0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Bebek Tekstil

Bebek Nevresim Takımları 

Bebeklerin ilk aylarında en çok vakit geçirdikleri yer bebek odalarıdır. Yeni doğan bebekler için uyku çok önemlidir. Yeni doğan bir bebek günde 16-17 saat uyumalıdır. Bebeğinizin rahat bir uyku uyuyabilmesi için bebek nevresim takımları ürünlerinin kaliteli olması çok önemlidir. Bebeğiniz için en sağlıklı ve en konforlu nevresim takımlarını seçme işi size düşüyor. Sağlıklı bir uyku için pek çok bebek nevresim takımı modeli bulunmakta. Modellerin çokluğu seçme şansını kolaylaştırabilir.  

Nevresim takımı ürünleri bebeğinizin sağlığı için çok önemlidir. Bu nedenle bebek nevresim takımları bebeğinizin sağlığı için özel olarak tasarlanmıştır. Yastık kılıfından çarşafına kadar tüm nevresim takımı ürünleri yüzde yüz pamuklu olarak tasarlanmıştır. Bebeğinize rahat bir uyku sağlayacak nevresim takımları için sitemizde detaylı bir inceleme yapabilirsiniz. Çocuk nevresim takımı modelleri arasında sizde aradığınız şıklığı ve kaliteyi bulacaksınız.  

Dekorasyona Uygun Nevresim Takımları 

Bebek odası her anne babanın özenle hazırladığı odadır. Seçilen renkler, mobilyalar, perdeler, halılar ve aksesuarların hepsi bebeğiniz için titizlikle hazırlanır.m bu bebek odası alışverişinin en önemli parçalarından biri bebek nevresim takımıdır. Bebek yatağına uyumlu, odanın dekorasyonuyla ahenk içinde bir nevresim takımı her anne babanın hayalidir. Günümüz anne babaları bu konuda çok şanslı.  Aradığı her renk ve modelde nevresim takımını bulabilir.  

Bebek nevresim takımı alırken bir konsept belirleyebilirsiniz. Bebek odasındaki diğer eşyaları da belirlediğiniz konsepte göre ayarlarsanız bir uyum elde edebilirsiniz. Örneğin erkek bebeğiniz olacağını öğrendiniz. Bir çizgi film karakteri veya takım taraftar konsepti belirlerseniz erkek bebek nevresim takımları seçerken ürün sınırlamasını daha kolay hale getirirsiniz. 

Doğa konseptli bir oda hazırlamak istiyorsanız nevresim takımlarında ağaç motifleri ve yeşilin tonlarını kullanabilirsiniz. Bebeğinizin masumluğuyla uyum içinde olan soft renkler de duru bir bebek odası oluşturmanıza yardımcı olacaktır. 

Bebek Nevresim Takımı Modelleri 

Bebeğinizin içinde huzurla uyuyacağı bir bebek odası oluşturmak oldukça eğlenceli bir iştir. Birçok model ve pek çok renk arasından aklınızdaki odaya en uygun olanını ararken zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız bile. Bebek beşik nevresim takımı seçerken bebeğinizin cinsiyetine göre bir seçim yapabilirsiniz. Kız çocuk nevresim takımı seçimlerinizde rengarenk ışıl ışıl bir konsept belirleyebilirsiniz. Örneğin pembe tonlarıyla krem tonlarının bir arada bulunduğu pamuk gibi bir oda tasarlayabilirsiniz. Bebeğinizin ilgisini çekecek renkli karakterlerden oluşan nevresim takımları da kızınız için harika bir seçim olacaktır. Seçiminizi renkli bir odadan yana kullanacaksanız unicorn nevresim takımı tam bebeğinize göre bir seçim olacak.  

Sizlere renk ve model seçenekleri sunarken aynı zamanda farklı markaların kaliteli ve sağlıklı ürünlerini de sitemizden bulabilirsiniz. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli ürünlerle tasarlanmış LCW çocuk nevresim takımları ve daha birçok marka ile aradığınızı bulabileceğiniz ürünlerdendir.  

