0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

LOHUSA PİJAMA TAKIMI

Hamilelik sonrası giyilecek lohusa pijama takımı ya da lohusa gecelik özenle seçilmelidir. Görsel olarak şıklık arayanlar için şık lohusa gecelik bulunabileceği gibi rahat lohusa pijama takımı da tercih edilebilir. 

 

Lohusa pijama takımı ve lohusa gecelik seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli husus emzirme özelliğinin bulunmasıdır. Bebeği emzirmek gerektiğinde pijama üstünü komple çıkarmak yerine emzirme özellikli lohusa pijama takımı seçmek, yorucu ve heyecanlı olan lohusalık günlerinde büyük kurtarıcı olacaktır. Seçimlerde dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik iste kumaş türü ve üzerinde bulunan detaylardır. Kaşındıran veya anne- bebeği rahatsız eden kumaş türleri tercih edilmemelidir. 

 

Lohusa Pijama Takımı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli? 

 

Her kadın lohusa pijama takımı içinde dahi güzel görünmek ister. Özellikle hamilelik döneminde alınan kilolar ve vücutta meydana gelen değişimlerden sonra doğum itibari ile anneler vücutlarının kusurlarını saklamak için şık ve konforlu lohusa pijama takımı tercih edebilir. 

 

Bebeklerin cildi ne kadar hassassa doğumdan yeni çıkmış bir annenin cildi de o kadar hassastır. Bu nedenle seçilecek lohusa pijama takımı veya lohusa gecelik takımlarında boncuk işlemeler, kupürler, sert danteller bulunmaması tercihen daha iyidir. 

 

Rahat olması hedeflenen lohusa pijama takımı bedeni doğru seçilmelidir. Belden ayarlanabilir modellerinin de bulunduğu lohusa pijama takımı üzerinde emzirme için göğüs kısmı emzirme yırtığı vardır ve bu sayede bebekler kolayca beslenebilir. 

 

Ziyaretler sırasında kıyafetleri sürekli değiştirmeyi gerektirmeyecek şıklıkta seçilen lohusa pijama takımı ile güzellikten de ödün verilmesine gerek yoktur. 

 

Hamilelik döneminde giyilen hamile pijama takımı, doğum sonrasında da giyilebilir. Lastikli ya da ayarlanabilir tercih edildiği takdirde doğum kilolarından kurtulana kadar giyilebilecek olan hamile pijama takımı modelleri de az detaylı seçilmelidir.

Lohusa Geceliği Nasıl Seçilir? 

 

Lohusalık döneminde giyilecek lohusa gecelik seçmek için birçok kriter var. Elbette, estetik ve şık görünüme sahip olması bunlardan biri. Fakat öncelik anne ve bebek sağlığı olduğu için lohusa gecelik seçerken de kumaş kalitesi göz önünde bulundurulmalıdır. 

 

Esnek kumaşla tasarlanan lohusa gecelik modelleri hareketlerini kısıtlamamakla birlikte anne için de iyi bir tercih olacaktır. Vücut ısısını koruyan ama terlemeye sebep olmayan lohusa gecelik modelleri anneler için en uygun modellerdir. 2 parçadan oluşan bu ürünler, içerisinde ipli ya da askılı bir lohusa gecelik ve üzerine sabahlık olarak tasarlanmıştır.  

 

Bedene Uygun Hamile Pijama Takımı Seçimi 

 

Bir anne adayı, hamileliğini öğrendiği andan itibaren hamile pijama takımı, hamilelere uygun gecelik modelleri seçimi gibi çeşitli süreçlerle sürekli bir hazırlık halindedir. Doğuma hazırlık, bebeğe hazırlık, lohusalığa hazırlık… Hamilelik ilerledikçe kilo alımı artar ve genellikle 20 kilo kadar alınabilir. Hamilelik ile başlayan yeni süreçte anne adayları her zaman rahatlık ve şıklığı bir arada ister. Bu sebeple hamilelik döneminde alınacak hamile pijama takımı seçimlerinde genelde geniş olması için 1 beden büyük almak, lohusalık ve emzirme döneminde de hamile pijama takımı kullanımına sebep olabilir. Özellikle sezeryan doğum yapan annelerin, karın bölgesine hasar vermemesi ve can acıtmaması için kaliteli lastik ve kaliteli kumaş kullanılan bir hamile pijama takımı tercih edilmelidir. 

 

Her anne ve anne adayının giyim tarzı karakteri ile birlikte değişiklik gösterir. Bu sebepten özel tasarım ve sadece sizin bebeğinizi dünyaya getirdiğiniz güne ve size özel bir lohusa gecelik takımı ya da lohusa pijama takımı yaptırmak isteyebilirsiniz. Hazır giyimlerden satın almak için ise Azall’ı ziyaret edebilir, farklı renk ve modeller içerisinden sizin zevkinize uygun lohusa gecelik ve lohusa pijama takımı satın alabilirsiniz. Farklı renkler ve desenlerde özenle hazırlanmış lohusa gecelik, lohusa pijama takımı ve hamile pijama takımları pek çok şekilde sizleri bekliyor. 

 

Kazancınız 20%
1,500.00 TL 1,199.00 TL
Kazancınız 20%
1,000.00 TL 799.00 TL
Kazancınız 29%
700.00 TL 499.00 TL
Kazancınız 33%
600.00 TL 399.99 TL
Kazancınız 33%
600.00 TL 399.99 TL
Kazancınız 34%
650.00 TL 425.99 TL
Kazancınız 34%
650.00 TL 425.99 TL
Kazancınız 21%
884.99 TL 695.00 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
79.99 TL 62.99 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (20)
Beden
    Tümünü göster (16)
Renk
    Tümünü göster (16)
Mağaza
    Tümünü göster (6)
Fiyat

 – 

  • 62.99
  • 1399