylıkla bulunabilirler. Mutfaklarımızda çekmece düzenleyici organizer bu işe yarar. Aradığımız şeyleri çok daha hızlı bulabilmemizi sağlarlar. Baharatlıklarımız, sosluklarımız akmadan dökülmeden en uygun yerde konumlandırılabilirler. 

 

Banyo Dolaplarında Ve Buzdolabında Daha Pratik Olun 

 

Buzdolabınızın çok karışık olduğunu düşünüyorsanız buzdolabı sebzelik düzenleyici satın alarak çok daha düzenli bir buzdolabına kavuşabilirsiniz. Buzdolabınızda meyve ve sebzelerinizi ayrı ayrı istediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz. Böylece oluşabilecek karışıklıkların önüne geçmiş olursunuz.  

Eğer buzdolabınızda büyük boşluklar olmasına rağmen boşlukları değerlendirebilecek raflara sahip değilsiniz dolap içi kapak düzenleyici edinmelisiniz.  

 

Buzdolabında olduğu gibi banyo dolapları içerisinde de kimi zaman alanın yetersiz olduğunu düşünebiliriz. Dolap içi düzenleyicilerin banyo dolapları için üretilmiş çeşitleri de mevcuttur. Bu ürünler sayesinde dolabınızda yeni raflar cepler sağlayarak daha fazla eşyayı daha düzenli bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Saç bakım ürünleriniz, şampuanlarınız kremleriniz ve çamaşır suyu, sıvı sabun gibi temizlik malzemelerinizin büyük bir dolap içinde birbirleriyle karışık halde bulunmasını önleyebilirsiniz. Askılı dolap içi düzenleyici sayesinde peçete, sıvı sabun, deterjan, şampuan, saç bakım ürünleri gibi birçok farklı eşyayı aynı dolap içinde verimli bir şekilde konumlandırabilirsiniz. 

 

Eşyalarınızı Hem Düzenleyin Hem koruyun! 

 

Kıyafet dolaplarınızda bulunan boşluklardan istifade etmek için bir dolap içi düzenleyici edindiniz. Kıyafetlerinizi türlerine, renklerine, mevsimlerine göre kategorize ettiniz. Raf düzenleyici ve dolap içi düzenleyiciniz yalnızca eşyalarınızın düzenini sağlamazlar. Aynı zamanda eşyalarınızın dolaplarda korunmasını da sağlarlar. Düzenleyiciniz hava alan bir kumaştan üretildiyse giysilerinizi koruma özelliğine sahip olacaktır. Gardolap içi düzenleyici kir tutmayan bir özelliğe sahipse kıyafetlerinizi bu yönden de koruyacaktır. 

 

Mutfak dolap içi düzenleyici sayesinde karışık bir çekmece içinde elinizle bir şey ararken, bıçak gibi keskin ya da sivri araçların elinizi kesmesini engelleyebilirsiniz. Eşyaların hem birbirlerine hem size verebilecekleri aşındırma, kırma, kesme gibi zararları engellemiş olursunuz. Özellikle okul ve ofis malzelerinin çokça bulunduğu evlerde eşyalarımızı düzenlerken korumamız da şart olmuştur. Çekmecelerde A4 kağıtların, kitap, dergi, defter gibi malzemelerin; boya, yapıştırıcı gibi verdiği zararın geri dönüşü olmayan maddelerden ayrı tutulmaları gerekir. Sitemizden satın alacağınız bir çekmece-dolap içi düzenleyici sayesinde bu soruna kolaylıkla çözüm sağlamış olacaksınız. 

 

Eviniz Düzenli Ve Estetik Görünürken Düzenin Keyfini Çıkarın 

 

 • Buzdolabında yiyecekleri birbirinden ayrı gruplandırın. Sepetlerde mey ve sebzeler birbirinden ayrı dursun ve bozulmasınlar. 
 • Tezgahınızda tuz, çay, şeker, baharat ne varsa şıklıkla sizin kullanmanızı beklesinler. Farklı farklı görünmesinler. 
 • Metal malzemeden üretilen düzenleyicilerin şıklığına diyecek yok. Kim istemez ki mutfağa zarafet katacak araç gereçleri. 
 • Farklı tabaklarınızı rahatça gruplandırın ve birini alırken diğerini kırma riskine girmeyin! 
 • Bıçaklarınız en güvenli yerde ve en güvenli şekilde kullanılmayı beklesin. Karışık çekmeceler içinde elinizi kesmesinden korkmayın. Bir bıçak düzenleyici satın alın ve güvenle kesmenin, doğramanın keyfini çıkarın. 
 • Bir diğer düzenleyici ile bulaşık deterjanı, sünger ve telinizi tertipli ve bir arada elinizin altında tutun. 
 • Dolaplarınızın iç kısımlarına asacağınız askılı düzenleyicilerle mutfaklarınızda daha farklı eşyalara yer açın. 

 

Dolap İçi Düzenleyicilerin Çeşitleri Nelerdir? 

Askılı dolap düzenleyiciler, çekmece düzenleyiciçekmece içi takı düzenleyici, cep ve raflara sahip dolap içi düzenleyici çeşitleri bulunmaktadır. Mutfakta, banyoda, kıyafet dolaplarında kullanılmak üzere üretilmiş düzenleyicilere sitemizden ulaşabilirsiniz. 

 

Dolap İçi Düzenleyiciyi Nasıl Kullanmalıyım? 

 

Örneğin bebek çekmece düzenleyici ile bebeğinizin minik kıyafetlerini, çoraplarını, çamaşırlarını düzenleyebilirsiniz. Dolap içi düzenleyicinizi ihtiyacınız olan dolaplarda en doğru şekilde yerleştirerek verimli bir alan yönetimi sağlayabilirsiniz. Ne kadar çeşitli eşyanız olsa da artık her biri kendi yerinde olacaktır. 

 

Dolap İçi Düzenleyiciler Ağırlığa Dayanıklı Mıdır? 

 

Kıyafet dolaplarınızda yerden tasarruf etmek amacıyla kullanacağınız düzenleyiciler amacına uygun hizmet edebilmesi için ağırlığa dayanıklı üretilmektedir. Dolap ve çekmece düzenleyici ürünlerin rafları, cepleri sizin tam dolu şekilde kullanacağınız varsayılarak buna göre üretilmektedir. 

 

Dolap İçi Düzenleyiciler Hangi Malzemelerden Üretilmektedir? 

 

Dolap içi düzenleyiciniz içine koyacağınız eşyanın cinsine göre üretilmektedir. Örneğin elbise dolabınızda kullanacağınız elbise dolabı düzenleyici kumaştan üretilmektedir. Banyo, mutfak gibi yerlerde kullanılmak üzere üretilen düzenleyicilerde ise çoğunlukla ahşap, plastik, metal malzemeler kullanılır. 

 

Dolap İçi Düzenleyici Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir? 

 

Banyonuza bir banyo dolap düzenleyici ya da çekmecelerinize bölmeli çekmece düzenleyici almadan önce mutlaka ölçü almalısınız. Dolaplarınızın ölçülerine uygun seçeceğiniz düzenleyiciler size kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Aynı zamanda değişim - iade gibi işlemlerle uğraşmak durumunda kalmamış olacaksınız. 

Marka
  Tümünü göster (47)
Renk
  Tümünü göster (21)
Hacim
Materyal
Fiyat

 – 

 • 9.9
 • 699.91