Çeşit Çeşit Markalar Hepsi Uygun Fiyata 

Bebek giyim ve dekorasyon ürünlerinin maliyetli olabileceğini biliyoruz. Bebeğiniz için en iyi markaların kaliteli ürünlerini ararken bir yandan da uygun fiyatlı olanları seçmek isteyebilirsiniz. En iyi markaları uygun fiyatlara bulabilmek için sitemizde detaylı bir inceleme yapabilirsiniz. 

Taç bebek nevresim takımı anne ve baba adaylarının en çok tercih ettiği nevresim takımı markalarındandır. Kalitesinden şüphe duymayacağınız taç bebek nevresim takımları bebeğiniz için özel tasarlanmıştır. Kaliteli kumaşlar kaliteli bir bebek uykusu demektir. Nevresim takımı seçerken kumaşın cinsi ve kalitesi çok önemlidir. 

Karaca bebek nevresim takımı hem uygun fiyatlı hem de kaliteli nevresim takımı ürünleridir. Bebeğinize nevresim takımı bakarken mutlaka incelemeniz gereken tasarımları mevcuttur. Tamamen pamuklu kumaşlardan üretilmiş bebek pike takımı ürünlerine mutlaka bakmanızı tavsiye ederiz. Sitemizdeki ürünlere göz atarak alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.  

Bebeğiniz Dünyayı Odasında Öğrensin 

Bebeklerin duygusal ve bilişsel gelişimi için farklı renk ve desenler görmesi oldukça önemlidir. Yeni doğan bebekler ilk aylarının çoğunu odasında geçirir. Bu nedenle odasındaki ürünlerin farklı desenlerden oluşması onların bilişsel zekası için önemlidir.  

Bebek nevresim takımı modelleri seçerken düz renkler yerine üzerinde ağaçlar, hayvanlar, bulutlar, arabalar, araçlar olmasına dikkat edin. Farklı desenler ve motifler bebeğinizin dış dünyayı tanımasına yardımcı olur. Bebeğinizin algı gelişimi için tek renk nevresimler yerine maviler, turuncular, morlar, pembeler, yeşiller tercih etmelisiniz. Bu şekilde bebeğinizin farkındalığının artmasına katkı sağlarsınız. 

Kız çocukları için tercih ettiğiniz nevresim modellerinde pembe ve tonlarını seçebilirsiniz. Kız bebek motifleri veya minik hayvan motiflerini tercih edebilirsiniz. Kız bebek nevresim takımı modellerini satın almak için sitemizde detaylı bir inceleme yapabilirsiniz. Bebeğinize ve bütçenize uygun renk ve modellere sitemizden ulaşabilirsiniz. 

Bebek Nevresim Takımı Ölçüleri 

Bebek odası yatakları farklı ölçülerde olduğu için bebek nevresim takımları da farklı ölçülerde üretiliyor. Nevresim takımını nerede kullanacağınız, nevresim ölçülerini değiştiriyor. Örneğin küçük bir beşik için nevresim takımı alacaksanız 70 x 140 cm tercih edebilirsiniz.  Aileler bebeklerine genellikle tek kişilik çocuk nevresim takımları almayı tercih ediyor. Bebek yataklarında en yaygın iki model her tarafı kapalı yataklarla bir yanı açık yataklardır. Bu iki yatak için nevresim ölçüleri farklılık gösterir.  

Genel olarak çocuk odası nevresim takımı ölçüleri 120 x 150 cm ya da 150 x 190 cm ebatlarındaki çarşaflardan oluşur. Bebek nevresimler de ise 100 x 150 cm ebatlarındadır. Yastık kılıfları genellikle 35 x 45 cm ölçülerinden oluşur. Bebek nevresim ölçüleri 160 x 200, küçük boydaki beşik çarşafları ise 70 x 140 cm olabiliyor.  

