Televizyon Modelleri ve Fiyatları 

Televizyon teknolojileri son zamanlarda ciddi anlamda değişim ve dönüşüm gerçekleştirdi. Hal böyle olunca geleneksel şekilde olan televizyon izleme alışkanlıklarımız yerini daha yüksek beklentilere bırakarak farklılaşmaya devam ediyor. Bildiğimiz gibi televizyon teknolojilerinin bu denli yol kat etmediği zamanlarda görüntü ve sesler kullanıcılarını tam anlamıyla tatmin etmiyordu. Ancak zaman içerisinde televizyonlar internet teknolojisinin gelişimine iyi bir biçimde adapte olarak piyasadaki yerini oldukça sağlamlaştırmıştır.  

Hemen hemen hepimizin evinin başköşesinde yer alan bu cihazlar bu zamana kadar oldukça gelişim göstererek üst seviye teknolojileri bize sunar hale geldi. Öncelerde genellikle haberleşme amaçlı kullanılan bu cihazlar teknolojideki akıl almaz ilerlemeler sayesinde hem sektörde hem de yaşamımızda çok farklı konumlanıyor. Markadan markaya ya da sahip oldukları özelliklere göre fiyatlarda değişkenlikler görülebiliyor. Örneğin; ekran çözünürlüğü yüksek, geniş ekran televizyonların fiyatları elbette ki daha yüksek olacaktır. Ancak aldığımız televizyonu uzunca bir süre kullanacağımızı düşünürsek boşa para harcamış olmayız. 

Akıllı Televizyon Nedir?  İnternet Bağlantısı Nasıl Gerçekleşir? 

Akıllı televizyonlar; dendiğinde aklımıza ilk gelen LED, LCD ve Plazma gibi bir teknoloji ismi olduğu. Ancak Smart TV olarak da adlandırılan bu akıllı televizyonların sahip olduğu işletim sistemine verilen isimlendirme olarak nitelendirebiliriz. Bilindiği üzere internet artık yaşamımızın olmazsa olmazlarından biri haline geldi. Gittiğimiz her noktada ihtiyaç duyduğumuzda ulaşabileceğimiz gerek wifi gerekse mobil ağlar üzerinden bağlantı kurmak bizler için önemli konular arasında yer alıyor.  

Bu anlamda televizyon hayatımızdaki yerini internete bırakmış derken bizleri şaşırtacak teknolojilerle geri dönüyor. Bu kez daha sağlam olarak konumlandırdığı yerini akıllı teknolojilerle destekleyerek ilerlemeye devam ediyor. Geleneksel televizyonlara nazaran akıllı teknolojilerle donatılan bu cihazlar wifi bağlantısı aracılığıyla kullanıcılarına farklı dünyaların kapılarını aralıyor. Önceleri televizyonların içerisinde wifi bağlantısı yer almadığı için ek donanımlara ihtiyaç duyuluyordu. Artık bu tarz ek aparatlara ihtiyaç duymadan evinizdeki interneti akıllı televizyonunuzdan daha kolay kullanmanız mümkün. Göstermiş oldukları gelişimler sayesinde sizlere eşsiz deneyimler sunan bu ürünleri sadece internet bağlantısı yoluyla keşfetmeye başlayın. 

Akıllı Televizyonlar ve İşlevleri 

 
Günümüzde markalar sektörel anlamda birbiri ile yarışır konumda. Teknolojinin gelişmesiyle beraber pek çok üründe olduğu gibi televizyonlardaki ürün çeşitliliği her geçen gün genişliyor. Bu açıdan baktığımızda televizyon modelleri bu değişime hız kesmeden ayak uyduran ürünler kategorisinde çoktan yerini almış konumda. Sahip oldukları özelliklere bakıldığında kullanıcılarına sınırsız içerikler sunma, sosyal medya platformlarına kolay erişebilme, çevrimiçi oyun oynama, kolay bağlantı seçenekleriyle sizlere sunuluyor. Akıllı televizyonunuz beğendiğiniz içerikleri bünyesinde saklayarak dilediğiniz anda ulaşabilme fırsatı tanıyor.  

