0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Aspiratör & Davlumbaz


DAVLUMBAZ NEDİR, NE AMAÇLA KULLANILIR ?

Davlumbaz, mutfakta kullanılan son derece önemli bir ekipmandır. Mutfakta yemek ya da kızartma yapımı sırasında oluşan kokunun, atık ısının ya da nemin içinde barındırdığı filtreler yardımı ile çekilmesini sağlayan mutfak donatısı davlumbaz adını almaktadır. Davlumbaz ürünleri, mutfakların havalandırılması ve kokudan arındırılması amacı ile kullanılan son derece önemli bir üründür. Doğru seçimler yapılarak tercih edilen kaliteli ve mutfak tasarımına uygun davlumbaz çeşitleri, sadece mutfak iklimlenmesi değil, mutfak eşyalarının daha uzun süreler boyunca sorunsuz kullanılmasını, mutfak eşyalarının yağlanmasının önlenmesini ve yangın riskinin ortadan kaldırılmasını da sağlamaktadır. 

Ocak üzerine yerleştirilen ve yemek yapımı sırasında ortaya çıkan kokuları filtrelemek amacı ile kullanılan davlumbaz çeşitleri, ocak boyutuna uygun olmadığında istenilen performansın tam anlamı ile alınmamasına neden olabilmektedir. Ayrıca davlumbaz filtrelerinin düzenli olarak değiştirilmesi, ocak ile davlumbaz arasındaki mesafenin doğru ayarlanması gibi noktalarda davlumbaz çeşitlerinin kullanım sürelerinin uzamasını sağlayacaktır. Bu bağlamda sizlerde mutfaklarınız ile son derece modern bir görüntü yaratacak, mutfaktaki yemek kokularının ortadan kalmasını sağlayacak ve yağ atığı oluşumunu engelleyecek estetik davlumbaz çeşitlerine sahip olmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey internet sitemizi ziyaret etmek. 

Aspiratör ve Davlumbaz Arasındaki Fark Nedir ?

Aspiratör ve davlumbaz arasındaki fark, tüm insanlar tarafından merak edilen bir konudur. Aspiratör ve davlumbaz tamamen aynı amaç için hizmet veren ürünler olsa da, güç  olarak birbirinden ayrıldığını söylemek mümkündür. Havadaki kötü koku, yağ ve atıkların emilmesini sağlayan bu iki ürünün birbirinden ayrılmasını sağlayan en önemli nokta, kullanıldığı alanın boyutudur. Davlumbaz, aspiratör çeşitlerine göre daha kuvvetli bir emiş gücüne sahip olması sayesinde daha büyük alanlarda kullanılmaktadır. Boyut olarak da aspiratör çeşitlerine göre daha büyük olması, daha fazla yer kaplamasına neden olmaktadır. Aspiratör dolap altlarına monte edilebilir olması sayesinde, özellikle küçük mutfaklarda daha sıklıkla tercih edilmektedir. Büyük oranda yer tasarrufu sağlayan bu ürün, küçük mutfaklarda yüksek performans elde edilmesini sağlamaktadır. 

Davlumbaz Fiyatları Hakkında

Davlumbaz fiyatları, mutfak içinde oluşan kötü koku, atık ve yağ oluşumlarından rahatsız olan kişiler tarafından merak edilen konulardan biridir. Mutfak içinde yemek yaparken oluşan koku ve yağ atıklarının filtreler sayesinde emilmesini sağlayan ürünler davlumbaz adını almaktadır. Davlumbaz ürünleri kendi içinde geniş bir çeşitliliğe ayrılmaktadır. Kişiler mutfak boyutu, ihtiyaç ve mutfak dekorasyonuna uygun tercihler yaparak, hem işlevsel hemde estetik olarak fayda sağlayabilmektedir. Estetik görüntü yakalamak isteyen kişiler genel olarak duvar tipi davlumbaz çeşitlerini tercih etmekte ve üründen her iki anlamda da yüksek performans elde edilebilmektedir. Sizlerde mutfak içinde hem estetik bir görüntü yakalamak hemde koku ve yağ oluşumlarından kurtulmak adına internet sitemizi ziyaret edebilir ve davlumbaz fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Aspiratör Fiyatları 

Aspiratör fiyatları, ürünlerin imalatında kullanılan malzeme kalitesi, ürün boyutu, kapasitesi, markası, özellikleri ve üretim kalitesi gibi kriterlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. 

Genel amaç olarak bakıldığında mutfak içindeki yağ, koku ve atık ısının atılmasını sağlayan aspiratör çeşitleri, küçük boyutlardaki mutfaklarda yüksek performans elde edilmesini sağlamaktadır. Boyut olarak davlumbaz çeşitlerine göre daha minimal olması aspiratör çeşitlerinin daha popüler olmasını sağlamaktadır. Ayrıca aspiratör modelleri davlumbaz modellerine göre daha uygun fiyatlı olması ve sadece kullanım alanı boyutu dışında aynı amaca hizmet etmeleri sayesinde daha sık tercih edilmektedir. Sizlerde aZall internet sitemizi ziyaret ederek aspiratör modellerini inceleyebilir ve aspiratör fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 

 

Marka
Renk
Ses Seviyesi
Enerji Sınıfı
Mağaza
Fiyat

 – 

  • 60.3
  • 12289