0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Akıllı Saat

Akıllı Saat Modelleri ve Fiyatları

Akıllı saatler bilgisayar sistemleri entegre edilmiş olarak karşımıza çıkmaktadır. Saatlerin ilk üretimi yapıldığı zamanlarda sadece hesaplama özelliği bulunmaktaydı. Günümüzde ise oldukça gelişmiş yapılar olarak göz önünde bulunmaktadır. Modern tasarıma sahip olarak geliştirilmiş birçok özelliği birleştirmiş olan akıllı saat çeşitleri oldukça ilgi görmektedir. Kullanıcı ihtiyaçları dahilinde, talep ve beklentilere uygun olarak geliştirilmekte olan ürün modelleri içerisinde çeşitlilikleri bulunur.

Akıllı saat, normal bir saat gibi kola takılabilmektedir, çoğunlukla dijital bir ekranı olan ve içinde küçük boyutlu bir bilgisayar bulunduran mobil bir elektronik cihaz olarak bilinir. Akıllı saatler hızla gelişen yapılar olduğu için spesifik tanım yapmak güçtür. Akıllı saatlere giyilebilir teknoloji ürünleri içinde bulunduğumuz çağda hayli uygun bir benzetmedir.

Akıllı Saat Modelleri

Akıllı saat modelleri, birbirinden farklı renk ve marka seçenekleri bulundurmaktadır. Telefona gerek kalmadan birçok işlem artık saatler üzerinden rahatlıkla yapılabilir. Zamandan tasarruf sağlar. Ayrıca kullanım rahatlığı göstermektedir. Dünyaca ün sahibi olmuş, bilinmiş markalar aracılığıyla bu akıllı saat çeşitleri üretilmeye başlanmıştır. Bu ürünler giyilebilir teknolojik ürünler olarak bilinir. Her kesime hitap eden seçenekleri mevcuttur. Akıllı saat tavsiyeleri incelendiğinde kullanıcılar tarafından daima olumlu dönüşler alınmıştır. Şık tasarıma sahip olduğu için hem erkeklerin hem de kadınların beğenisini almaktadır. Çocuklar için de onlara uygun şık ve rahat modeller bulunur.

Akıllı Saat Markaları

Akıllı saat üretimi yapmakta olan çeşitli birçok marka bulunmaktadır. Her markanın da kendine has özellikleri vardır elbette. Hem özellik bakımından hem görüntü bakımından birbirlerinden farklıdır.

Huawei Akıllı Saat

Huawei akıllı saat modelleri İOS ve android destekli saatlerdir. Bu saatlerde pil ömrü de oldukça fazladır. Suya dayanıklılık gibi özellikleri de bünyesinde bulundurmaktadır.

Vestel Akıllı Saat

Sahip olmuş olduğu, teknik yeterlilikleri sayesinde güncel olan beklentileri karşılar. Gün içerisinde gerçekleştirilmekte olunan fiziksel aktivitelerin takibini yapabilmektedir. Fiyat bakımından da Vestel akıllı saat modeli ulaşılabilir miktardadır.

Piranha Akıllı Saat

2 yıl garanti özelliğinin yanında çeşitli birçok artısı da bulunur; uyku izlemesi, nabız kontrol sensörü, bildirim alma ve titreşim gibi özellikler bulundurmaktadır. Piranha akıllı saat modelleri android ve İOS cihazlarda kullanım için uygundur.

Honor Akıllı Saat

Honor akıllı saat çeşitlilik olarak geniş bir yelpazeye sahiptir. Sadece Honor markasının akıllı saatleri yoktur aynı zamanda akıllı bileklik seçeneği de bulunmaktadır. Bu marka özellikler açısından bakıldığında modeline bağlı olarak değişkenlik göstermektedir ama genel olarak belli özellikleri vardır. İOS ve android uyumludur. Adımsayar özelliği bulunmaktadır. Saat üzerinden bildirim alınabilir. Aramalar ve mesajlar saat üzerinden görüntülenebilir. Tasarımları açısından da hem kadınlara hem de erkeklere hitap etmektedir.