Bunların yanında yaşam alanınıza uygun ister ekran boyutu küçük televizyonlardan isterseniz de büyük ekran ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Piyasada fonksiyonel anlamda birbirinden farklı özelliklere sahip bu ürünlere ihtiyaç duyduğunuz anda artık kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Televizyon Teknolojileri 
 

Elektronik aletler yaşamımızın hemen her alanında mevcut bulunuyor. Televizyonlar da gelişen teknolojileriyle hala yaşamımızın merkezinde yer alıyor. Geçmişte Plazma TV’ler ön plandaydı. Ancak ekran boyutu genişledikçe görüntüde titreşimler meydana gelerek kaliteyi düşük sunuyordu. Yüksek sayılacak enerji kullanımı da eklenince LCD TV’ler bir adım öne geçmeyi başardı. Plazma TV’lere göre kaliteli olsa da bir süre sonra içeriğindeki kristal yapı zamanla havadan, ısınmadan kaynaklı bozulmaya uğrayabilir. Buda net olmayan görüntülere sebep olur. Şimdilerde kullanıcılar tercihini LED ekranlarda yana kullanıyor. 

LED TV’ler ise diğerlerine göre son teknoloji ile üretilmiştir. Görüntüler canlı ve nettir. Dayanıklılığı yüksek enerji tasarrufu düşük üretilen bu cihazlar 3D gibi özellikleriyle bizleri gerçekçi deneyimlerle tanıştırıyor. Günümüzde görüntü çözünürlükleri açısından HD, FULL HD, ULTRA HD, 4K teknolojisine sahip LED TV’ler yüksek kalitede görüntü ve ses sistemi sayesinde evlerimizde keyifli ve birbirinden eğlenceli vakitlere imza atmamızı sağlıyor. Çok sayıda marka ve farklı seçeneklerle sizlere en yüksek kalitede en uygun televizyonlar sunuyoruz. 

LED TV Teknolojileri  
 

Bilindiği üzere günümüz teknolojileri ile üretilmemiş LCD TV’ler iyi bir aydınlatma teknolojisine sahip değildi. Bunun sonucu olarak düşük kalitede görüntüyü sunarak bolca enerji tüketmekteydi. LED TV’ler için söz konusu durum tam tersine işler. Günümüz teknolojilerine bakarak genel bir tanımlama yapacak olursak LED TV’lerLED ışık teknolojisi ile çalışan LCD ekrana sahip televizyonlardır diyebiliriz. LED televizyonlarda aydınlatma teknolojisi üç şekilde gerçekleşmektedir. Kenardan atlatmadoğrudan atlatma, dizi atlatma. LED TV’ler ışığın ekran yüzeyinde eşit oranda dağılmasına imkân tanır. Işığın doğru biçimde yansıtılmasıyla üretilen bu teknolojideki televizyonların sunmuş oldukları renkler görsel açıdan daha kaliteli görüntülere sahipler. Bu anlamda yüksek teknolojiyle üretilen en ucuz LED TV’ler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Akıllı Televizyon Fiyatları 
 

Gelişen teknoloji sayesinde bugünkü şeklini alan akıllı televizyonların bizlere sunduğu pek çok alternatif seçenek bulunuyor. İnternet bağlanabilmeyi, çeşitli sosyal medya kanallarını kullanabilmeyi, yüzlerde kaliteli içeriğe yüksek kalitede tek tıkla ulaşabilmeyi mümkün kılan bu cihazlar özelliklerini arttırmaya her geçen gün devam ediyor. Bu gibi olanaklara ek olarak büyük oranda enerji tasarrufu sağlayan yüksek kalitede çözünürlüğüyle bu TV’ler kullanıcılar tarafından çokça revaç görüyor. Zamanla seçeneklerin artması kullanıcılar için avantaj sağlayarak bütçelerine uygun fiyat performans bakımından iyi bir televizyonu satın alabilmelerini mümkün kılar. 

Marka ve modeller baz alınarak fiyat analizi yaptığınızda fiyatların değişkenlik gösterdiğini göreceksiniz. Ancak iyi bir analizle her kesime seslenen fiyat performans garantisi sunan ürünlerimizin yer aldığını rahatlıkla göreceksiniz Haddinden fazla paralar ödemenize gerek kalmadan dilediğiniz performansa sahip ürünlerimizi güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Bu anlamda oldukça kaliteli görüntü ve ses içeriğine sahip en ucuz televizyonlar için doğru adrestesiniz. Görüntü ve ses kalitesi açısından çeşitlilik gösteren ve her bütçeye seslenen en uygun fiyatlar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 
 

Şık Tasarımlarıyla Kaliteli Çizgiler 

 
Benzersiz işlevlere sahip olan akıllı televizyonlar görüntü ve ses sistemlerinin yüksek olması dışında kullanıcılarına pek çok farklı deneyimler sağlıyorYaşamımızda internetin yaygınlaşması bu teknolojileri televizyona entegre hale getirerek dizi, film yahut pek çok televizyon kanalını oldukça yüksek çözünürlükte izlememizi mümkün kılıyorYanı sıra akıllı televizyonlarımıza internet bağlantısı yoluyla çeşitli sosyal medya platformlarına erişim sağlamamız mümkün hale geldi. Youtube, Netflix, Blue TV vb. birçok çevrimiçi uygulamayı büyük ekrandan izlemenin keyfine rahatça varabilirsiniz.   
 
