0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Renklerin Dünyasını Keşfedebileceğiniz Smart Televizyon Modelleri

Son model televizyonlar, her bütçeye uygun fiyat aralıklarıyla ve en çok satın alınan markalarla birlikte Elektronik kategorisi altında yer almaktadır. Smart Televizyon özellikleri arasında yüksek çözünürlük, Led ekran teknolojisi , Usb, desteği ve daha pek çok akıllı özellik bulunmaktadır.

Tüm görüntüleri geniş erkanlarıyla birlikte ultra canlı olarak seyredebileceğiniz ve ister konsol üstüne, ister duvara sabitleyebileceğini akıllı televizyonlar çeşitli renk alternatifleriyle tercihinize sunulmuştur. Televizyon izlemeyi sevenler için 65" ekranı bulan genişliklerle maç, dizi ve filmler son kalitede gösterilmektedir.   

Gelişen teknolojilerle birlikte her geçen gün özellikleri artan Smart Televizyon modelleri , nerdeyse sinema salonuyla eşdeğer bir seyir kalitesi sunmaktadır. Görüntü iyileştirmelerinin yanı sıra ses iyileştirmeleri de akıllı televizyonların en belirgin özellikleri arasında yer almaktadır.

4k Televizyon Modeli ve Fiyatları

Samsung, Botech, Altus, Tcl ve daha pek çok markaya ait 4k televizyonlar, çözünürlükleri ve görüntü kalitesi ile diğer televizyonlardan ayrılmaktadır. Sinema formatıyla görüntü sunan 4k televizyon modelleri bu özelliğe sahip olmayan televizyonlara kıyasla daha yüksek fiyatlıdır.

Televizyon fiyatları sahip oldukları özelliklere göre hemen her bütçeye uygun aralıklarda seyretmektedir. Televizyon çeşitleri model, marka, üretim yılı, kullanılan teknolojiler ve en önemlisi görüntü çözünürlüğüne göre kalitesini belli etmektedir. Her uygun fiyatlı televizyonu özelliklerine bakmadan sırf fiyatı için satın almak kısa sürede yaşanabilecek arızalar, sizi tatmin etmeyecek görüntü kalitesi ve hız konusundaki ağır çalışma şekli yüzünden pişman olunabilmektedir.

Android Televizyon Çeşitleri

Televizyonlardaki Android özelliği, televizyonda klavye, mause, Usb gibi donanımların çalıştırılmasını, internete bağlanılmasını, televizyon üzerinden oyun oynanabilmesini ve çeşitli uygulamaların kullanılabilmesini sağlar. Android televizyon özelliği günümüzde her marka televizyonda bulunan ve geniş bir hizmet sağlayan özellikler arasındadır.

Arçelik, Skytech, Grundig gibi markalara ait android televizyon modelleriyle ailecek eğlenceli oyunlar oynayabilir, internet üzerinden dilediğiniz filmi seyredebilir ve televizyon klavyeleriyle uzaktan erişim sağlayabilirsiniz. Bu alanda en çok beğenilen elektronik ürün ve marka Philips Televizyon modelidir. Kullanışlı ve işlevsel bir özellik olan Android televizyonların çoğunda dahili wifi özelliği de yer almaktadır.

Onvo TV Özellikleri Nelerdir?

Onvo tv Ov 32100 modeli 32" ekran genişliğine sahip, Led ekran teknolojisiyle donatılmış dahili uydu alıcılı televizyon çeşididir. İnce tasarımı ve yer kaplamayan dizaynı sayesinde Onvo televizyon modelleri uygun fiyatlı bir alternatif sunmaktadır.

Onvo tv içerisinde Usb desteği, HD çözünürlük kalitesi ve 200 Hz’lik yenileme hızı özellikleri bulunmaktadır. Salon, mutfak, yatak odası gibi evin her bölümünde kullanılabilen Onvo televizyon çeşitlerine diz üstü bilgisayarınızı bağlayarak da istediğiniz dizileri ve videoları seyredebilirsiniz.

102 Ekran Tv Fiyatları

102 ekran boyutu yaklaşık olarak 40" ekran genişliğine denk gelmektedir. Televizyonlardaki en ideal boylardan biri olan 102 ekran tv , azall.com üzerinden Arçelik A40L modelinde bulunmaktadır. Full Hd görüntü, 2 adet HDMI girişi ve pikselsiz ekran kalitesiyle Arçelik 102 ekran tv modeli televizyon severler tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir.

En iyi markalar arasında yer alan Arçelik, tüm televizyon modellerinde olduğu gibi A40L modelinde de kaliteden ödün vermemiştir. 102 ekran tv fiyatları bu özelliklere göre ve piyasadaki diğer markaların benzer özellikteki televizyon modellerine göre orta seviyededir. Uydu alıcılı Arçelik 102 ekranlı televizyonlar fiyatlarında olduğu kadar ebatlarında da orta seviyeye sahiptir. Çok büyük led tvlerin ve çok küçük led tvlerin arasında kalan 102 cm ekran boyuyla televizyon izleme keyfini taçlandırmaktadır.  

Kazancınız 5%
13,499.00 TL 12,849.00 TL
Kazancınız 2%
5,322.00 TL 5,242.17 TL
Kazancınız 3%
Promosyon
12,574.47 TL 12,197.24 TL
Kazancınız 3%
Promosyon
18,179.90 TL 17,634.50 TL
Kazancınız 16%
4,500.00 TL 3,798.00 TL
Kazancınız 4%
8,348.00 TL 8,014.08 TL
Marka
    Tümünü göster (12)
Renk
Wi-Fi Desteği
Çözünürlük
Ekran Boyutu
Ekran Teknolojisi
Smart TV
3D Desteği
Dahili Uydu Alıcı
USB Desteği
Mağaza
    Tümünü göster (7)
Fiyat

 – 

  • 3798
  • 29890.3