0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Derin Dondurucu

AZALL’DAN DERİN DONDURUCU AL!

Yaz mevsiminde depoladığımız taze sebze ve meyvelerimizi aylarca muhafaza edebildiğimiz derin dondurucular belki de sosyal alanda en iyi buluşlardan biriydi. Yüzyıllardır elindeki eti kurutarak, döverek veya salamura yaparak saklayan insanlık 21.yüzyılda derin dondurucuların muhteşem yükselişiyle beraber artık istediği kadar eti istediği kadar saklayıp muhafaza edebiliyor.

Hayatlarımıza bu denli büyük dokunuşları olan bu cihazın bizler için önemini reddetmemiz oldukça güç. Yazın dalından kopardığımız tap taze meyveleri ve sebzeleri dondurup kışın sera ürünü tüketmek yerine derin dondurucumuzda muhafaza ettiğimiz meyve ve sebzeleri tüketerek hem sağlığımıza dikkat edebiliyoruz hem de bütçemizde tasarruf yapabiliyoruz.

Bizler için bu kadar önemli olan bu cihazın azall.com’da olmaması ise muhtemelen imkansızın gerçekleşmesi olurdu. azall.com’da 100lt derin dondurucu hatta 310lt derin dondurucudan 50 lt dondurucuya kadar her türlü genişlikte derin dondurucu bulunmaktadır. Fiyatları da genişlikleri kadar uygun olan bu derin donduruculara göz gezdirmek isterseniz Azall.com’da elektronik sekmesinin derin dondurucu bölümüne tıklayarak ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Popüler Derin Dondurucular

Ülkemizde derin dondurucuların önemi bu kadar barizken üreticilerin de buna kayıtsız kalmayışı takdire şayan. Birçok firma kullanıcısının istekleri doğrultusunda birçok yenilikle müşterilerinin karşısına çıkıyor. Dolayısıyla azall.com’da bu derin dondurucuları sizlerle buluşturuyor.

Azal.com stoklarında Arçelik derin dondurucu veya Vestel derin Dondurucu gibi yerli firmalarımızın ürettiği beyaz eşyalar bulunurken birçok evde tercih edilen ve kaliteleriyle dillere düşen birçok yabancı marka da müşterilerimize ulaştırılmak amacıyla satışa çıkarılıyor.

Örneğin; Profilo derin dondurucu modellerine 6-7 çekmeceli derin dondurucu modellerine ve daha nicesine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken azall.com’daki elektronikbölümünden derin dondurucular sekmesini incelemeniz olacaktır.

Derin Dondurucu Çeşitleri

Derin dondurucular sadece ülkemizde değil tüm dünyada büyük bir müşteri potansiyeli barındıran ürünlerdir. Bu nedenle firmalar birçok türde, tipte, genişlikte ve çeşitte derin dondurucu üretip piyasaya sürerler.

Örneğin; Dikey derin dondurucu modelleri rağbet görürken aynı zamanda yatay derin dondurucu modelleri de popülerdir. Bu nedenle Beko, Arçelik, Profilo, Samsung, Şenocak gibi markalar hem dikey derin dondurucu modellerini hem de yatay derin dondurucu modellerini piyasaya sürerler.

Yatay derin dondurucular diğer bir adıyla sandık tipi derin dondurucular ise oldukça geniş oldukları için beklediğinizden daha fazla ürün alabilirler. Bunun yanı sıra bazı ürünleri üst üste koymanız gerekeceği için bir üründen bir ürüne koku geçmesi, sıvı damlaması veya diğer sorunlarla karşılaşılabilir.

Öte yandan dikey derin dondurucular oldukça düzenli cihazlardır. Tüm sebze meyve ve etleriniz belirli bir düzen içinde koyacağınızdan herhangi bir tat geçmesi sorunu yaşamazsınız. Ayrıca sandık tipi derin dondurucu modellerine göre daha az yer kaplarlar bunun sonucunda da evlerde daha çok tercih edilirler. Ancak yatay derin dondurucu modellerine nazaran daha dar olduklarından işletmelerde genellikle tercih sebebi değillerdir.

 

Derin Dondurucu Fiyatları

azall.com’da her üründe olduğu gibi derin dondurucu modellerinde de genel bir ucuzluk hakimdir. Fiyatlarımı hep cebinize uygun hep piyasa ortalamasındadır. Bu nedenle derin dondurucu fiyatları konusunda endişelenmenize hiç gerek kalmaz.

Eğer fiyatları incelemek isterseniz azall.com’daki elektronik sekmesinden beyaz eşya bölümüne gidip derin dondurucu penceresini açarsanız istediğiniz derin dondurucuyu çabucak bulabileceğinizden eminiz.

Derin dondurucu fiyatlarımız genel itibarıyla cebinize uygun olup 3000TL’den başlayan fiyatlarla müşterilerimizle buluşmaktadır. Ek olarak ürünlerimizde aldığınız günden itibaren geçerli olarak 2 yıl bakım onarım ve tamirat garantisi vardır.

Derin dondurucu modellerimize göz atmak isterseniz azall.com adresimize bekleriz.

Kazancınız 7%
14,000.00 TL 13,000.00 TL
Marka
Yükseklik
Renk
Derinlik
    Tümünü göster (6)
Dondurucu Tipi
Soğutma Sistemi
Yıllık Enerji Tüketimi
Ses Seviyesi
Enerji Sınıfı
Genişlik
Mağaza
Fiyat

 – 

  • 5580
  • 38900