Bu fonksiyonel işlevlerin dışında görünüm ve boyutsal olarak çeşitli seçeneklerde üretileürünler, görselliği ön planda tutan kullacıları mutlu ediyor. Modern çizgileri evinde yakalamak isteyen estetik duygusu güçlü kişiler, kendi tarzına uygun olan renk ve biçimdeki televizyonları ister ünite üzerinde isterse de duvara sabit bir şekilde konumlandırma şansına sahip. Oldukça şık ve birbirinden eşsiz modern tasarımlarıyla kullanıcılara evlerindeyken sinema keyfini yaşatan bu televizyonları sizler de evinize taşımak istiyorsanız hiç düşünmeyin. Sizlere bu hizmeti sunmaktan keyif ve mutluluk duyarız. 

Televizyon Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? 

Teknolojinin bu denli hızla ilerlediği bir dünyada bizlerin de bu değişimlere ayak uydurması bir hayli zor görünüyor. Her gün teknolojik ürünlere bir yenisinin eklendiği global bir çağdayız. Piyasaya sürülmüş sayısız televizyon marka ve modelleri bulunuyor. Bu durumda karar vermek zorlaşıyor... Televizyon satın almaya karar verdiğinizde dikkat etmeniz gereken bir takım noktalar var. Satın alma kararı vermeden önce televizyondan beklentileriniz neler? Gelişmiş teknolojilerle donatılmış bir televizyona mı sahip olmak istersiniz? Yoksa herhangi bir özelliğe sahip olmayan biz cihazı işinizi görür mü? Burada yaşam tarzınız da devreye girer. Neleri sevdiğiniz, hangi amaçlar için kullanacağınız vb. konular size karar vermenizi kolaylaştıracak. Bizler size bu konuda yardımcı olmak adına dikkat etmemiz gereken bazı noktalara sıraladık. 

 • İlk olarak odanızın boyutuna uygun olarak televizyonunuzu seçmelisiniz. Eğer büyük bir salona sahipseniz boyut olarak büyük televizyonları tercih etmeniz yerinde olacaktır.  Ancak odanız küçükse küçük televizyon odanızı daha ferah hissettirecek. 
 • Görüntü kalitesi bakımından HD, FULL HD 4K UHD teknolojisine sahip televizyonlar sizlere mükemmel çözünürlükte görüntüler sınar. Ayrıca enerji tasarrufu sağlayarak bütçenize katkı sağlar. 
 • Görüntü kalitesinin yanında iyi bir ses sistemi de televizyonlarda önemlidir.  
 • 3 D yayınlarını izlemek isterseniz Smart TV, 3 D TV, Curved TV’leri tercih edebilirsiniz. 

Tercihiniz beklentileriniz doğrultusunda çeşitli boyutlarda ve özellikte yüzlerce model televizyonu sunduğumuz kategorimizi inceleyebilir ve güvenli ve garantili bir şekilde alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Sık Sorulan Sorular 

 

 1. Akıllı Televizyon Ne Gibi Avantajlar Sunar? 

İçerisinde pek çok bağlantı özelliği yer alır. İstediniz gibi online oyunlar oynayabilir, sosyal ağlarda rahatlıkla gezebilir ve tüm bunları dev ekranlarda yaparak keyfine varabilirsiniz. 

 

 1. Niçin LED TV Seçmeliyim? 

LED TV’ler sunmuş oldukları görüntü kalitesiyle en üst teknolojiyi sizlere sunar. Şık ve estetik dizaynlarının yanı sıra enerji tasarrufu elde etmenize katkı sağlar. Üstün performansa sahip ürünler canlı renklerle gerçeğe yakın görüntüler sunarak eşsiz deneyimler yaşamanızı sağlar. 

 

 1. Televizyon Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim? 

Öncelikle bir televizyondan neler beklediğinizi, hangi amaçla ürünü kullanacağınızı belirlemelisiniz. Sonrasında odanızın büyüklüğüne göre tercih yapmanız önemli bir nokta. Odanız küçükse ve siz büyük ekran bir TV satın alırsanız bu alanı daha da küçük gösterir. Görüntü kalitesi ve çözünürlüğü yüksek cihazları tercih etmeniz size iyi bir performans sunar.  

Marka
  Tümünü göster (10)
Wi-Fi Desteği
Ekran Teknolojisi
Smart TV
3D Desteği
Dahili Uydu Alıcı
USB Desteği
Fiyat

 – 

 • 2093.65
 • 30717.32