0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Cibinlik ve Aksesuarı

Bebek Cibinlik ve Aksesuarları İle Çocuklarınızın Odasında Şık Bir Görünüm Yakalayabilirsiniz  

Bir bebeğiniz olacağını öğrendiğiniz andan itibaren tüm zamanınızı onun için harcarsınız. Dünyaya geldiğindeki koşulları iyi olsun diye elinizden geleni yaparsınız. Bebeğinizi kucağınıza aldığınız andan itibaren onun güvenli bir ortamda olduğundan emin olmak istersiniz. Sağlık ve hijyenik koşullarda bulunmasını istersiniz. Bebeğinizin sağlıklı olabilmesi için bebek odası da hijyenik koşullara uyum sağlamalıdır. Bebek odası sürekli temiz kalmalı, sık sık havalandırılmalıdır. Yeni doğan bebekler çok hassas olurlar. Astım gibi hastalıklardan korunmak için bebek odalarının sağlıklı koşullarda tutulması gerekir. Bebeğinizin ihtiyacı olan steril ortamı sağlamalı ve bebeğinizin huzurlu bir uyku süreci geçirdiğinden emin olmalısınız.  

Kış aylarında soğuk olduğu için havalandırma işlemi kısa süreli olabilir. Yaz aylarında ise havaların sıcak olması sebebiyle pencereler günün çoğunluğunda açıktır. Pencerelerin açık olması odanın havalandırılması açısından iyi olsa da odaya sinek ve haşerelerin girmesine sebep olabilir. Bu sinek ve haşereleri bebeğinizin yatağından uzak tutabilmek için beşik cibinlik ürünleri kullanmalısınız.  

Cibinliğe Neden İhtiyaç Duyarız? 

Yeni doğan bebekler günün 16-17 saatini uykuya ayırırlar. Bebeğin bilişsel, duygusal ve fiziksel gelişimi için huzurlu bir uyku süresi geçirmesi önemlidir. Bebeklere sağlıklı ve huzurlu bir uyku ortamı hazırlamak anne ve babaların öncelikli sorumlulukları arasındadır. Bebeklerin gelişimi huzurlu bir uykuyla doğrudan ilişkilidir. Cibinlik bebek ürünleri satın alarak bebeğinize ihtiyacı olarak sağlıklı ve huzurlu uykuyu sağlamış olursunuz.  

Bebek cibinlikleri bebeğinizi haşere ve sineklerden uzak tutmakla kalmaz havadaki tozların da bebeğinize ulaşmasını engeller. Bu şekilde bebeğinize ihtiyacı olan steril ortamı sağlamış olursunuz. Bebeğiniz hijyenik bir ortamda mışıl mışıl uyurken siz de içiniz rahat bir şekilde bu anın tadını çıkaracaksınız. Her bütçeye uygun ödeme seçenekleriyle hayalinizdeki bebek cibinlik takımını satın almak için sitemizde detaylı bir inceleme yapabilirsiniz. Satın aldığınız cibinlikle bebeğinize güzel bir uyku hediye edebilirsiniz. 

Cibinlikle Hijyenik Bebek Odaları  

Portatif cibinlik bebeğinizin sinek ve haşerelerden korunmasını sağlar. Küçük deliklerinden tozlar geçemez. Bu şekilde bebeğinizi havada asılı duran tozlardan da korumuş olursunuz. Bebeğinize ihtiyacı olan hijyenik ortamı sağlamış olursunuz.  Bebeklerin vücutları yetişkinlere göre çok daha hassastır. Bu nedenle sizi hasta etmeyen tozla onları rahatsız edebilir. Cibinlikler bebeğinizi korur.  