Samsung Akıllı Saat

Samsung akıllı saat modelleri seri seri üretimi yapılmıştır. Her geçmiş olan yeni modelin üzerine daha iyi bir özellik yükleyerek kullanıcıların karşısına sunulmuştur. Bu akıllı saat markası, birçok kişi tarafından özellikleri için tercih edilme sebebi olmuştur. Bu markanın saatlerinin yanında akıllı bileklik çeşitliliği de bulunmaktadır.

Bilicra Akıllı Saat

Bilicra akıllı saat modeli özellikle ebeveynler için tercih sebebi olmuştur. Çocuklar için onlara uygun renklerde, desenlerde ve ölçülerde üretilmiştir. Bu saatin en can alıcı özelliği ise GPS özelliğidir. Bu özellik sayesinde, ebeveynler çocuklarının nerede olduğunu kolaylıkla görebilmektedir.

Akıllı Saat Kordonları

Akıllı saatler işlev bakımından markasına göre değişkenlik gösterse de bazen tasarımları açısından göz zevkine hitap etmeyebilir. Kordonlarının değişebilme özelliği sayesinde herkes kendi istediği renkte ve desende kordon seçebilmektedir. Bayan akıllı saat modelleri örneğin daha çok parlak ve pembe tonlarda olmakla birlikte beğenilmediği taktirde kordon değiştirilebilir.

Akıllı Saat Özellikleri

Günümüzde pek çok farklı akıllı saat markası ve modelleri bulunmaktadır. Bunların bazıları temel birkaç özelliğe yoğunlaşırken bazıları da olabildiğince çok fazla özelliğe sahip olmayı hedef haline getirmektedir. Piyasadaki ürün yelpazesinin genişlikleri sayesinde hemen hemen herkesin ihtiyacına uygun akıllı saat bulmak mümkün olmaktadır.

• Hareket durumundayken telefona bakmaya gerek kalmadan tüm işlemler saat üzerinden halledilebilmektedir.
• En iyi akıllı saat özelliği ise direkt telefon olarak görev de görebilmektedir. Bu da kullanıcılar için oldukça cazip gelen bir özellik haline gelmiştir.
• Gelen mesajlar ya da aramalar tek bir tuş ile yönlendirilebilmektedir.
• Mesaj içeriğinin tamamının görülmesi içinde mesaj aktarımı özelliği ile mesajların tamamı görülebilmektedir.
• Sesli olarak kullanım özelliği de bulunmaktadır. Ürünlerin üzerinde bulunan hoparlörler sayesinde kulaklıksız da konuşma sağlanabilmektedir.
• Bazı akıllı saatler içerisinde kamera özelliği de bulunmaktadır.
• Telefonun bulunmadığı zamanlarda saat üzerinden de fotoğraf çekimi gerçekleştirilebilmektedir. Çekilen fotoğrafları da hafızasında tutmaktadır ve sonrasında telefona aktarımı gerçekleştirilebilmektedir.
• Lenovo akıllı saat modelleri bu özellikler içerisine dahil olan saat modellerinden birisidir.

Akıllı saat avantajları ile her şey artık daha kolay hale geldi. Bu saatlerde ses kayıt altına alma özelliği de mevcuttur. Bir yandan ortamı ses kaydı altına alabilir bir yandan da işler halledebilir.

Akıllı Saat Çeşitleri

Akıllı çocuk saat modelleri de vardır. Bu saatler çocuklara özel olarak tasarlanmıştır. Tasarımları oldukça dikkat çekicidir. Bu akıllı saatler birer kurtarıcı niteliğindedir ve hayatı oldukça kolaylaştırır.

• Akıllı saatlerin içerisinde navigasyon özelliği de bulunmaktadır. Böylelikle kaybolma derdi olmadan birçok yol rahatlıkla yürünebilmektedir. Örneğin Vestel akıllı saat özellikleri içerisinde gps mevcuttur.
• Akıllı telefonlar ile uyum içerisinde olmakta olan bu saat tasarımları oldukça ilgi görmektedir.
• Akıllı saat modelleri aynı zamanda dayanıklılık özelliğine de sahiptir. Suya dayanıklı olan bu cihazlar yağmurda ve karlı yol yürüyüşlerinde rahatlık ile kullanılabilmektedir.
• Sulu ortamlardan kaçılmadan rahatlık ile kolda taşınmaya devam edilebilmektedir.
• Bir diğer artısı da elleri yıkarken de çıkartmak ya da dikkat etmek sorunda kalınmamaktadır.

