0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

OCAK MODELLERİ

Isıtma, ateş yakma ve pişirme gibi işlevler için kullanılan ocak modelleri, mutfak eşyaları arasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Elektrikli, set üstü ocak, ankastre ocak, gazlı gibi birçok ocak seti bulunmaktadır ve kişiler yaşam şartları, mutfak dekorasyonları ya da ihtiyaçları doğrultusunda bir seçim yapmaktadır. Her dönem teknoloji alanında yaşanan gelişmeler ile paralel olarak değişim gösteren ocak modelleri, çağa ayak uydurmakta ve kişilerin tamamen ihtiyaçlarını karşılamaya yönelmektedir. aZall internet sitesi üzerinde birçok markaya ait çeşitli ocak modelleri bulunmaktadır. Ocak fiyatları , ürünlerin kapasitesi, sahip olduğu özellikler ocak sayısı ve ürün rengi gibi çeşitli etkenlere farklı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Kişiler mutfak tasarımlarına uygun ve ihtiyaçlarını tamamen karşılayabilecek ocak modellerini, güvenli bir şekilde internet sitemiz üzerinden satın alma şansına sahiptir. 

Set Üstü Ocak Çeşitleri

Set üstü ocak, yaşam alanlarının en önemli ve olmazsa olmaz elektronik aletleri arasında yer almaktadır. Isıtma ve pişirme gibi işlevleri bulunan set üstü ocak, pratik kullanım olanağı sayesinde mutfak ekipmanlarının vazgeçilmez parçaları arasında yer almaktadır. Set üstü ocak konusunda uzmanlaşmış birçok marka bulunmakta ve her an ürünlerini yenileyerek piyasaya sunmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarını ve yaşanan teknolojik gelişmeleri takip ederek geliştirilen set üstü ocaklar, yemeklerin kısa sürede pişmesini, kişilerin zamandan ciddi tasarruf yapmasını ve işinin büyük ölçüde azalmasını sağlamaktadır. Kişiler set üstü ocak seçimi sırasında oldukça dikkatli davranmalı ve birçok insanın düştüğü set üstü ocak ölçüleri tutmaması hatasına düşmemelidir. Isı dağılımının dengelenmesi, farklı renk ve model seçenekleri ile kişilerin mutfak dekorasyonu ile son derece uyumlu bir tarz yaratabilecek set üstü ocak fiyatları, ürünlerin sahip olduğu özelliklere, kaliteye, markaya ve işleve bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Altı gözlü bir set üstü ocak fiyatı ile dört gözlü bir set üstü ocak fiyatları kesinlikle aynı değildir. Bu sizlerde ihtiyaç ve taleplerinizi en doğru şekilde karşılayacak set üstü ocak seçimi için aZall internet sitesini ziyaret etmelisiniz. 

Ankastre Set Modelleri ve Fiyatları

Ankastre set modelleri, son dönemlerin en trend parçaları arasında yer almaya başlamıştır. Set üstü ocakların yerini bırakmış olduğu ankastre ocaklar, tezgah üstüne sabitlenmekte ve istenildiği an çıkartılabilmektedir. Bulaşık makinesinin üzerinde bulunan tezgâh kısmına sabitlenen, taşınma durumlarında sökülerek götürülebilen ankastre set modellerine özel tasarlanmış mutfaklarda başka bir ocak modeli kullanılmamaktadır. Ankastre ocak modelleri genel olarak, fırınlar üzerine monte edilmekte ve üzerine davlumbaz konumlandırılmaktadır. Mutfak dekorasyonunda oldukça önemli bir yere sahip olan ankastre set modelleri, kullanışlı ve fonksiyonel olmasının yanı sıra mutfak içinde yer tasarrufu da yapılmasını sağlamaktadır. Sizlerde mutfak içinde modern bir hava, hoş bir görüntü, yer tasarrufu ve kullanım kolaylığı elde etmek için aZall internet sitesini ziyaret ederek, ankastre ocak modellerini inceleyebilirsiniz. 

Ankastre Ocak Temizliği Nasıl Yapılmalıdır? 

Ankastre ocak temizliği, oldukça dikkat ve özen gerektiren bir durumdur. Şık görüntüsü ve modern yapısı sayesinde, mutfak dekorasyonlarının en önemli tamamlayıcısı olan ankastre ocaklar, oldukça kolay bir şekilde çizilebilmesi ve deforme olabilmesi nedeni ile dikkatli ve özenli bir şekilde temizlenmelidir. Ankastre ocak temizliği için mikrofiber bez kullanmak ve ocağın temizlikten sonra tamamen kurumasını sağlamak, kişilerin temizlik süresinin kısalmasını sağlayacaktır. ayrıca hassas yüzeylere özel olan mutfak süngerleri temizlik işlemlerinin zararsız bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır. Son olarak ankastre ocak temizliğisırasında deterjan seçimi kesinlikle ankastreye özel kimyasallardan yana yapılmalı ve ürünlerin hızlı bir şekilde deforme olması engellenmelidir. Siz de en çok tercih edilen ocak çeşitlerine aZall internet mağazasından tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Marka
    Tümünü göster (8)
Renk
Derinlik
Kullanım Şekli
Genişlik
Mağaza
    Tümünü göster (6)
Fiyat

 – 

  • 890
  • 7424.01