Bebek Nevresim Takımı Fiyatları 

Bir bebeğiniz olacağını öğrendiğinizde bebek odası oluşturmaya ihtiyaç duyarsınız. Dolaplar, beşik, yatak ve nevresim takımları başlıca ihtiyaçlarınız arasında yer alır. Tüm bunları alabilmek için ekonominizi iyi yönetmeniz gerekir. Nevresim takımı bakarken ucuz bebek nevresim takımı bulabilmeniz bütçenize yardımcı olur.  

Tek kişilik bebek nevresim takımı fiyatları nevresim takımının ölçülerine, markasına, modeline göre değişkenlik gösterir. Nevresim takımı seçerken fiyat, marka, model ve kumaş gibi özelliklere dikkat etmeniz gerekir. İstediğiniz marka ve fiyatları sitemizde bulabilirsiniz. En ucuz karaca bebek nevresim takımları en kaliteli ve en sağlıklı tasarımlarıyla sitemizde mevcuttur.  

Bebek nevresim takımı alışverişi yaparken kız bebek nevresim takımları ve erkek bebek nevresim takımları olarak farklı aramalar yaparsanız istediğiniz model ve renkte ürünü bulmanız daha kolay hale gelecektir. Tek kişilik erkek nevresim takımı fiyatları istediğiniz marka ve modellerde sitemizde yer almaktadır. Size uygun ödeme seçenekleriyle hemen alışverişe başlayabilirsiniz. 

Bebek Nevresimi Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim? 

Bebekleriniz nevresim takımlarıyla doğrudan temas halindedir. Bu nedenle bebek nevresim takımı seçerken pek çok noktaya dikkat etmeniz gerekir. Bebeğiniz için en sağlıklı nevresim takımı ürünlerini seçmelisiniz. Nevresim takımı seçerken seçtiğiniz takımın yıkamasının zor olmamasına dikkat etmelisiniz. 60 derecede yıkamak yeterli olacaktır. Bebekler hassas canlılardır. Bu nedenle nevresim takımı alırken antialerjik ve Antibakteriyel kumaşlar tercih etmelisiniz. Hassas bebekler için pamuklu bebek nevresim takımları tercih etmeniz bebeğinizin sağlığı açısından önem arz eder. 

Bebek Nevresim Takımları Nasıl Yıkanır? 

Tüm bebek ürünlerinin hijyenik olmasına dikkat edilmeli. Bebek nevresim takımları sık sık yıkanmalı. İlk aylarında bebekler kusabilir. Bu nedenle giysiler ve çarşafları sık sık kirlenebilir. Bebeğinizin olduğu ortamın hijyen koşullarına uygun olması için çarşafları sık sık yıkamalısınız. Bebek nevresim takımları 30 Derecede narin yıkama veya hassas yıkama programında yıkanmalıdır. Yıkama işlemi sonrasında sıktırma işlemi yapılmamalıdır. Kurutma işlemi ise düz ve steril bir ortamda olmalıdır. Kurutma yapacağınız alanda rüzgarla birlikte toz ve mikropları kıyafetlerine bulaşacağını göz önünde bulundurmalısınız. Çamaşır makinenizde pamuklular için ayrı bir program varsa o programda da yıkayabilirsiniz. Daha hijyenik olması açısından ön yıkama yapabilirsiniz.  

Bebek Nevresim Takımı Kumaşı Nasıl Olmalıdır?  

Bebekler ilk aylarında günde ortalama 16-18 saat arasında uyku uyurlar. Duygusal, bilişsel ve fiziksel gelişimi için rahat bir uyku uyuyabilmeli çok önemlidir. Bebeğiniz için seçtiğiniz bebek pike seti bebeğinizin rahat bir uyku uyuyabilmesini sağlar. Seçtiğiniz uyku setinin ne çok sert ne de çok yumuşak olması gerekir. Bebeğinize en uygun uyku setleri tamamen pamuklu kumaşlardan üretilmiş uyku setleridir. Antibakteriyel bebek nevresim setleri bebeğinize özel olarak tasarlanmış nevresim takımlarıdır. Pamuklu kumaşlar bebeğinizi terletmez ve ihtiyacı olan sağlıklı uykuyu sağlar. 

