0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Emzirme Sütyenleri

Emzirme Sütyeni Rahatlığı ve Konforu

Anne olmak harika bir duygu, annelik harika bir deneyimdir. Anne olacağınızı öğrendiğiniz andan itibaren kendinizi acısıyla tatlısıyla harika bir sürecin içinde bulursunuz. Doğacak bebeğiniz için daha o dünyaya gelmeden her şeyi düşünürsünüz. Doğduktan sonraki lohusalık sürecini doğumdan önce planlamış olursunuz. Doğumla birlikte hayatınıza bir sürü yeni ürünler girer. Anne olma sürecine daha iyi uyum sağlayabilmek için gardırobunuza yeni kıyafetler girer. Emzirme sütyeni bunlardan biridir ve emzirme döneminizi rahatlıkla geçirebilmek için harika bir üründür.

Emzirme sütyeni hem bebeğiniz hem de sizin için büyük bir konfor sağlar. Lohusalık döneminde emzirmenizi kolaylaştıracak emzirme sütyeni harika bir tasarıma sahiptir. Ön kısımları açılabilir olan bu sütyenler sayesinde emzirme işlemi sırasında sütyeninizi takıp çıkarmanıza gerek kalmayacak, hayatınıza pratiklik katacaktır. Emzirme sütyenlerini doğumdan sonra kullanabileceğiniz gibi doğumdan önce de kullanabilirsiniz. Bu nedenle hamile sütyeni olarak da giyebileceğiniz harika bir tasarım ürünüdür.

Emzirme Sütyeni Modelleri

 

Emzirmek her annenin sabırsızlıkla beklediği bir mucizedir. Vücudunuz bu mucizeye hazırlanmak için değişiklikler gösterir. Göğüslerinizin bedeninde büyüme ve bazen sarkmalar görülebilir. Bu sürecin doğal olduğunu ve bu süreci daha rahat atlatabilmeniz için her göğüs şekline uygun emzirme sütyeni modelleri olduğunu unutmayın.  Birçok emzirme sütyeni modeliyle göğüslerinize estetik bir görünüm sağlayabilirsiniz. Göğüs sarkmalarına destekli emzirme sütyeni ile meydan okuyabilirsiniz. Yer çekimine meydan okuyacağınız bu sütyenler içinde oldukça rahat ve özgüveni yüksek hissedeceksiniz.

 

Lohusalık döneminde göğüsleriniz süt dolacağı için göğüs bedeniniz büyür. Buna hamilelik sürecinde aldığınız kilolar da eklenince hem göğüs ölçünüz hem de beden ölçünüzün büyümesi gayet doğaldır. Bu süreçte sizi en rahat hissettirecek modellerimizden olan toparlayıcı emzirme sütyeni modellerimize göz atabilirsiniz.

 

Tasarım Harikası Kaplı Emzirme Sütyenleri

 

Piyasada destekli emzirme sütyeni veya süngerli emzirme sütyeni olarak da bilinen son derece estetik görünüme sahip olan kaplı emzirme sütyeni tam bir tasarım harikasıdır. Son derece rahat ve estetik duran kaplı emzirme sütyenleri sayesinde şıklığınızdan ödün vermeden rahat olabileceksiniz. Kaplı emzirme sütyeni almaya karar verdiğinizde aklınıza nelere dikkat etmeniz gerektiği gelmelidir.

 

Kaplı emzirme sütyenleri normal kaplı sütyenlerden farklıdır. Bu sütyenleri tercih ederken alt kısımlarının demirsiz olmasına dikkat etmelisiniz. Normal kaplı sütyenlerin alt kısımlarında demir veya plastikten bir materyal bulunur. Hamilelik döneminde demirli sütyen kullanırsanız göğüs altınıza sürekli baskı uygulamış olursunuz. Bu teller süt keselerinize baskı yapar. Bu baskı sonucunda süt kanallarınız olumsuz etkilenebilir. Meme enfeksiyonu kapmamanız için demirsiz kaplı modelleri tercih edin.

