0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!


HAYATI KOLAYLAŞTIRAN YENİLİKÇİ ÜRÜN TERMOSİFON

18. yüzyılın sonlarında icat edilen ve kısa süre içinde dünyaya yayılan termosifon, hayatı kolaylaştıran bir ürün olarak hayatımıza girdi. Isıtma sistemi olarak hayatımızda yer alan termosifon, alternatif ürünlere rağmen günlük kullanımın vazgeçilmezleri arasındadır.

Elektrikli termosifon ortaya çıktığı ilk dönemlerde küçük su haznesi ile piyasaya sürülmüştü. Tek duşa bile zor yeten bu model, zaman ilerledikçe geliştirildi, hayatı kolaylaştıran ürün olarak yaygınlaştı. Elektrik kullanılarak su ısıtmayı sağlayan termosifon, evlerde sıklıkla kullanılan bir ürün olarak dikkat çekiyor. Elektrikli termosifon modellerini cazip hale getiren en belirgin özelliği kullanıcısına hızlı bir şekilde sıcak su sağlayabiliyor olmasıdır.

Elektrikli termosifon, işten eve dönen yorgun vücudun imdadına yetişiyor. Kısa süre içinde suyu ısıtmayı başaran termosifon, yorgun bireyin sıcak bir duş alarak kendine gelmesini sağlıyor. Gelişmiş özelliklere sahip elektrikli termosifon modelleri, suyu ısıtmanın yanında filtreleme yapabilmesi sayesinde hijyeni de ön planda tutmaktadır. Bu da şebeke suyunu size zararlı etkenlerinden arındırarak sunabilmesini sağlamaktadır.

 

Sıcaklığı Koruyan Termosifon Modelleri Tasarruf Sağlıyor

Termosifon modelleri her ihtiyaç duyulduğunda sıfırdan su ısıtmamaktadır. Termosifon, aynı zamanda ısıtılan suyu 24 saat boyunca muhafaza etme özelliğine de sahiptir. Bu da kullanıcısının yüksek elektrik faturası endişelerini ortadan kaldırmaktadır.

Elektrikli termosifon modellerinin kullanım kontrolü tamamen kullanıcının elindedir. Termosifon modelinin kaç litrelik su haznesine sahip olacağı, kullanıcının tercihindedir. 50 lt termosifon modeli olduğu gibi, 65 lt termosifon ve 80 lt termosifon modeli de mevcuttur. Kullanıcı, hangi ürün ihtiyacına cevap verecekse tercihini bu yönde kullanmaktadır. Seçilen termosifon modelinin haznesindeki suyu kaç dereceye kadar ısıtacağı da kullanıcının tercihine bırakılmıştır. Termosifon kullanıcısı kumanda bölümünden gerekli ayarlamayı yaparak ihtiyacına uygun derecede suya ulaşabilmektedir.

 

Termosifon Banyo Keyfini Yarıda Kesmez

Elektrikli termosifon, kullanım esnasında da ısıtma işlemine devam edeceği için kullanıcının duş keyfini yarıda kesmeyecektir. Sürekli ve hızlı ısıtması sayesinde istenildiği kadar banyoda kalınabilmektedir. Bu da müthiş bir duş keyfi sunmaktadır.

Termosifon modellerinin suyu ısıtma hızı sahip olduğu güç ile doğru orantılıdır. Gücü yüksek olan termosifon çak daha kısa sürede kullanıcısına sıcak su sağlamaktadır. Depo haznesi ne kadar büyükse, gücü de doğru orantıda yüksek olmalıdır. Yüksek depoya sahip termosifon buna paralel güce sahip değilse su çok uzun sürede ısınacak, bu da kullanımda pratikliği ortadan kaldıracaktır.

 

Termosifon Bakımı Önemli

Termosifon, sürekli su ısıtacağı için bakımı da önemlidir. Termosifon için tercih edilecek servis mutlaka yetkili servis olmalıdır. Termosifon ilk alındığında marka ve modeline göre garanti verilmektedir. Garanti süresi dolmadan oluşabilecek arızalar yetkili servisler tarafından giderilebilecektir. 

Garanti süresi dolan termosifon kullanıma devam ediliyorsa da tamir ve bakımlarda yine yetkili servisler tercih edilmelidir. İşin ehli ustaların yapacağı bakım elektrikli termosifon modellerinin daha uzun süre kullanımda kalmasını sağlayacaktır.

 

Termosifon Fiyatları Kalitesi İle Orantılıdır

Termosifon fiyatları kalitesi ile doğru orantılıdır. Çok kaliteli bir ürünü ucuza almak mümkün değildir. Termosifon modellerinde kalite yapımında kullanılan malzeme, ısıtma sisteminin gücü, dayanıklılığı ve filtreleme özelliğine sahip olup olmadığı fiyatını belirleyen unsurlardır. Termosifon aranıyorsa, kalite ve fiyat araştırmasını iyi yapmalı, termosifon fiyatları ile termosifon modelleri arasında titiz bir kıyaslama süreci yönetilmeli. Uygun fiyatlı diye tercih edilen bir termosifon modeli kullanıcısını kısa sürede yarı yolda bırakabilecektir.

 Termosifon arıyor, termosifon fiyatları araştırılıyorsa aZall internet mağazasının ürünlerinin incelenmesi faydalı olacaktır. aZall internet sitesinden en kaliteli termosifon modellerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz!

 

Kazancınız 23%
10,000.00 TL 7,699.00 TL
Kazancınız 43%
14,999.00 TL 8,599.00 TL
Kazancınız 42%
12,000.00 TL 6,940.00 TL
Kazancınız 9%
8,000.00 TL 7,290.00 TL
Kazancınız 22%
12,000.00 TL 9,399.00 TL
Marka
Renk
Wi-Fi Desteği
Kontrol Paneli
Güç (Watt)
Mağaza
Fiyat

 – 

  • 2799
  • 9625