Hurç Modelleri

Yatak odalarımızda sıklıkla kullandığımız hurç yorgan ve kıyafetlerimizi koyabileceğimiz en ideal yerdir. Kış mevsiminden yaz mevsimine geçişte yorgan nevresim değişikliği her evde yapılmaktadır. Eşyalarınızı saklayabileceğiniz ve koruyabileceğiniz hurçlar çok amaçlı işlev görmektedir.

Değişen şartlara göre hurçların yer kaplamaması için vakumlu hurç tasarlanmıştır. Yorganların kalın ve yer kaplama özelliğini en aza indirgeyen bu sistem ile ev hanımlarına kolaylık sağlanmaktadır. Yapıldığı malzemeye göre de farklılık gösteren hurçlarda marka da çeşitlilik vardır.

Yapıldığı malzeme olarak çeşitlilik gösteren hurçlar sağlam yapısı sebebi ile Azall alışveriş sitesinde en uygun fiyata hizmet vermektedir. Keçe, plastik, kumaş, tela ve polyester malzemelerden yapılan hurç modelleri en uygun fiyata evlerinizde.

Tekstil ve polycotton malzemelerinden de üretimi gerçekleşen hurçlar renk çeşitliliği ile her zevke hitap etmektedir. Hurç fiyatları Azall alışveriş sitesinde en uygun aralıklar ile her bütçeye hizmet vermektedir. Tüzük bütçe ile verimli bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

 

Azall Vakumlu Hurç

Vakumlu hurç genellikle plastikten üretilmektedir. Ürünün üzerinde vakum bölgesi bulunmaktadır. Süpürgeniz ile vakum bölgesine yerleştirerek en büyük eşyalarınızı bile küçük boyutlara indirebilirsiniz.

Baza altı hurçlarında sıklıkla kullanılan bu ürün çeşitli markalar tarafından üretilmektedir. Adalinhome ve Angel Of Life başta olmak üzere çeşitli markalar hurç üretimi yapmaktadır. Baza altına konulan hurçlarda kıyafet ve yorganlar için kullanılmaktadır.

Elbiselerin, yastıkların ve yorganların vakumlu hurçlar sayesinde en dar alanlarda bile muhafaza etmenizi sağlar. Renk ve tasarım olarak da farklılık gösteren hurçlarda her zevke uygun tasarım mevcuttur.

Hurç modelleri en uygun fiyatlar ile evlerinizin vazgeçilmezi haline gelmektedir. Çeşitli markalar tarafından Azall platformunda yer alan hurç takımları yorgan ve yastıklarınızın muhafaza edilmesi için en ideal yoldur.

Farklı markalar tarafından üretilen hurçlarda her zevke uygun tasarım mevcuttur. Markadan markaya fiyat aralığı değişen ürünün kullanımı her yıl artmaktadır. Baza altı hurç modelleri ile kışlık ve yazlık kıyafetlerinizi saklayabilirsiniz.

 

En Uygun Fiyatlarda Hurç Modelleri

Dekoratif hurçlardan yorgan hurcuna pek çok model bulunmaktadır. En uygun fiyat ile her bütçeye uygun hurçlar bulunmaktadır. Ürün çeşitliliği sayesinde müşterilerine hizmet veren Azall en uygun fiyata hizmet vermektedir.

Baza altı hurç takımları ideal bir büyüklüktedir. Boyut olarak farklılık gösteren setlerde en sık tercih edilen hacim 50x63 ebatlarıdır. Kıyafetten yastığa çeşitli eşyalarınızı koyabileceğiz dekoratif hurçlar evlerinizde yerini almaktadır.

Renk olarak genellikle sade renkler tercih edilmektedir. Kişi zevkine uygun tasarımları ile dolaplarınızda sıklıkla kullanacağınız bu ürün en sık talep edilen malzemeler arasındadır. Dağınıklığı sevmeyen kişiler tarafından ideal bir üründür.

Son zamanlarda vakumlu hurç setlerinin üretilmesi müşterilerin ilgisini çekmiştir. Eşyaların saklanması açısından son derece iyi olan ürünün yer kaplamaması talepleri arttırmıştır.

 

Eşyalarınızı Saklayabileceğiniz Kutular

Azall dekoratif hurç setlerinin yanı sıra saklama kutuları da üretmektedir. Ayakkabıdan evrak kutusuna çeşitli ürünler bulunmaktadır. Yorgan hurç setine benzer işlev gören bu kutular saklama ve muhafaza konusunda önemli bir yere sahiptir.

Ayakkabı kutusu evlerinizde sıklıkla kullandığınız bir üründür. Topuklu ayakkabıdan spor ayakkabıya kutu ebatları değişmektedir. Renk olarak da farklılık gösteren ayakkabı kutusu çok amaçlı hizmet vermektedir.

Evrak kutusu üretimi önemli belgelerin saklanmasında kullanışlı bir üründür. Evrak kutusunun yanı sıra çanta takımları da bulunmaktadır. Siyahtan griye her zevke uygun tasarımlar bulunmaktadır.

Azall internet sitesi üzerinden gerçekleştireceğiniz alışverişleriniz güvenli yollardan tamamlanır. Kişi gizliliği ve korunumu platformda son derece önemli bir yere sahiptir. Finansal işlemlerin gerçekleşeceği alışveriş sitesinde kişi gizliliğine dikkat etmektedir. 

Kazancınız 8%
119.00 TL 109.90 TL
Kazancınız 19%
91.37 TL 73.90 TL
Kazancınız 20%
65.90 TL 52.50 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
150.00 TL 115.19 TL
Kazancınız 21%
95.00 TL 75.00 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
69.00 TL 53.55 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
90.00 TL 71.99 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
89.00 TL 44.95 TL
Kazancınız 31%
65.00 TL 45.00 TL
Kazancınız 35%
150.00 TL 97.85 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (42)
Renk
    Tümünü göster (32)
Hacim
Materyal
    Tümünü göster (12)
Mağaza
    Tümünü göster (22)
Fiyat

 – 

  • 29.7
  • 857.5