0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Müzik Sistemleri

RADYO VE MÜZİK SİSTEMLERİ

Günlük hayatta radyolar ve çeşitli platformlar aracılığı ile müzik dinlemek en keyifli zamanları bize sunmaktadır. Radyolar ve müzik sistemleri de bu geçirdiğimiz zamanda bize yardımcı olan cihazlar olarak karşımıza çıkıyor. Müzik tarzı her yaşa ve bireye göre farklılık gösterse de müzik dinlediğimiz cihazlar her zaman aynı kalıyor. Bazen bir radyo ile bazen de bir müzik sistemi ile güzel şarkılara eşlik edebilirsiniz.

Nostaljik Radyolar ile Keyifli Müzik Dinleme

En sık müzik dinleme aletlerine radyolar ve müzik sistemlerini örnek vermiştik. Radyo cihazları arasında bulunan nostaljik radyo modelleri sayesinde dekorasyon yaparak müzik keyfinizi de yaşayabilirsiniz. Evinizin bir köşesinde duran nostaljik radyo dekorasyon açısından şık duracaktır ve dilediğiniz an istediğiniz radyo kanalını dinleyebileceksiniz. Radyolar her ne kadar uzun bir geçmişe sahip olsa da hala aktif olarak en çok dinlenen kanalları barındırıyor. 

Karaoke Mikrofon ile Müziğe Eşlik Etme

Teknolojinin gelişmesi ile beraber günümüz de kullanılan ses sistemleri ve cihazları da değişiyor. Son dönem de popülerliği artan cihazlar arasında karaoke mikrofon yer alıyor. Bu mikrofon sayesinde evinizi bir karaoke club platformuna dönüştürebilirsiniz. Karaoke mikrofon şarj edebilme özelliği sayesinde taşınabilir bir mikrofon ve ayrıca istediğiniz zaman bir hoparlöre de dönüşebiliyor. Üzerinde bulunan USB girişleri sayesinde dilediğiniz müziği de bu cihaz aracılığı ile dinleyebilirsiniz. Karaoke mikrofon kısacası eğlence ve müzik kategorisinde harika bir cihaz olarak tanımlanabilir. Mikrofon kategorisine giren karaoke mikrofon bütçe dostu fiyatı ile de her kesime uygun. Mikrofon fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için siz de Azall aracılığı ile modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Güncel Mikrofon Fiyatları

Mikrofon fiyatları genelde bütçe dostu mikrofonlara ve profesyonel kullanımda yer alan mikrofonlar olarak çeşitlenmektedirler. Profesyonel bir mikrofon için mikrofon fiyatları oldukça artarken diğer bir mikrofon kategorisinde bulunan karaoke mikrofon daha çok bütçe dostudur. Burada devreye giren aslında kullanım alanları oluyor. Normal mikrofonlar daha çok stüdyo kalitesine uyum sağlamak için üretilirler ve daha profesyonel özellikleri vardır. Ancak karaoke mikrofon amatör kullanıcıya hitap eden eğlence amacını barındıran bir cihaz. Mikrofon fiyatları bu yüzden her kategori de farklılık gösterebilir. 

Müzik Sistemleri Kullanım Alanları

Radyo çeşitlerinin yanı sıra müzik sistemleri oldukça yaygın ürün yelpazesine sahip bir kategori olarak karşımıza çıkıyor. Bu kategori de ses sistemleri, radyolar ve kulaklıklar olarak göze çarpan ürünler mevcut. Bu ürünler arasında radyolar kategorisini inceleyecek olursak birçok cihazı bulabiliriz. Yeni teknolojili radyo cihazlarını bu kategori de görebilirsiniz. Ayrıca nostaljik radyo olarak karşımıza çıkan nostalji görünüm barındıran ancak yeni özelliklere sahip radyolar da oldukça popüler ürünler arasına giriyor.

Nostaljik Radyo Kullanım Alanları

Nostaljik radyo yeni teknolojiye sahip özellikleri ve portatif olması sebebi ile hemen hemen her yer de kullanılabilir. Bu cihazı evin köşesinde dekorasyon olarak veya kampta keyifli dakikalar geçirmek için kullanabilirsiniz. Şarj özelliği sayesinde pil derdi olmadan her yere yanınızda taşıyabilirsiniz. Şarj adaptörü sayesinde hiçbir zaman müzik keyfiniz yarım kalmayacaktır. Özellikle Bluetooth 2.0 teknolojisi ile telefonunuz ile çok rahat eşleştirebilir ve dilediğiniz müziği nostaljik radyo aracılığı ile açabilirsiniz. Radyolar arasında görünümü ve özellikleri sayesinde rağbet gören bu ürünü dilediğiniz her an kullanabilirsiniz. Aynı zaman da hafıza kartı ve usb gibi seçenekleri olan modelleri sayesinde hiçbir uyum problemi yaşamadan müzik dosyalarınızı oynatabilirsiniz. Siz de aZall ile istediğiniz müzik sistemleri ürününü inceleyebilir ve aralarından en sevdiğinize en uygun fiyatla sahip olabilirsiniz.

Kazancınız 18%
400.00 TL 329.90 TL
Kazancınız 11%
999.00 TL 890.00 TL
Kazancınız 13%
8,999.00 TL 7,789.00 TL
Kazancınız 20%
199.00 TL 159.00 TL
Kazancınız 15%
Promosyon
156.83 TL 133.31 TL
Kazancınız 14%
350.00 TL 300.00 TL
Kazancınız 15%
Promosyon
787.06 TL 665.30 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (49)
Renk
    Tümünü göster (30)
Mağaza
    Tümünü göster (24)
Fiyat

 – 

  • 43.83
  • 24279