0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Çamaşır Kurutma Askısı

Azall Çamaşır Kurutma Askılığı

Ev hanımlarının çamaşır kurutma hakkında belli sorunları bulunur. Çamaşır kurutma makinesi olmayan kişilerin problemi haline gelen kurutma işlemi Azall çamaşır asacağı ile çözüme kavuşur. 

Naylon çamaşır ipi ve kurutma askılığı gibi pek çok ürün ile evinizde sizlere yardımcı olur. Naylon çamaşır ipinde ek araç olarak mandal bulunur. Naylon çamaşır ipi ile balkon ve teraslarınızda çamaşır kurutmayı Azall en konforlu hale getirir.

Mandal çeşitleri yapıldığı malzemeye göre farklılık gösterir. Plastik, demir ve ahşap mandal bunlardan biridir. Mirge ve Go İthalat gibi pek çok firma tarafından ahşap mandal üretimi gerçekleşir. Birçok ürünün bulunduğu Azall web sitesi üzerinden online alışveriş imkânı sunar.

En uygun fiyat politikası ile çeşitli markaların ürünlerini sizlere sunmakta. İnternet sitesi üzerinden gerçekleştirilen alışverişlerinizde güvenliğiniz ve gizliliğiniz Azall tarafından korunmakta. Evinizde kullanabileceğiniz konforlu ve kaliteli eşyalar artık tek tuşla hizmetinize sunulmakta.

 

Balkon ve Petek Kurutma Askılığı

Evlerinizde yer kaplamadan çamaşırlarınız kolaylıkla kurutabilirsiniz. Çamaşır askılığı kurutma mekanizması ile kış aylarında sıklıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Petek ve balkonlarda kurutma askılığı sayesinde evinizde çamaşır kurutabilirsiniz. Bu ürünler en uygun fiyata Azall alışveriş sitesinde bulunur.

Soba kullanımı ülkemizde hala yoğun bir şekilde devam etmektedir. Ev hanımlarının kış aylarında çamaşırlarının hızlı bir şekilde kurutmaları için Azall soba borusu kurutmalık ve asacağı kullanır.

Naylon çamaşır ipi ile istediğiniz uzunlukta askılık oluşturabilirsiniz. Bahçe, teras ve balkonlar da kullanılan bu ürün ucuz maliyeti sayesinde tercihlerin başında gelir. Bunun yanı sıra naylon çamaşır ipi için mandal gerekir. Renkli yapısı ve şekilleri ile mandal setleri müşteriye hizmet verir. Mandal takımları yapıldığı malzemeye göre kalitesi değişir. Ahşap mandal en çok tercih edilen cinstir.

Azall sitesi aracılığı ile hizmet veren çamaşır askılıkları evinizin bir parçası haline gelir. Ahşap, metal, çelik, emaye ve alüminyum içerikli çamaşır kurutma askılığı artık sizlerle. Buna paralel olarak fiyat aralığı da değişir. Azall en uygun fiyat ve kalite ürünlerle hizmet vermekte.

 

Farklı Renk ve Tasarımlarla Çamaşır Askılığı

Çamaşırlarınızı kolayca kurutabileceğiniz ürünleri Azall üzerinden bulabilirsiniz. Çamaşır asacağı yer kaplamayan yapısı ve kolay kullanımı ile pek çok müşteri tarafından talep görmekte. Qlüx markası başta olmak üzere pekçok çamaşır asacağı üretimi yapılmakta. Azall ürünler arasından sizlere en uygun fiyatı sunar.

Evlerinizin her alanında bulunan Azall bu hizmetlerin yanı sıra kıyafet dolaplarınızın düzeni için çeşitli aparatlar geliştirir.  Çamaşır askılığı aracılığıyla düzenli bir alan sunar. Ayrıca renk ve tasarımları ile göz zevkinize hitap etmekte.

Yatak odalarınızda dolapların düzenli olması için Azall çamaşır asacağı ile sizler hizmet verir. Boyut ve ölçüleri farklı olan çamaşır askılıkları pantolon, elbise ve tişörtlere göre farklılık gösterir. Renk ve tasarım açısından farklılık gösteren çamaşır asacağı düzine seven müşterilerimiz için çeşitlilik göstermekte.

 

Kullanışlı Azall Bulaşık Kurutmalık Setleri

Azall mutfak ürünlerinde önemli bir alan oluşturmuştur. Bulaşık makinesinde yıkama ve kurutma işlemleri gerçekleşir. Fakat elde yıkanan bulaşıkların suyunun kurutulması için Azalll çeşitli ürünler geliştirir. Bunlar arasında göze çarpan ilk ürün bulaşık kurutmalık setleridir.

Bulaşık kurutmalık yıkanan malzemelerin suyunun süzülmesinde yardımcı olur. Bulaşık kurutmalık iki paçadan oluşur. İlk kısım bulaşıkların suyunun süzüldüğü alandır. İkinci parça ise suyun toplandığı alandır.

Renk ve biçimleri ile farklılık gösteren bulaşık kurutmalık setleri markaya göre değişir. Sağlam yapısı ve kolay kullanımı ile ev hanımlarının vazgeçilmezi haline gelen Azall bulaşık kurutmalık setleri beğeni kazanmakta.

Kazancınız 23%
2,999.00 TL 2,298.00 TL
Kazancınız 32%
59.00 TL 39.90 TL
Kazancınız 16%
200.00 TL 167.85 TL
Kazancınız 45%
25.00 TL 13.80 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
195.00 TL 171.00 TL
Kazancınız 46%
35.00 TL 18.90 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (32)
Renk
    Tümünü göster (28)
Parça Sayısı
Materyal
Mağaza
    Tümünü göster (19)
Fiyat

 – 

  • 13.8
  • 8999