0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Akıllı Bileklik

AKILLI BİLEKLİK NEDİR?

Akıllı bileklik son yıllarda gelişen ve ilerleyen teknoloji ile yıllardır insanların bileklerinde olan klasik saat modelini kenara bırakıp modern bir görünüm ile geliyor. Akıllı bileklik, akıllı saatler ile benzer özellik ve görünüme sahip bir üründür. Akıllı bileklik pratik ve kullanışlı olması ile birçok özelliği beraberinde getirir. En yeni akıllı bileklik modellerini aZall’da bulabilirsiniz. Akıllı bileklik ile akıllı saat arasındaki en büyük fark akıllı saatin minimal bir telefon görevi görmesidir. Adeta bilekliğe takılan bir telefon gibi özellikleri olan akıllı saatler fiyat olarak da akıllı bilekliklerden kat kat fazladır. Akıllı bileklik ise daha çok spor ve fitness aktivitelerini yerine getiren bireylerin cep antrenörüdür. Fiyat olarak da daha makul olan akıllı bileklik daha çok sporcuların ve günlük yaptığı aktivitelerini kaydetmek isteyen kişilerin tercihi oluyor. 

Akıllı bileklik özellikle ebat yönünden de akıllı saatlere göre daha hafif kalıyor. Adeta yokmuş gibi bileğinizde takılı duran akıllı bileklikler size fazlalık gibi hissettirmeyerek vücudunuzun bir parçası haline geliyor. Akıllı bileklik, akıllı saatlere göre daha uzun ömürlüdür. Bunun sebebi elbet ki akıllı saatlerin bir telefon ne ise aynı özellikleri kendinde de bulundurması. Bu durum akıllı saatlerin daha çok güç tüketilmesine sebep olacaktır. Akıllı bileklik ise kullandığı uygulamalar ve işlemleri itibarı ile akıllı saatlere göre daha uzun pil ömrüne sahiptir. En uzun pil ömürlü teknolojik ürünler sadece azall’da.  

Akıllı Bileklik Özellikleri  

Akıllı bileklik onlarca özelliğini bileğinize sığdırıyor. Benzer özellikleri telefondan da yapabileceğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Gün içinde saniye başı telefonda adım takip etmek veya yediğiniz besinlerin kalori değerlerini kayıt almak için sürekli telefonla uğraşmak pratikliği alıp götürüyor. Onun yerine akıllı bileklik sahibi olduğunuzda her işlemi pratik ve anında gerçekleştirebilirsiniz. Akıllı bileklik özellikleri söylediğimiz gibi adım sayar ve besin ölçer eklentileri ile geliyor. Daha sonrasında nabız ölçer gibi hayati bir özellik ile uyku düzeni takibi gibi uyku sıkıntısı çeken bireylerin imdadına yetişiyor. Sabahları yataklarından kalkmak istemeyen ve her işe geç kalan insanlar da akıllı bileklik özelliklerinden biri olan titreşimli alarm seçeneği ile anında ayaktalar. 

 Bluetooth eklentisi ve telefondaki bildirimleri anında iletmesi ile neredeyse bir akıllı saatin ayrıcalıklarını sizlere getiriyor. Bu işlevler akıllı bilekliklerin temel özelliklerindendir. Fiyatına, markasına ve modeline göre bu özellikler çoğalabilir. Xiaomi akıllı bileklik gibi ürünler bu saydıklarımızdan daha farklı özellikleri ile piyasalarda bulunur. Siz de akıllı bileklik kullanıcısı olmak istiyorsanız aZall’ı ziyaret edin.   

Xiaomi Akıllı Bileklik

Xiaomi akıllı bileklik, diğer tüm akıllı bilekliklerden üstün bir kullanıcı deneyimi sunar. Bunun sebebi Xiaomi markasının güvencesi ve barındırdığı özelliklerdir. Xiaomi bileklik ürünleri ‘’Smart Band’’ adı altında üretilmiştir. Diğer akıllı bileklik marka ve modellerinden farklı olarak Xiaomi bileklikler, hava durumu programı ve kadın sağlığı ölçer ile geliyor. Sağlık konusunda bizleri üzmeyen Xiaomi, kandaki oksijen seviyesini ölçen SP02 monitörü ile destekleniyor. Xiaomi akıllı bileklik su altında da tüm işleviyle çalışıyor. Suya dayanıklı olarak üretilen Xiaomi kasasında bu durum için üretilmiş yüzme takibi de bulunmakta. Xiaomi akıllı bileklik modelleri kullanıcılarına mükemmel bir kullanım sunmak için raflarda. Xiaomi akıllı bileklik sadece ne istediğini bilen, profesyonel hizmet almak isteyen insanların tercihi. Siz de Xiaomi’nin akıllı bileklik modellerinden birini almak istiyorsanız aZall’a gelin. Giyilebilir teknolojinin yegâne pazarı aZall

Marka
    Tümünü göster (12)
Renk
    Tümünü göster (14)
Mağaza
    Tümünü göster (6)
Fiyat

 – 

  • 50.39
  • 580