En Iyi Sağlam Açılır Katlanır Kanatlı Çamaşır Kurutma Askısı Rafı Pembe

2,294.90 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 22 Haziran Cumartesi günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
- Marka: M3 Decorium
- Kapasite: 16,5 metre
- Her iki kanatta Çırap ve Mandal Askı Aparatı
- Statik kaplama çelik malzeme
- Yer fayans, parke çizmeyen plastik pabuçlar
- Eğilmeyen, yamulmayan güçlendirilmiş ek yerleri
- Kısaltılabilir eklemli ayak
- Pas ve leke önleyen vidasız ve kaynaklı askı montajı
- Siyah, pembe veya metalik renklerden biri gönderilir

Bu En İyi Sağlam Açılır Katlanır Kanatlı Çamaşır Kurutma Askısı Rafı, M3 Decorium markasıyla birlikte gelir. 16,5 metrelik kapasitesi ile çamaşırlarınızı rahatlıkla kurutabilirsiniz. Her iki kanadında çırap ve mandal askı aparatı bulunan bu askı rafıyla çamaşırlarınızı düzgün bir şekilde asabilirsiniz.

Ürün, statik kaplama çelik malzemeden yapılmıştır ve güçlendirilmiş ek yerleri sayesinde eğilme veya yamulma gibi sorunlar yaşamazsınız. Ayakları kısaltılabilir ve eklemli olduğu için istediğiniz yükseklikte kullanabilirsiniz.

Yer fayans veya parke gibi zeminlerde kullanırken endişe etmenize gerek yoktur, çünkü askının plastik pabuçları çizmeyi önler. Ayrıca, askının montajı vidasız ve kaynaklı olduğu için pas veya leke oluşma riski de yoktur.

En İyi Sağlam Açılır Katlanır Kanatlı Çamaşır Kurutma Askısı Rafı, siyah, pembe veya metalik renklerden biriyle gönderilir. Renk seçeneğini siz belirleyebilirsiniz.

Bu askı rafı pratik ve dayanıklı bir çözüm arayan herkes için idealdir. Çamaşırlarınızı düzenli bir şekilde kurutmanızı sağlar ve yerden tasarruf etmenize yardımcı olur. Hem ev içinde hem de balkon veya bahçede kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Daha Fazla Diğer

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Marka:
Materyal :
Çelik
Renk :
Pembe


Sık Sorulan Sorular

En Iyi Sağlam Açılır Katlanır Kanatlı Çamaşır Kurutma Askısı Rafı Pembe fiyatı ne kadar ?

En Iyi Sağlam Açılır Katlanır Kanatlı Çamaşır Kurutma Askısı Rafı Pembe fiyatı 2294.90 TL olarak öne çıkmaktadır.

En Iyi Sağlam Açılır Katlanır Kanatlı Çamaşır Kurutma Askısı Rafı Pembe satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

En Iyi Sağlam Açılır Katlanır Kanatlı Çamaşır Kurutma Askısı Rafı Pembe En geç 22 Haziran Cumartesi günü kargoya verilir.

aZall.com, En Iyi Sağlam Açılır Katlanır Kanatlı Çamaşır Kurutma Askısı Rafı Pembe ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, En Iyi Sağlam Açılır Katlanır Kanatlı Çamaşır Kurutma Askısı Rafı Pembe ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

En Iyi Sağlam Açılır Katlanır Kanatlı Çamaşır Kurutma Askısı Rafı Pembe ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, En Iyi Sağlam Açılır Katlanır Kanatlı Çamaşır Kurutma Askısı Rafı Pembe ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.