Bebek Nevresim Takımı Nelerden Oluşur? 

Bebek nevresim takımları yastık kılıfı, bebek pikesi ve çarşaftan oluşur. Yastık kılıfı ile yastıklar kaplanır. Sonrasında yatağa bebekler için özel tasarlanmış çarşaflar örtülür. Son olarak da yatağın üzerine bebek pikesi örtülür. Bebek pike setlerinde yastık kılıfı, çarşaf ve pikeler aynı tasarıma sahip olduğundan uyum içerisindedir. Odanızın dekorasyonuna uygun bebek pike takımlarını satın almak için sitemizde detaylı bir inceleme yapabilirsiniz.  

Hangi Bebek Nevresimini Tercih Etmelisiniz? 

Bebek nevresim takımları seçerken kumaşına, fiyatına, modeline, kullanılan materyallerine dikkat etmelisiniz. Satın almadan önce ürün açıklamalarını okumanızda fayda vardır. Online alışveriş yapacaksanız antialerjik bebek nevresimleri veya antibakteriyel bebek nevresimleri olarak aratmanızı öneririz. Elyaf veya pamuklu kumaştan üretilmiş ürünleri tercih etmelisiniz. Organik bebek nevresimleri de aldığınız ürünün doğru ürün olduğunu gösterir. Kumaş seçimini yaptıktan sonra ölçülerine de dikkat etmelisiniz. Aldığınız yatağa uygun nevresim takımları tercih etmelisiniz. Henüz yorgan almadıysanız ölçü sıkıntısı yaşamamak adına bebek uyku setleri tercih edebilirsiniz. 

Bebek Nevresimleri Ayrı Mı Yıkanmalı? 

Yetişkin kıyafetleri ile bebek ürünleri bir arada yıkanmamalıdır. Sizler için sorun teşkil etmeyen şeyler bebeğinizin sağlığını tehlikeye atabilir. Bu neden pamuk bebek nevresim takımları yıkanırken ayrı yıkama yapmalısınız. Bebeğiniz uyku anında nevresim takımlarıyla direkt temas halinde olacaktır. Bu nedenle yıkama esnasında seçtiğiniz deterjanlar ağır kimyasallar içermemelidir. Seçtiğiniz deterjanların bebeğinizin sağlığıyla uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Bebeklere özel deterjanlar satın alabilirsiniz. Yıkama yaparken nevresim takımın beyaz veya renkli olmasına göre ayrı programlama yapmalısınız. Ürün açıklamalarında yıkamayla ilgili dikkat etmeniz gereken noktalar yer alır. Ürünlerin yıkama talimatlarını dikkate alarak yıkama işlemi yapınız. 

Kazancınız 38%
225.00 TL 139.99 TL
Kazancınız 38%
225.00 TL 139.00 TL
Kazancınız 12%
Promosyon
459.90 TL 387.11 TL
Kazancınız 6%
243.65 TL 227.98 TL
Kazancınız 53%
225.00 TL 105.00 TL
Kazancınız 14%
450.00 TL 387.78 TL
Kazancınız 6%
243.65 TL 227.98 TL
Kazancınız 12%
Promosyon
399.90 TL 351.91 TL
Kazancınız 6%
243.65 TL 227.98 TL
Kazancınız 12%
Promosyon
499.90 TL 439.91 TL
Kazancınız 12%
Promosyon
199.90 TL 175.91 TL
Kazancınız 12%
Promosyon
459.90 TL 387.11 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (51)
Renk
    Tümünü göster (100)
Malzeme
Kumaş Türü
Mağaza
    Tümünü göster (33)
Fiyat

 – 

  • 26.31
  • 2800