Cibinlikler bebeğinizin ihtiyaç duyduğu oksijeni kısıtlamaz. Cibinlikle örtülü beşikler havasız değildir. Aksine bebeğinizi zararlı tozlar ve haşerelerden korur. Daha hijyenik bir hava sağlar. Sineklerin rahatsız etmesini önleyerek bebeğinize huzurlu bir uyku saplar. Bebek cibinlik modelleri için sitemizde detaylı bir inceleme yapabilirsiniz.   

Cibinlik ve Aksesuarları Modelleri  

Cibinliğin tarihi saraylara dayanıyor. Geçmişte cibinlikler yatakları süslemek ve ihtişamlı göstermek için kullanılsa da şimdiler de bebek beşiklerini sineklerden uzak tutmak için kullanılmakta. Tül cibinlik modelleri veya şifon cibinlik modelleri bebek cibinlikler için en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Katlanabilir bebek sineklik koruyucu cibinlik modeli anne ve babaların güvenle satın aldığı cibinlik modelleri arasındadır. Katlanabilir olması dolayısıyla sizlere istediğinizde kullanabilme seçeneği sunar. Cibinliği sürekli kullanmak istemeyebilirsiniz. Daha çok yaz aylarında kullanılmasını öneriyoruz.  

Cibinlikler sadece sineklerden korumak amaçlı kullanılmıyor. Aynı zamanda bebeğinizin beşiğini daha estetik hale getiriyor. Cibinlikler estetik tasarımlarıyla hem sağlıklı hem de harika bir dekorasyon ürünü olarak kullanılabiliyor.   

Hayalinizde Cibinliği Oluşturun 

Cibinlikler genelde düz tüllerden oluşur. Sizler bebeklerinizin cinsiyetine göre cibinlikleri süsleyebilirsiniz. Tüllerin üzerine ekleyeceğiniz motiflerle cibinliği hayalinizdeki haline kavuşturabilirsiniz. Bebek cibinlik süsleme ürünleriyle bebeğinizin cibinliğine farklı dokunuşlar yaparak onu ilginç bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Cibinlik süslemenin en çok tercih edilen yöntemlerinden biri cibinlik kenarlarına kurdele işlemektir. Bebeğinizin cinsiyetine uygun renklerde kurdelelerle siz de cibinliği daha güzel bir hale getirebilirsiniz. 

Bebek cibinlikleri sadece bebek odasında tercih etmeyebilirsiniz. Sinekler ve tozlar sadece bebek odalarında yoktur. Bebeğiniz doğduktan sonra bir süre daha hastanede kalır. Yakınlarınızın bebeğinizi ilk gördüğü yerlerden biri hastane odasıdır. Bebeğinizi tozlardan ve haşerelerden korumaya onu kucağınıza aldığınız ilk andan itibaren başlarsınız. Hastane koşullarını daha da steril bir hale getirmek için hastane odası cibinlik ürünlerini sitemizde bulabilirsiniz. Anne bebek hastane cibinlik seti sayesinde bebeğinizi korumaya hastane odasında başlayabilirsiniz.  

Bebek Cibinlik Fiyatları 2021 

Bebek giyim ve dekorasyon ürünlerinin maliyetli olabileceğini biliyoruz. Bebeğiniz için en iyi markaların kaliteli ürünlerini ararken bir yandan da uygun fiyatlı olanları seçmek isteyebilirsiniz. En iyi markaları uygun fiyatlara bulabilmek için sitemizde detaylı bir inceleme yapabilirsiniz. Bebek cibinliklerinde binlerce ürün arasında seçim yapmak, bebeğiniz için en uygun olanını bulmak karmaşık bir iştir. Bebeğinizin sizin için çok önemli olduğunu biliyoruz. Sizlere sunduğumuz çeşitleri anne özverisiyle seçiyoruz. Ürünlerimize bakarken içinizin rahat olması bizim için önemlidir. Bebeğinizin sağlığını riske atmadan uygun bebek cibinlikleri seçmek mümkün.  

