0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Gecelik & Pijama

Anne Giyim Lohusa Gecelik ve Pijama

Karışık duygular hissedeceğiniz fakat dünyanın en özel anlarını yaşayacağınız kutsal bir süreç: Annelik. Bebeğinizi düşünmeye anne olacağınızı öğrendiğiniz andan başlıyor, tüm bu süreci onun sağlıklı ve mutlu olması için planlıyorsunuz. Daha bebeğiniz dünyaya gelmeden onun rahat etmesi için gerekli olan maddi ve manevi tüm ihtiyaçlarını öğrenip nihayet bebeğinizi kucağınıza almayı bekliyorsunuz. Lohusa gecelik ve pijama alışverişi, bebeğiniz ve kendiniz için yapmanız gerekenlerin başında geliyor.

Çoğu anne doğuma birkaç ay kala bu alışverişi tamamlamış oluyor. Fakat doğumdan önce doğum çantası hazır olduğu için pijama mı alınmalı gecelik mi diye doğumdan önce karar verilmesi gerekir.

Lohusa Gecelik Modelleri

Doğum sonrasında her anne rahat ve şık olmak ister. Emzirme kolaylığıyla rahat hissetmenizi sağlayacak lohusa gecelik modelleri aynı zamanda şık görünmenizi sağlayacaktır. Bebeğinizle uyum içinde olmanızı sağlayacak birçok renkte lohusa geceliği bulabilirsiniz. Mevsim şartlarını göz önünde bulundurarak sizlere farklı  gecelik modelleri tercih edebilirsiniz. Geceliklerinizi isterseniz bilekte boy modellerden tercih edebilirsiniz. Diz hizasında lohusa gecelik modelleri sizleri daha şık gösterebilir.

Lohusa Pijama Modelleri

Anne bedeninde meydana gelen değişimlere ayak uydurabilen, anne adaylarının en rahat edebileceği lohusa pijama modelleri siz değerli annelerimizin konforu için tasarlandı. İpeksi kumaşlarla bedeninizi yumuşacık hissedebileceğiniz ipeksi modellerle veya sadelikle şıklığın bir arada bulunduğu klasik pijama modelleriyle doğum sonrası şık ve rahat günler sizi bekliyor. Hamileliğin ilk günlerinden sonra pijama takımlarını tercih etmek konforunuz açısından daha mantıklı bir seçimdir. İlk günlerde sık sık idrara çıkabilirsiniz. Bu nedenle pijamanızla hareket etmek sizi yorabilir. Bunun yanında kış günlerinde gecelik ile üşüyebilirsiniz. Sizler daha soğuk aylarda lohusa pijama takımlarını tercih etmenizi öneririz.

Yazın sıcağından bunalmanızı engelleyecek kısa kollu veya askılı pijama modellerimiz siz değerli annelerimiz için özel olarak tasarlandı. Mevsim koşulları göz önünde bulundurarak kış günleri için kalın kumaş ve uzun kollu pijama modelleri kış aylarında doğum yapan annelerimizi sıcacık tutacaktır. Kışlık gebelik takımları veya yazlık gebelik takımları modellerini incelemek için azall.com internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Doğru Kumaş Seçimi

Anne olma ve doğum süresi çok hassas bir süreçtir. Doğumdan sonraki lohusalık döneminde annelerinin kendilerini rahat hissetmesi hem anne hem bebek için büyük önem taşır. Lohusa gecelik ve pijama seçimi rahat bir lohusalık için önemlidir. Lohusa pijama veya geceliğin içinde kendinizi rahat hissetmelisiniz. Doğru kumaş seçimi hamile pijama takımı alışverişlerinizden memnun kalmanız açısından önemlidir.

Lohusa döneminde bedeninizde değişiklikler meydana geldiği için sık sık terleme olur. Bu nedenle terlemeyi önleyici kumaşlar tercih etmelisiniz. Terlemeyi önlemek için pamuklu kumaş tercihi lohusa geceliği kumaş seçimi konusunda doğru bir tercih olacaktır. Bu dönemde sık sık idrara çıkmanız olağandır. Bu nedenle giyip çıkarmanızın kolay olması açısında esnek bir kumaş seçmenizi öneririz. Hem terlemeyi önlemesi açısında hem de esnek olması sebebiyle viskon kumaş lohusa pijama ve gecelikleri için ideal kumaş seçimlerinden biridir.

Doğru Beden Seçimi

Annelerin sağlıklı bir gebelik döneminde aldığı kilolar kişiden kişiye değişebilmekle birlikte ortalama yirmi kilo civarındadır. Lohusa pijaması beden seçimi annenin ruh sağlığı açısından önem arz eder. Doğru beden seçimi ile anne daha rahat hisseder ve daha sağlıklı bir lohusalık dönemi atlatır.

Lohusalık döneminde annenin kendini sıkmayacak giysiler tercih etmesi önemlidir. Bu nedenle beden seçiminizi yaparken vücut ölçülerinizi göz önünde bulundurmalısınız. Kendi beden ölçünüzden en az bir iki beden büyük almanız sağlığınız açısından önemlidir. Aldığınız lohusa pijama takımı ürünlerinizin karın bölgesini sıkmaması gerekir. Bu şekilde giyip çıkarırken daha rahat eder, yürürken zorluk çekmezsiniz.

Kazancınız 40%
600.00 TL 361.78 TL
Kazancınız 37%
450.00 TL 283.00 TL
Kazancınız 20%
500.00 TL 399.00 TL
Kazancınız 2%
250.00 TL 245.00 TL
Kazancınız 17%
350.00 TL 289.99 TL
Kazancınız 29%
600.00 TL 425.99 TL
Kazancınız 23%
650.00 TL 499.00 TL
Kazancınız 4%
400.00 TL 385.00 TL
Kazancınız 14%
350.00 TL 299.98 TL
Kazancınız 34%
350.00 TL 229.74 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (37)
Beden
    Tümünü göster (19)
Renk
    Tümünü göster (56)
Mağaza
    Tümünü göster (9)
Fiyat

 – 

  • 98.1
  • 1249.99