Akıllı saatlerin bir diğer çeşidi, bileklik tarzında olanlardır. Onların da ismi akıllı saat bileklik olarak geçmektedir. Görünüm itibarıyla saatten ziyade bilekliğe daha çok benzediği için bu isim verilmiştir. Özellikler olarak bakıldığında saatler ile hemen hemen aynı özelliklere sahiptir.

Akıllı Saat Fiyatları

Akıllı saat fiyatları, incelenecek olursa; markası ve özellikler fiyat belirleme konusunda büyük önem taşır. Fiyat belirlenmesinde marka önemli bir konudur. Markası iyi olan bir saatin zaten genel anlamda özellikleri de gelişmiş olmaktadır. İndirim günlerine göre fiyatlarda yine değişkenlikler gösterir. Ancak ortalama olarak belirli fiyatları bulunur. Akıllı bir saate eklenen her yeni bir özellik hem fiyatı yükseltecektir hem de yaşam kalitesini yükseltecektir.

Merak Edilenler

Akıllı saat alırken nelere dikkat edilmeli?

Akıllı saat ucuz olduğu için tercih sebebi olmamalıdır. Önemli olan saatin özellikleridir. Kullanıcının beklentisine bağlı olarak seçim yapılmalıdır. Örneğin istenilen, spor aktivitelerinin tutulması ve hesaplanması ise buna yönelik saat tercihi yapılmalıdır. Hayatı kolaylaştırmak adına saat alınacaksa da ona uygun saat tercihi yapılmalıdır. Örneğin, görüntülü görüşme özelliği, mailleri yanıtlama özelliği gibi.

Akıllı saatlerin özellikleri nelerdir?

Akıllı saatlerde en yaygın bulunan özellikler şu şekildedir;
• Telefon bildirimleri alabilme özelliği bulunmaktadır.
• Telefon konuşması yapabilme yani akıllı saat arama özelliği bulunmaktadır.
• Nabız ölçme bulunmaktadır ki bu özellik sayesinde birçok insan kalp krizi gibi hayati durumları önden fark etmektedir.
• Spor takibi yapma özelliği bulunur.
• Uyku kalitesi ölçme özelliği vardır.
• Çeşitli uygulamaları açabilme (Spotify, Evernote, Shazam vb.) özelliği mevcuttur.
• Adım sayma, kalori ölçme gibi aktivite takibi yapılabilmektedir.
• Çalar saat özelliği vardır bu özellik açıkken saat bileğinizdeyse titreşimlerle uyandırmaya çalışmaktadır.
• GPS özelliği mevcuttur.
• Müzik kontrolü özelliği vardır.

Akıllı saat ile neler yapılabilir?

Akıllı saatler ile birçok şeyin kontrolü sağlanabilmektedir. Sim kartlı akıllı saatler ile telefonların yaptığı hemen hemen her şey yapılabilir. Bunun haricinde, telefonlar ile eşleştirilmektedir. Yine aynı şekilde eşleşme sonucunda telefonların yapmış olduğu çeşitli birçok şey yapılmaktadır. Spor aktivitelerinde ve normal gündelik hayatta çok iyi bir asistandır.

Avize modelleri ve fiyatları

Kazancınız 10%
Promosyon
179.90 TL 126.81 TL
Kazancınız 15%
1,507.12 TL 1,275.25 TL
Kazancınız 13%
2,405.59 TL 2,086.78 TL
Kazancınız 4%
2,599.00 TL 2,499.00 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
2,998.97 TL 2,540.30 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (28)
Renk
    Tümünü göster (36)
Uyumlu İşletim Sistemi
Bluetooth
Wi-Fi Desteği
Garanti Türü
Uyku Takibi
Mağaza
    Tümünü göster (18)
Fiyat

 – 

  • 59.9
  • 3202.99