Dolap İçi Düzenleyiciler

Azall Dolap İçi Düzenleyici

Çok amaçlı kullanılan düzenleyiciler evlerinizde düzensizliğe son verir. Kullanım açısından her alanda aktif rol alan dolap düzenleyici Azall alışveriş sitesinde sık talep edilen bir üründür. Tasarım ve farklı modelleri değişiklik gösteren mobilyalarda her zevke uygun mobilya mevcuttur.

Farklı boyutları sayesinde dar alanlarda bile kolaylıkla kullanabilirsiniz. Plastik, metal ve tekstil malzemelerinden yapılmaları sebebi ile dayanıklı bir yapıya sahiptir. Uzun ömürlü kullanımı dolap düzenleyici modellerinin talep edilmesini sağlar.

Dolap düzenleyiciler mutfak, çalışma odası ve yatak odasında da kullanımı gerçekleşir. Kıyafet dolaplarınızın düzenlenmesi, makyaj malzemelerinin dizaynı çekmece düzenleyiciler sayesindedir.

Çalışma odasında kullanılan raf düzenleyici modelleri ise kitaplarınızın ve eşyalarınızın düzenini sağlar. Birçok firma tarafından üretilen bu ürünler müşteriye en uygun fiyata politikası ile hizmet vermekte. Cimri Kese başta olmak üzere pek çok site dolap ve raf düzenleyici üretmekte.

 

Farklı Tasarımlar ile Çekmece İçi Düzenleyiciler

Odanız da eşyalarınızın karışmaması ve yerlerinin sabit kalması Azall dolap içi organizer ürünler sayesinde mümkündür. Farklı şekillerde üretimleri eşyalarınız için uygundur. Dolap içi organizer ürünlerde malzeme olarak plastik, keçe, suni deri, metal, sert plastik kullanılır. Farklı tasarım ve mobilya ürünleri her zevke hitap etmektedir.

Dolap içi düzenleyici raf bölümleri hacim olarak 10x18’dir. Eşyalarınızın kolaylıkla girebileceği ebatları bulunan ürünler Azall alışveriş sitesi ile tek tıkla yakınınızda. Ev hanımlarının son zamanlarda sıklıkla tercih ettiği bu ürünler fiyat olarak çeşitlilik gösterir.

Marka olarak Adalinhome ve Loggia gibi firmalar üretimi gerçekleştirir. Bu doğrultuda fiyatlarda farklılık gösterir. Alışverişinizi siz en uygun fiyat aralığı ve kullanışlı ürünler ile tamamlayabilirsiniz.

Renk olarak çeşitli seçenekler bulunur. Karışık renklerden sade renge kadar her zevke uygun tasarım mevcuttur. Raf düzenleyici modellerde kullanılan renkler Süper Bag ve Morponi markaları aracılığı ile hizmet vermektedir.

Azall üzerinden gerçekleştirilen işlemleriniz gizliliğe dikkat edilerek tamamlanır. Müşteri mağduriyetinin önüne geçmek için platformda güvenlik üst düzeydedir. Bu alanda alışverişinizi en güvenli yollarla tamamlayabilirsiniz.

 

Mutfak Dolabı Düzenleyici

Düzenleyicilerin en sık kullanıldığı alan mutfaktır. Eşyanın yoğun olduğu bu bölgede karışıklık büyük bir sorundur. Kaşığından tenceresine pek çok mutfak gereçleri dağınıklık oluşturmaktadır. Azall müşterisinin bu sorununa çözüm bulmak için çeşitli tasarım ürünler ile hizmet vermektedir.

Mutfak dolabı düzenleyici tasarımı bunlardan biridir. Bardaklarınızdan tabaklarınıza çeşitli araçlar için kullanılabilir. Mutfakta eşyalarının kırılmasının önüne geçen raf düzenleyici modelleri kadın ve erkek müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Mutfak dolabı düzenleyici modellerine örnek olarak bardaklık verilebilir. Bardakların yer kapladığı herkes tarafından bilinen bir geçektir. Azall bünyesinde bulundurduğu bardaklıklar ile fincanlarınızın yer kaplamasını ve düzenini sağlamaktadır. Mutfak çekmece içi düzenleyici modellerine örnek olarak da çatal bıçak standı bulunmaktadır.

 

Beyaz Eşya İçi Düzenleyicileri

Düzenleyiciler mutfakların yanı sıra banyo ve buzdolaplarında da kullanılmaktadır. Buzdolabı düzenleyici modelleri kavanozlardan yumurtalarımızın konulduğu ürüne kadar pek çok alanda mevcuttur. Banyolarda ise temizlik ürünlerinin ya da şampuanlarımızın düzenli olması için kullanılan dolap düzenleyiciler Azall’da bulunmaktadır.

Buzdolabı içi düzenleyici ürünler beyaz eşyalarınızın içindeki alnın daha kullanışlı hale gelmesini sağlar. Dar olan buzdolaplarında raf düzenleyici bulunması alanın daha konforlu ve verimli kullanım sağlamaktadır.

Dolap içi düzenleyiciler ile evlerinizdeki dağınıklığa son vermektedir. Farklı tasarım ve modelleri setler halinde de bulunmaktadır. Boyut olarak değişen yapıları sayesinde her alanda kolayca kullanılmaktadır. Banyolarınızdan mutfağınıza evinizin her alanında düzen sağlamak Azall ile mümkün hale gelmekte.

 

Kazancınız 10%
Promosyon
130.00 TL 83.69 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
105.00 TL 70.19 TL
Kazancınız 21%
195.00 TL 155.00 TL
Kazancınız 34%
149.00 TL 99.00 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (100)
Renk
    Tümünü göster (25)
Hacim
Materyal
Mağaza
    Tümünü göster (56)
Fiyat

 – 

  • 18.79
  • 3899.49