 

Hem Pamuklu Hem Kaplı Modeller

 

Kaplı emzirme sütyeni modellerinden birini almaya karar verdiniz. Balensiz ve kaplı bir model tercih etmeniz yeterli midir? Cevabımız hayır. Sizin ve bebeğinizin sağlığı için emzirme sütyeni alırken dikkat etmeniz gereken pek çok koşul vardır. Kaplı modellerin pamuklu olduğuna dikkat etmelisiniz. Pamuklu ve doğal materyallerden oluşan ürünler sağlığınız için önemlidir.

Sentetik ürünler terlemenize yol açabilir. Lohusa anneler zaten terlemeye meyillidirler. Bu nedenle seçtiğiniz sütyen modellerinin terlemeyi önleyici kumaşlardan oluştuğuna emin olmalısınız. Pamuklu modeller terlemenizi önleyecektir.

 

Hem Şık Hem Rahat

 

Emzirme sürecine alışırken seçeceğiniz lohusa sütyeni bu sürecin daha konforlu geçmesinde önem arz eder. Kolay takıp çıkarabileceğiniz askılı modeller, kopça derdiyle uğraşmayacağınız spor modeller hayatınızı daha da kolaylaştıracak. Emzirmek daha pratik bir hale gelecek, siz de vaktinizi bebeğinizle geçecek sevgi dolu saatlere harcayacaksınız. Emzirme sürecini daha pratik hale getirecek farklı tasarımlar, çeşit çeşit modeller için sayfamız yeterli olacaktır. Kararsız kalırsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güzel anılarınızda payımızın olması için siz değerli annelerimizin her zaman yanındayız.

 

Lohusalık döneminde vücudunuzda meydana gelen pek çok değişikliğin arasında göğüslerinizin sütle dolu olması yer alıyor. Dolayısıyla bazen göğüslerinizde süt akıntısı meydana gelir. Bu süreçte rahatsız olmamanız için tasarlanmış süngerli emzirme sütyeni modellerimizi incelemenizde yarar var.

 

Gebelik Sütyenlerinde Son Teknoloji

 

Hem bebeğiniz hem de sizin sağlığınız için gebelik sütyeni modellerimizin kumaş seçiminde hijyenik koşullara önem veriyoruz. Kolay takıp çıkarılabilir modelleriyle rahatınızı önemserken kullanılan kumaşın türleriyle de sağlığınızı önemsiyoruz. Bu süreçte teknoloji ve tasarım daha estetik sütyen modelleri elde etmek konusunda oldukça başarılı tasarımlara imza attı. Sizlere alanında öncü markaların anne emzirme sütyeni ürünleriyle pek çok seçenek sunuyoruz.

 

Emzirme sürecinde göğüsleriniz olduğundan daha da hassas hale gelir. Bu nedenle normal sütyenler sizlere rahatsızlık verir. Balenli sütyen modeli bu konuda size ihtiyacınız olan korumayı sağlayarak hissettiğiniz hassasiyeti azaltmaya yardımcı olur. Aradığınız tüm emzirme sütyeni renk ve tasarım örneklerini sitemizden detaylıca inceleyebilirsiniz.

 

Emzirme Sütyeninde Beden Seçimi

 

Hamilelik bebeğinize kavuşana kadar onun ihtiyaçlarına göre kendinizi hazırlama sürecidir. Bu süreçte hem fiziksel hem ruhsal olarak kendinizi anneliğe hazırlarsınız. Vücudunuzda meydana gelen değişiklikler tamamen bu süreçle uyumlu olarak ilerler. Göğüsleriniz bebeğinizin ihtiyacı olan anne sütünü hazırlayabilmek için fiziksel olarak değişikliğe uğrar. Bu dönemde göğüslerinizin büyümesi olağandır.

 

Anneler doğum sonrası ihtiyacı olan ürünleri doğumdan önce temin etmeye çalışırlar. Emzirme sütyenini alışverişleri doğumdan önce yapılmış olur. Bu süreçte anneler nasılsa göğüslerinin daha da büyüyeceğini düşünerek birkaç beden büyük sütyen seçimi yaparlar. Anneler için büyük beden emzirme sütyeni hayat kurtarıcı olabilir. Fakat doğru beden seçimi yapmazsanız omuz ve sırt ağrıları çekebilirsiniz. Doğru beden seçimiyle göğüsleriniz sütyenin için rahat edecektir. Bu konuda yapmanız gereken emzirme sütyeni alışverişinizi doğuma kısa bir süre kala yapmaktır. Böylelikle almanız gereken bedeni daha iyi bilirsiniz.

