0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

BEBEĞİN SAĞLIKLI UYUYABİLMESİ, SAĞLIKLI UYKU SETİ İLE OLUR

Bebeğin sağlıklı gelişiminin temelinde sağlıklı bir uyku, sağlık uykunun temelinde de sağlıklı bir uyku seti mevcuttur. Bebeğe huzurlu ve konforlu uyku seansları yaratmak isteyenlerin mutluk suretle uyku seti modellerini titizlikle incelemeli ve ondan sonra karar vermelidir.

 

Uyku Seti Takımlarını Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebekler gelişim çağlarında en önemli ihtiyaçlarından biri de uyku seti olarak ön plana çıkmaktadır. Uyku seti oluşturulurken dikkat edilmesi gereken ise görsellikten önce rahatlık olmalıdır. Uyku seti modelleri içinde yer alan önemli ürünlerden biri de bebek yorgan seti olarak öne çıkar. Bebek yorgan, küçük bedeninin üzerine fazla ağırlık vermeyecek malzemeden üretilmeli, aynı zamanda soğuğa karşı yüksek koruma oluşturabilmelidir. Bebek hareketlerini engelleyen, üzerine baskı yapan bebe yorganları huzurlu ve rahat bir uykuyu imkânsız kılacaktır. Bebek yorganları mutlak suretle çocuğun narin cildine zarar vermeyen pamuk başta olmak üzere organik malzemelerden üretilmelidir.

 

Uyku Setleri Bebek İçin Sağlıklı Malzemeden Üretilmeli

Uyku setleri bebek için mutlak suretle sağlıklı malzemelerden üretilmelidir. Uyku seti, pamuklu ve pamuklu saten gibi malzemelerden yapılmalıdır. Uyku seti modelleri içinde bebeğin cildine kesinlikle hiçbir zararı olmayan anti bakteriyel özelliğe sahip olan modeller de bulunmaktadır. Ebeveynler tercihlerini yaparken bu özelliklere de dikkat etmelidirler.

Eğer beşik uyku seti kullanılacaksa, uyku seti bebek için detaylı hazırlanmalıdır. Bebek beşik uyku seti, beşiğin ebatlarına uygun alarak tasarlanmalı, ebatları birebir olmalıdır. Aksi halde beşik içinde toplanmalar ve rahatsız edici kıvrımlar oluşabilmekte, bu da bebeğe sağlıklı bir uyku imkânı vermemektedir.

Sepet beşik uyku seti için de benzer kurallar geçerlidir. Sepet beşik uyku seti, bebeğiniz ile birlikte taşıyabileceğiniz ebatlarda ise kendi evinden başka bir yerde uyumak zorunda kalan bebeğe aynı konforlu uykuyu sunabilecektir. Zira yatılı olarak gidilen misafirlikte bebeğe uygun beşik bulmak mümkün olmayabilir. Sepet beşik uyku seti sayesinde bebek uyuma alanıyla birlikte misafirliğe ya da tatile götürülebilir.

 

Uyku Seti Alırken Koruma Ön Planda Tutulmalıdır

Uyku seti alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer konu da ürünün koruma özelliğinin bulunup bulunmadığıdır. Uyku seti beşik ya da yatak kenarlarını kapatan korumalı ürünler olmalıdır. Bu sayede bebek uyku esnasında muhtemel hareketleri nedeniyle çarpma sonucu zarar görmeyecektir.

 

Uyku Seti Alırken Renk ve Desen Uyumuna Dikkat!

Uyku seti alırken sağlıklı malzemeden yapılmış olması, bebeğin beşiği ya da yatağına tam uyum sağlanması gibi özellikleri oluşturan ebeveynlerin kafasını karıştıran bir başka konu da renk ve desen uyumu olmaktadır. Minik yavrunun huzurlu bir ortamda uyku seanslarını sürdürebiliyor olmasının koşullarından biri da onu mutlu edecek renk ve desenlerin yer aldığı uyku seti olacaktır. Bebeğin kız ya da erkek olması bu tercihlerde belirleyici özelliktir. Kız bebek için ayrı uyku seti, erkek bebek için de ayrı uyku seti tercihleri olacaktır. Uyku seti bebek için önem arz etmiyor gibi görünse de yıllar içinde onun mutluluğunun belirleyici özelliğinden biri olacaktır. Bebeğin dikkatini çeken, onu mutlu eden desenlerden oluşan uyku seti modelleri yaşam kalitesini yükseltecektir.

Uyku seti fiyatları oluşturacağınız kombin ile doğru orantılıdır. Bebek yorgan seti, uyku seti modelleri içinde önemli yer tutan ürünlerin başında gelmektedir. Uyku seti fiyatları seçeceğiniz marka, kalite ve ebat ile doğru orantılı olarak değişkenlik gösterecektir. Ancak, en kıymetlinizin en kıymetli uyku seanslarını geçireceği uyku seti sıradan ürünlerden oluşmamalıdır.

Uyku seti ve bebek yorgan setleri ile ilgili aradığınız her ürünü aZall internet sitesinde bulabilirsiniz.

 

 

Kazancınız 12%
Promosyon
469.90 TL 351.91 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (6)
Cinsiyet
Renk
Mağaza
    Tümünü göster (6)
Fiyat

 – 

  • 339.68
  • 1494.98