0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Anne Giyim

LOHUSA PİJAMA RAHATLIĞI

Fiziksel ve ruhsal değişimlerin sıklıkla meydana geldiği lohusalık döneminde, lohusa pijama ile rahatlığı yakalayarak mutlu ve huzurlu bir dönem yaşayabilirsiniz. Lohusa doğumdan sonraki altı ayı kapsayan sürece denmektedir. Bu süre her kadın için aynı olmamakla birlikte çok hassas bir dönemdir. Özellikle doğum sonrası ihtiyaç duyacağınız lohusa pijama, doğum çantanızda mutlaka bulunması gereken eşyalardandır.

Lohusa Pijama Giymenin Avantajları

Hamile pijama takımı sağladığı en büyük avantajlardan biri şüphesiz ki konfordur. Doğumdan sonraki süreçte, kadınlar sürekli bebekle ilgilenmek zorunda oldukları için ev içerisinde rahat hareket ve emzirme kolaylığı sağlayan lohusa pijama tercih ederler. Doğum  sonrasında anne rahat bir uykuya ihtiyaç duyar. Lohusa pijama yatarken toplanma yapmaz ve kumaşı hafif olduğu için huzurlu bir uyku deneyimi yaşatır.

Lohusa pijama sıcaklık dengesini sağlar. Kışın gerçekleşen doğumlarda ipek kumaşıyla lohusa pijama sizi sıcak tutarken, yaz aylarında gerçekleşen doğumlarda ise ince penye kumaştan yapılan bu pijamalar aşırı terlemenizi önlerler. Günümüzde sürekli gelişen ve değişen moda ile beraber her zevke, renge ve bütçeye hitap eden lohusa pijama bulabilirsiniz. Anne ve bebeğin rahatlığı ve sağlığı her şeyden önemlidir. Bu anlamda lohusa pijama ile istediğiniz zaman bebeğinizi emzirebilirsiniz. Hem sağlık açısından hem de görüntü açısından oldukça idealdirler.

Kalitesine ve kullanılan kumaşın yapısına göre fiyatları değişen bu pijama takımları, oldukça farklı renk yelpazesine sahiptirler. Hamile pijama takımı doğum sonrası süreçte kadınlar için büyük rahatlık yaratırlar. Bir misafiriniz varken yada meşgulken bebeğinizi emzirmeniz gerekebilir. İşte lohusa pijama esnek ve rahatça açılabilen üst kısmıyla size büyük kolaylık sağlıyor. Dantelli veya taşlı pekçok modeli bulunmaktadır. Ancak taşlı modeller fazla rahat olmayacağından pek tercih edilmemektedir.

Lohusa Pijama Modelleri

Doğum sonrası dönemde rahatça hareket edebilmek ve güzel bir uyku almak istiyorsanız lohusa pijama tam size göre bir seçim. Sürekli yenilenen ürünler ve farklı tasarımlarda hamile pijama takımı bulabilirsiniz. Pijamalar yaygın kullanımı ve sundukları konforla çokça tercih edilen ürünlerdendir. Her kadının gardırobunda farklı renk ve tasarımda bulunurlar. Doğum sonrası dönemde çoklu olarak 3 lü hamile pijama takımı alabilirsiniz. Bu sayede kullanmaktan büyük bir keyif duyacağınız lohusa pijama modellerini toplu olarak alabilirsiniz. 

Doğum sonrasında sadece pijama değil diğer kıyafetlerde rahatlık açısından kolaylık sağlarlar. Hamile tayt bu kıyafetlerden biridir. Göbek altı ve göbek üstü olarak iki kategoriye ayrılır. Göbek üstü taytlar büyük ve esnek kumaşlarıyla karnınızı tamamıyla kaplar. Kumaşı esnek olduğu için karnınıza herhangi bir baskı uygulamazlar. Göbek altı taytların ise kumaşı büyük değildir ve karnınızı kaplamazlar. 

Bu kıyafetlerin dışında ayrıca başka ürünlerde doğum sonrası sizin için büyük konfor sağlayabilirler. Lohusa terliği esnek yapısıyla ayağınızı sıkmaz ve kolaylıkla yürüyebilme imkanı sunarlar. Doğum sonrası oluşan şişkinliklerden dolayı ayaklarınız ağrıyabilir. Lohusa terliği esnek yapısıyla tam da bu amaç için üretilmiştir. Aynı zamanda  emzirme atleti ve emzirme sütyeni ile bebeğinizi kolaylıkla emzirebilirsiniz. 

Lohusa Pijama Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Anne adaylarının hem mental hem de fiziksel açıdan hassas olduğu bu dönemde lohusa pijama onlar için hayat kurtarıcı nitelikte oluyor. Hamile pijama takımı alınırken en çok dikkat edilmesi gereken kriterlerden biri esnek ve kaliteli kumaş yapısıdır. Kumaşın esnekliği kadınların rahat edebilmesini sağladığı için çok önem verilmelidir. Bu dönemde kadınlar bebeklerini sürekli emzirmek zorunda olduğu için emzirme açısından lohusa pijama üst kısmı size uygun mu kontrol etmelisiniz. Fazla tüylü, kabartılı, taşlı ve rahatsız edici modelleri almaktan kaçınmalısınız. Pijama yüzeyinin düz olması en doğru tercihtir. 

Seçim yapmakta zorlanıyorsanız sağladıkları farklı renk, model ve tasarımda ürünleriyle azall.com sizin için harka bir seçenek olacaktır. Sadece lohusa pijama değil aynı zamanda lohusa terliği gibi pek çok ürünü bu sitede uygun fiyatlarda bulabilirsiniz. Sizde bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız aZall`ı ziyaret ederek çok sayıda ürünü keşfedebilirsiniz.

Kazancınız 5%
144.49 TL 137.76 TL
Kazancınız 3%
1,018.52 TL 985.00 TL
Kazancınız 31%
1,018.52 TL 702.68 TL
Kazancınız 17%
900.00 TL 749.00 TL
Kazancınız 7%
287.38 TL 268.40 TL
Kazancınız 14%
350.00 TL 299.90 TL
Kazancınız 20%
1,250.00 TL 999.90 TL
Kazancınız 30%
509.26 TL 356.38 TL
Kazancınız 14%
1,250.00 TL 1,079.00 TL
Kazancınız 29%
750.00 TL 532.00 TL
Kazancınız 23%
763.89 TL 586.90 TL
Kazancınız 20%
509.26 TL 406.39 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (63)
Cinsiyet
Beden
    Tümünü göster (36)
Renk
    Tümünü göster (79)
Kumaş Tipi
Kol Tipi
Yaka
Kapama
Ürün Detayı
Bel Yüksekliği
Kalıp
Stil
Paça Boyu
Mağaza
    Tümünü göster (24)
Fiyat

 – 

  • 19.9
  • 2700