 

Emzirme Sütyeni Güncel Fiyatları 2021

 

Aradığınız her modelde emzirme sütyenini sitemizde bulabilirsiniz. İsterseniz önden açılabilir modellerimizden veya üstte klipsli çıkartılabilir modellerimizi tercih edebilirsiniz. Tasarım olarak düşünürseniz balenli veya balensiz modeller yahut destekli, desteksiz modellerimizi tercih edebilirsiniz. İstediğiniz renk de ürünleri sitemizde bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Emzirme sütyeni ararken bulabileceğiniz en uygun lohusa sütyeni fiyatları için fiyat listemize göz atmanızı öneririz.

 

Her bütçeye uygun ödeme imkanları bulunan sitemiz sizlere şıklığın ve rahatlığın en ekonomik halini sunmaktan onur duyar. Kaliteli sütyenler almak için bütçenizi zorlayacak ödemeler yapmanıza gerek yok, annelik sürecinde pek çok masrafla karşılaştığınızı biliyoruz. Ürünleri ve fiyatları size en uygun şekilde sunuyoruz. Emzirme sütyeni fiyatları için ürünlerimizi inceleyebilir ve kendi bütçenize en uygun emzirme sütyenini bulabilirsiniz.

 

Emzirme Sütyeni Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

 • Alacağınız sütyenin pamuklu ve doğal olmasına dikkat etmelisiniz. Hem sizin hem bebeğinizin sağlığı için sütyenin yapıldığı materyal önem arz eder.
 • Sütyenin varsa çıtçıt, klips gibi aksesuarları sert yapıda olmamalıdır. Bebek ve annenin cildini tahriş etmemesi için sütyen aksesuarlarının seçimi önemlidir. Daha yumuşak yapıları tercih edin.
 • Önden açılabilir modelleri tercih edin. Bebeğinizi emzirirken en pratik seçimlerden biri de takıp çıkarılabilir klipsli modellerdir. Çıtçıtlı emzirme sütyeni vazgeçilmezleriniz arasında yer alacaktır.  Emzirme işlemine başlarken sadece göğüs ucunuzu açabileceğiniz, işlem bittikten sonra göğüs ucunuzu kapatarak hayatınıza devam edebileceğiniz harika bir tasarımdır.
 • Doğru beden seçimi emzirme sütyenlerinde hayat kurtarabilir. Süt dolu göğüslerin taşıması zaten omuz ve sırt ağrıları yapacaktır. Doğru beden seçimiyle ağrılarınızı en aza indirin.
 • Balensiz ürünleri tercih ediniz. Balenli ürünler süt kanallarınıza baskı yapabilir. Bu nedenle süt kanallarınızın tıkanıp sütünüzün daha yavaş gelmesini engellemek için balensiz emzirme sütyeni tercih etmelisiniz.
 • Rahat bir model seçeyim diye şıklığınızdan ödün vermeniz gerekmez. Toparlayıcı sütyen modellerini tercih ederek göğüslerinizi bir beden küçük gösterebilirsiniz. Dantelli emzirme sütyeni modellerimiz şıklığınıza şıklık katacaktır.

 

Emzirme Sütyeni Ölçüsü Nasıl Alınır?

 

Emzirme sütyeni ölçüsü alırken en geniş yerinden göğüs ölçünüz ve göğüs altı ölçünüze ihtiyaç vardır. Evde mezurayla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ölçüm yaparken mezurayı gevşek tutmak doğru beden seçimi için önemlidir. Sütyeninizin sizi sıkmasını ve rahatsız hissettirmesini istemeyiz. Göğüs altı ölçünüz sizlere 80-85-90 gibi göğüs bedeni ölçüsünü verir. Çıkan sonucu bu aralıklarda bir sayıya yuvarlayın. Göğsünüzün en geniş yerinden aldığınız ölçü cup ölçünüzü verir. Cup ölçüsü A, B, C, D gibi ölçülerdir. Sıkı bir ölçüm yapmadığınıza emin olmalısınız.

