Kurutma Makinesi

AZALL’DA ÇAMAŞIR KURUTMA MAKİNESİ MODELLERİ

Çamaşır kurutma makinesi özellikle büyükşehirlerde yaşayan vatandaşlarımız için zaman kazandırıcı bir seçenektir. Ayrıca kurutma makinesi olmadığında, evinizde çok fazla yer kaplayan kıyafetlerle veya dışarıya astığınız kıyafetlerin yağmurda ıslanmasıyla uğraşmak durumunda kalırsınız.

Bu nedenle bu makineler zamanınızı iyi yönetmek ve evden çıkarken aklınızın evinizde astığınız çamaşırlarda kalmamasını sağlayan oldukça işe yarar icatlardır. Birçok insanın çamaşır makinesinin yanında bir de kurutma makinesi almak istemesinin en temel nedeni budur.

Ayrıca sizin için en iyi çamaşır kurutma makinesi tercihini yapabilmeniz için Azall.com’da size özel filtreleme seçenekleri bulunmaktadır. İsteyip istemediğiniz özellikleri seçerek size en uygun kurutma makinesi modellerini inceleyebilirsiniz.

Çamaşır makineleri özellikle İstanbul, İzmir, Ankara gibi hayatın akışının oldukça hızlı olduğu şehirlerimizde can kurtarıcı olabilmektedir. Hayatın diğer birçok şehre göre daha hızlı olduğu bu şehirlerimizde yaşıyorsanız bir kurutma makinesi edinmeniz şart olmuş demektir.

Kurutma Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kendiniz için en iyi çamaşır kurutma makinesi modelini seçebilmek için dikkate almanız gereken bazı kriterler vardır. Çünkü birden fazla kurutma makinesi tipi mevcuttur. Örneğin; Kondenserli kurutma makinesi modelleri kompresör içerisindeki gaz konderserin kazanı döndürmesiyle çalışır. Bunun yanında ısı pompalı, hibrit teknolojili gibi birçok çeşit bulunmaktadır. Sizin için en uygun kurutma makinesi seçebilmeniz için size en uygun çeşitleri inceleyip hangi tipin sizin için daha uygun olduğuna karar vermeniz gerekir.

Ek olarak dikkate almanı gereken bir diğer konu ise kurutma makinelerinin çamaşır kapasitesi ve çamaşırlarınıza uygun programlar olup olmadığıdır. Almak istediğiniz kurutma makinesinin kapasitesinin ve programlarının sizin haftalık kurutma ihtiyacınızı karşılayıp karşılayamayacağı konusunda kafa patlatmalısınız.

Bir diğer önemli konu ise kurutma makinesinin enerji tüketimidir. Günümüzde evde aktif olarak çalışan elektronik eşya sayısına bakıldığında elektrik faturalarının kısmen nasıl geleceğini tahmin edebilirsiniz. Ancak alacağınız kurutma makinesi modelini A+ ve daha verimli enerji tasarrufu özelliğiyle seçerseniz kafanız bu konuda rahat olacaktır.

Tüm bunların yanında size hitap eden ve yeni nesil kurutma makinelerinin sahip olduğu ek özelliklere de dikkat kesilebilirsiniz. Son zamanlardaki yazılım inovasyonları sayesinde çamaşırlarınızın uzun süreli kullanımlarda zarar görmelerini engelleyebilir, makinenizi daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Popüler Çamaşır Kurutma Makinesi Modelleri

Çamaşır kurutma makinesi birçok kullanıcı tarafından kullanılan ve oldukça işlevsel olduğu düşünülen bir cihazdır. Bu nedenle bu beyaz eşyaya hem ülkemizde hem de dünya genelinde talep oldukça fazladır. Bu nedenle karşımıza kurutma makinesi yapımında ustalaşmış, bu sektörde yıllarını harcamış firmaların popüler modelleri çıkmaktadır. Bu modeller tecrübeli mühendislerin elinden çıktıklarından hem daha ekonomik hem de daha dayanıklılardır.

Azall.com çevrimiçi mağazamızda Arçelik, Beko, Vestel ve Altus çamaşır kurutma makinesi modelleri gibi yerli firmalarımız tarafından üretilen makinelerimiz mevcuttur. Bunun yanında hem dünyada hem de ülkemizde kalitelerinden her daim söz ettiren, bu sektörde uzun yıllar üretim yapmış hatta bu makineleri bugünkü hallerine getirmiş yabancı firmalar da stoklarımızda yer almaktadır.

Örneğin; Koreli üretici Samsung, Alman üretici Samsung oldukça tecrübeli üreticilerdir. Ayrıca yıllardır sektörde bulunan ve yabancı firma sanılsa da İstanbul merkezli olan Profilo da bu kervana dahildir.

Çamaşır Kurutma Makinesi Fiyatları

 

azall.com çevrimiçi alışveriş sitemizde serbest piyasa ekonomisine dayalı fiyat rekabeti bulunduğu için diğer alışveriş sitelerine nazaran daha uygun kurutma makinesi modellleri ile karşılaşmanız oldukça olasıdır. Kurutma makinesi fiyatları satıcıdan satıcıya değişiklik göstermekle birlikte uygun fiyatlı satıcının daha çok satması nedeniyle otomatik olarak piyasa koşullarımız da dinginleşmektedir.

 

Marka
Yükseklik
Renk
Derinlik
Kurutma Kapasitesi
Ses Seviyesi
Enerji Sınıfı
Genişlik
Mağaza
Fiyat

 – 

  • 8999
  • 12349