0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Giyilebilir Teknoloji

EN KALİTELİ SAAT KORDON MODELLERİ

Saat kordon modelleri hem dijital, hem analog, hem de klasik saatlere karakteristik bir özellik katan, saatin hem kullanımı hem de estetik görünümü açısından son derece önemli bir parçalardır. Saat kordon modelleri, farklı çeşitleri, renkleri ve biçimleri ile hem kullanıcıya hem de saatin kendisine tarz katarlar. Bu açıdan saat kordon parçaları saatler için tamamlayıcı görevi görürler.

Farklı modelleri, renkleri ve tarzları bulunan, bir çok farklı tasarımcı, bir çok farklı marka tarafından tasarlanan saat kordonu ürünleri için temelde üç ayırıcı nokta bulunur. Saat kordonları üçe ayrılırlar. Bunlardan ilki silikon saat kordonu modelleridir. İkincisi çelik saat kordon modelleri, üçüncüsü ise deri saat kordon modelleridir.

Saat Kordonu Çeşitleri

Temel olarak üç çeşiti bulunan saat kordonu ürünleri bu üçüne ek olarak farklı çeşitlerde de olabilirler. Ancak genel anlamda daha çok kullanılan bu üç çeşittir. Bu çeşitlerden ilki silikon saat kordonu modelleridir. Silikon saat kordonu modellerinin ardından ikinci sırada çelik saat kordonları, üçüncü sırada ise deri saat kordonları bulunmaktadır.

Silikon Saat Kordonu Modelleri

Silikon saat kordonu modelleri isimlerinden de anlaşılabileceği gibi silikon maddesinden üretilmişlerdir. Üretim maliyetleri diğer iki saat kordon modeline göre daha düşüktür. Dolayısıyla silikon saat kordonu modellerinin alıcı için hazırlanmış olan fiyatları da diğer iki saat kordon modeline göre daha düşük olmalıdır.

Silikon saat kordonları daha çok spor saat modelleri için tercih edilirler. Hem estetik bir görünüm hem de kullanım açısından tarzı bütünleyen parçalar olarak bilinirler. Bir çok kaliteli marka tarafından kullanılan silikon saat kordonları üretim durumlarına göre son derece sağlam bir yapıya sahip olabilirler. Sportif görünümleri ve dayanıklı yapıları ile en çok tercih edilen saat kordonları silikon saat kordonlarıdır.

Çelik Saat Kordonu Modelleri

İkinci saat kordonu çeşidi ise çelik saat kordonu modellerdir. Çelik saat kordonları isimlerinden kendilerini ele verirler. Bu saat kordonu modelleri çelik maddesinden üretilirler ve üç saat kordon çeşidi arasında en sağlam olan modeller çelik saat kordonlarıdır. Üretim maliyetleri silikon saat kordonu modellerine göre daha yüksektir.

Çelik saat kordonu hem resmi, hem günlük, yani casual olarak adlandırabileceğimiz tarz için uygunlardır. Çelik saat kordonu özellikle büyük kadranlı saatler için son derece şık ve tamamlayıcı parçalar olabilirler. Sağlamlıkları ve ihtişamlı yapıları ile öne çıkarlar. Genellikle bazı özel tasarım marka saatler çok detaylı ve ince işlenmiş çelik saat kordonlarına sahiplerdir.

Deri Saat Kordonu Modelleri

Üçüncü ve son ana saat kordonu modeli ise deri saat kordonlarıdır. Deri saat kordonu modelleri çeşitli hayvanlardan ya da sentetik yollardan elde edilen deri maddelerinden üretililer. Üretim maliyetleri kullanılan deri çeşidine göre bir hayli değişim gösterebilir. 

Deri saat kordonu çeşitleri de hem günlük hem profesyonel hayat için uygun modellere sahiplerdir. Bu saat kordonlarında öne çıkan özellik genelde estetik görünüm ve kalite özellikleridir. Bu özellikler üretimde kullanılan derinin türüne göre değişiklik gösterirler.

Diğer Saat Kordonu Modelleri

Tabii piyasadaki tüm saat kordon çeşitleri sadece bu üç model ile sınırlı değildir. Çelik saat kordonları, silikon saat kordonları ve deri saat kordonlarına ek olarak hasır gibi maddelerden hasır kordon ya da çeşitli örgülerden de örgü kordon üretilebilmektedir. Burada tasarımcılara geniş bir özgürlük tanınmıştır. 

Biz aZall olarak siz kullanıcılarımız ve yeni ziyaretçilerimiz için piyasadaki en sağlam, en yeni, en trend ve en kaliteli akıllı saat kordonu, silikon kordon, silikon saat kordonu, hasır kordon, örgü kordon çeşitlerini sunabilmek için bu sezon da çok çalıştık. Siz de kendiniz ya da sevdikleriniz için yepyeni saat modellerimize, saat kordonlarına, aksesuar seçeneklerimiz ve diğer ürünlerimize ulaşmak için hemen internet sitemiz üzerinden bizleri ziyaret edin. En cazip fiyatlara, en kolay ödeme seçenekleri ile en kaliteli, en kullanışlı ve en şık ürünlere hemen sahip olun.

Kazancınız 10%
Promosyon
179.90 TL 126.81 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
2,998.97 TL 2,540.30 TL
Kazancınız 15%
1,507.12 TL 1,275.25 TL
Kazancınız 40%
1,999.00 TL 1,200.00 TL
Kazancınız 20%
1,999.00 TL 1,599.00 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (54)
Renk
    Tümünü göster (72)
Uyumlu İşletim Sistemi
Garanti Türü
Su Geçirmezlik
Uyku Takibi
Mağaza
    Tümünü göster (28)
Fiyat

 – 

  • 49
  • 4400