 

Emzirme Sütyeni Ne Zaman Kullanılır?

 

Emzirme sütyeni kullanabilmek için emzirme yapmanıza gerek yoktur. Hamilelik sürecinde göğüsleriniz büyümeye devam eder. Büyük ve hassas göğüsler için tasarlanmış emzirme sütyenlerini hamilelik sürecinde de kullanabilirsiniz. Hamilelik sürecinin özellikleri son aylarından itibaren kullanılmaya başlanılması annelere kolaylık sağlar. Emzirmeyi bırakana kadar kullanmaya devam edebilirsiniz. Emzirme sütyeni hem hamilelik sırasında hem de doğum sonrasında sizlere büyük kolaylık sağlar.

 

Emzirme Sütyeni Nasıl Olmalı?

Emzirme sütyeni nasıl olmalı diye düşünen annelerimiz olabilir.  Sizin ve bebeğiniz sağlığı için özel olarak tasarlanmış olmalı. Kullanılan kumaş ve materyaller doğal olmalı. Emzirme kolaylığı sağlaması açısında klipsli veya çıtçıtlı olmalı. Bebeğinizin hassas cildini tahriş etmeyecek özellikte olmalı. Sık yıkamaya dayanıklı olmalı. Lekeyi göstermeyen renklerden tercih edilmeli. Rahat ve pratik kullanım için uygun olmalıdır. Aldığınız bedeni sizi sıkmamalı, göğüs altınıza baskıda bulunmamalı.

Balenli Emzirme Sütyeni Nedir?

Balenli emzirme sütyeni, göğüs altında plastik veya demirden yapılmış, göğüs toparlayıcı özellikleri bulunan emzirme sütyenleridir.  Balenli emzirme sütyenleri genelde kapsız emzirme sütyenleridir. Balenli emzirme sütyeni tercih etmek istiyorsanız balenlerinin sağlığa zararlı plastik veya demirden yapılmadığına emin olmalısınız. Balenli sütyenler genelde toparlayıcı özelliklerinden dolayı satın alınır. Gebelik sütyenlerinde balenli sütyenler yerine hamileler için özel tasarlanmış toparlayıcı emzirme sütyenleri tercih edilebilir.

Emzirme sütyeni mi Emzirme atleti mi?

Anneler doğum sonrasında hayatına yeni giren giysiler konusunda titiz davranır. Emzirme döneminde emzirme atleti mi emzirme sütyeni mi kullanılması gerektiği konusunda kafalarında soru işareti olabilir. Emzirme sütyeni göğüslerinizin sarkmasını engelleyen ve toparlayıcı özelliği bulunan ürünlerdir. Emzirme atleti de emzirmenizi kolaylaştıracak önden açılabilir özelleri bulunan atletlerdir. Sizleri tavsiyemiz atlet giymek istiyorsanız emzirme atleti tercih etmenizdir. Emzirme atletleri emzirme sütyenlerinin yerine geçmez. Bu nedenle ikisini de tercih etmeniz en akıllıca tercih olacaktır.

Kazancınız 5%
Promosyon
289.00 TL 274.55 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
245.99 TL 207.89 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
289.00 TL 274.55 TL
Kazancınız 17%
350.00 TL 289.90 TL
Kazancınız 12%
242.84 TL 214.57 TL
Kazancınız 12%
242.84 TL 214.57 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
289.00 TL 274.55 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
289.00 TL 274.55 TL
Kazancınız 26%
200.00 TL 149.00 TL
Kazancınız 26%
200.00 TL 149.00 TL
Kazancınız 28%
500.00 TL 359.90 TL
Kazancınız 12%
234.76 TL 207.68 TL
Daha fazla göster
Marka
  Tümünü göster (21)
Beden
  Tümünü göster (18)
Renk
  Tümünü göster (17)
Mağaza
  Tümünü göster (8)
Fiyat

 – 

 • 99.99
 • 822.9