Cibindirik modelleri ve fiyatları cibinliklerin tasarımına, kullanılan tülün kalitesine, cibinlik aparatlarının cinsine ve cibinlik modellerine göre değişiklik gösterir. Katlanabilir cibindirik ile düz cibindirik modelleri arasında fiyat farkı olması normaldir.  Cibinliğin süslenmesinde kullanılan materyaller de cibinliğin fiyatına etki eder. Seçtiğiniz cibinliğin daha uygun fiyatlı olmasını istiyorsanız düz bir cibinlik seçip süslemesini kendiniz yapabilirsiniz. Her bütçeye uygun cibinlik modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz. 

Bebek Cibinlik Hakkında Merak Edilenler  

Cibinlik Nasıl Temizlenir? 

 

Tüm bebek dekorasyon ürünleri gibi çocuk cibinlik modelleri de hijyenik koşullarda tutulması gerekir. Bu nedenle temizlenmesine önem verilmelidir. Dışarıdan gelen tozları tuttuğu için kısa sürede kirlenebilir. Üzerinde herhangi bir leke görünmese de bebek yatağı cibinlik ürünlerini belirli aralıklarla temizlemek gerekir. Bebek cibinliklerinin kolay takıp çıkarılabilmesi için aparatları mevcuttur. Beşik cibinlik aparatı sayesinde cibinliklerin çıkarılıp temizlenmesi oldukça pratiktir.  

Cibinliği aparatından çıkardıktan sonra tülünü çamaşır makinesinde kısa programda yıkayabilirsiniz. Kuru temizleme de yapabilirsiniz. Cibinlik ürünlerini çamaşır makinesinde düşük dereceli bir programda yıkayabilirsiniz. Hastane cibinlik seti ürünlerini kullanmadan önce ve sonra yıkamalısınız. Ürün açıklamalarındaki yıkama talimatları size nasıl temizleneceği hakkında bilgiler verebilir.  

 

Cibinlik Kurulumu Nasıl Yapılır? 

 

Bebek sineklik koruyucu olarak da kullanılan cibinliklerin kurulumu oldukça kolaydır. Bebek cibinlik tülü ve aparatı oldukça kolay monte edilir. Cibinlik aparatı demirini istediğiniz ölçülerde satın alabilirsiniz. Örneğin çocuğunuz yatağı için kullanacağınız cibinlik aparatı ölçüleriyle bebeğinizin beşiği için kullanacağınız aparatın ölçüleri aynı değildir. Beşik cibinlik aparatı en kolay kurulum şekillerine göre tasarlanmıştır.  Kurulumu yaparken size gönderilen setin talimatlarını dikkatlice okuyup adım adım uygularsanız çok kısa bir sürede monte edebilirsiniz. Cibinlik monte işlemleri karmaşık bir yapıya sahip değildir. Herhangi bir yardım almadan da kolaylıkla aparatları birleştirebilirsiniz.  Cibinlik demiri tercih ederken halka başlıklı, topuz başlıklı veya askılı cibinlikler tercih edebilirsiniz. 

 

Katlanabilir Cibindirik Nedir? 

 

Cibinliklerin tarihi saraylara dayanır. Eskiden ihtişamın göstergesi olan cibinlikler şimdilerde daha çok sinek ve haşerelerden koruma amacıyla kullanılmaktadır. Katlanabilir cibindirik modelleri en kullanışlı ve portatif cibindirik ürünleridir. Katlanabilir cibindirik aparatları oldukça sağlam ürünlerden yapılmıştır. Cibinliğin bebeğinizin üzerine yıkılmamasını sağlayan güçlü demirlere sahiptir. Ayrıca güçlü kenarlıklarla çökmeleri de engeller. Beşik cibinlik seti bebeklerinizin sağlığını tehlikeye atmayacak sağlam materyallerden üretilir. 

 

 

 

Kazancınız 18%
333.99 TL 273.10 TL
Marka
Renk
Mağaza
Fiyat

 – 

  • 88.85
  • 351.12