0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Bebek Yatağı

ÇOCUK YATAĞI

Minikler mışıl mışıl uyuyabilmeleri ve sağlıklı bir şekilde gelişimlerini tamamlayabilmeleri açısından çocuk yatağı, ebeveynler için büyük kolaylık sağlıyor. Çocukları söz konusu olduğuna anne ve babalar onlar için her şeyin en iyisini isterler. Uykunun çocuğun gelişimi ve sağlıklı bir şekilde büyümesi için önemi büyüktür. Bu yüzden rahat, vücut ile uyumlu ve yumuşacık çocuk yatağı üretilmektedir. Verimli ve kaliteli bir uyku kalitesi için farklı model ve tarzda çocuk yatağı bulabilirsiniz.

Sadece çocuklar için değil aynı zamanda bebekler için de yatak modelleri bulunmaktadır. Bebeğiniz için bebek yatak seçerken kumaş kalitesi ve yapısına çok dikkat etmelisiniz. Bebeğinizin cildi çok hassas olduğu için cildi ile uyumlu ve yumuşak modellerden yana tercih yapmalısınız. Bebek yatak kullanılan malzeme, boyut ve kalitesine göre modelleri vardır.

 

Bebek Yatak Çeşitleri

Bebeğinizin yatak odası ölçüleri ve renkleriyle uyumlu piyasada farklı model ve tasarımda bebek yatak ve çocuk yatağı bulunmaktadır. Bu modellerden en çok tercih edileni şüphesiz yaylı yataklardır. Bu yatak modeli bebeğinizin omurga gelişimini destekler bir yapıya sahiptir. Ayrıca kumaş modelleriyle bebeğinizin yatağında bakteri oluşmasını engeller ve bebeğinizin cildi nefes alır. Yaylı yatak bebek yatağı, fiyat açısından da bütçenizi zorlamaz.

Bir diğer çocuk yatağı modeli ise visco yataklardır. Bu yatak modeli çocuğunuzun vücudunun şeklini alır ve kaliteli bir uyku deneyimi sunar. Çocuğunuzun oda ölçülerine göre farklı boyutlarda çocuk yatağı alabilirsiniz. Çocuk yataklarının en iyi tarafı istediğiniz tasarımda yaptırabilmeniz. Çocuğunuzun en sevdiği süper kahramanı ve bir masal prensesini çocuk yatağı modelinde bulabilirsiniz. Lateks ve sünger yatak modelleri de çokça tercih edilen ürünler arasındadır.

 

Çocuk Yatağı Nasıl Olmalı

Çocuğunuzun gelişimi için beslenme ve uyku düzeni çok önemlidir. Sağlıklı bir uyku için en temel kriter doğru yatak seçimidir. Özellikle yeni doğan bebekler beslenme dışındaki vakitlerinin çoğunu uyuyarak geçirirler. Kemik gelişimleri açısından vücutlarının temas ettiği her yüzey önemlidir. Bu yüzden yatağın yapıldığı materyalin kalitesi çok önemlidir. Bebek yatak yüzeyi ne çok sert ne de çok yumuşak olmalıdır. Bebeğinizin yatağa fazla gömülmesini engellemelisiniz. Kullanacağınız yatağın boyutu çocuğunuzun boy ve kilosuyla orantılı olmalıdır. 

Bebek yatak aldıktan sonra yıkanabilir kılıf almayı ihmal etmeyin. Bu sayede bebeğinizi mikroplardan korumuş olursunuz. Çocuk yatağı alırken çocuğunuzun nem dengesini sağlaması ve aşırı terleme yapmamasına özen göstermelisiniz. Mümkün olduğunca bebeğinizin vücut yapısına uygun ve anti bakteriyel özelliğe sahip çocuk yatağı seçmeye çalışın. Her marka iyi bir seçim değil unutmayın. Piyasada bu konuda güvenilir olan ve kaliteli yatak modellerine sahip markaları tercih edin. Çocuğunuzun sağlığı her şeyden önemlidir.

 

Çocuk Yatağı Fiyatları

Çocuk yatağı fiyatları son yıllara nazaran bu yıl çok fazla artış gösterdi. Özellikle bu konuda ünlü markaların modellerindeki fiyat artışı gözle görülebilir noktadadır. Çocuğunuzun rahat, kaliteli ve sağlıklı bir uyku deneyimi yaşaması için çocuk yatağı seçimi çok önem gerektirir. Kullanılan materyalin kalitesine ve yapısına bağlı olarak bebek yatak fiyatları artış göstermektedir. Kullanılan malzemenin anti bakteriyel olup olmadığı da fiyatın değişmesine neden olmaktadır. Fakat bütçenizi zorlamayacak ve çocuğunuzun seveceği farklı renk, model ve tasarımda çocuk yatağı bulabilirsiniz.

Eviniz ve çocuğunuz için ihtiyaç duyacağınız tüm farklı ölçü, model ve tarzda yatak çeşitleri ve daha fazlası için aZall adresini ziyaret edebilirsiniz. Modaya uygun ve özel tasarımlarda çocuk yatağı almak ve avantajlardan yararlanabilmek için aZall’ı ziyaret edebilirsiniz.

 

Marka
Renk
Mağaza
Fiyat

 – 

  • 689.64
  • 3151