0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Kadın Spor Giyim

GÜÇLÜ KADINLARIN GÜÇLÜ MODASI KADIN EŞOFMAN ALTI 

En çok tercih edilen giyim ekollerinden biri de kadın eşofman altı veya takımıdır. Haftanın neredeyse her günü çalışıp yorgun argın eve gelen kadınların yapmak istedikleri iki şey var. Birisi mutfağa gidip bir kahve suyu koymak, ikincisi de rahatsız edici kıyafetlerini çıkarıp daha rahat kıyafetler giymek. Sadece çalışan kadınların değil, çalışmayan tüm kadınlar da rahatlığı hak ediyorlar. Rahatlık ise kadın eşofman altı modellerinden geçiyor. Altınıza rengini ve tarzını uydurabildiğiniz bir kadın eşofman altı ya da kadın şort üstünüze de aynı şekilde kadınlara özel olan kadın ceket giydiniz mi, evinizde de dışarda da sizden rahatı yok. Her şeyin farza resmileştiği şu dünyada, kendimize ve rahatlığımıza az da olsa vakit ayırmamız gerekiyor. Sizin, kendinizi içinde iyi hissettiği şey zaten şıktır. Şık olan bir şeyi de her kadın giymek ister.  

 

Kadınlar Eşofman Altı Kombinlerini Neye Göre Yapılıyor?

Kadınların alt giyimde tercih ettikleri kıyafetlerden birisi de kadın eşofman altı olmuştur. Rahatlığı hususunda hepimizin hemfikir olduğu kadın eşofman altı, kadınlarda başka bir boyuta evrilmiş noktada. Öyle ki beyler kıyafet kombinleme veya kıyafet seçme konusunda pek başarılı değiller. Hepimiz biliyoruz bunu. Kadınlar en olmayacak dediğiniz kadın eşofman altı modeliyle öyle kombinler yapıyorlar ki en resmi kuruma bile gitseler yadırganmayacak hale geliyor. O kombinler nasıl bir beyin süzgecinden geçip önümüze geliyor biraz bahsedelim. Giyilen kadın eşofman altı dahi olsa bu durum aynıdır. Öncelikle kadınlar erkekler gibi direkt olarak önlerine ne gelirse giyip çıkmazlar. İlk havanın durumunu göz önünde bulundururlar. Ruh halleri de atlanmaz bir husustur onlar için. Bu iki unsuru da ele alarak kombin yapmaya başlarlar. Yanlarında arkadaşları veya aile bireyleri olduğu takdirde daha uzun sürebilir giyinme süreci. Öyle ki kadınların bu kadar geç hazırlanması da bu etken yüzünden olabilir. Fikir alışverişi de tamamlandığında ya kadın kafasındakini aynen uygular ve çıka, ya da tam tersi şeklini deneyip çıkar. Genelde kadın eşofman altı kombinleri, genel perspektifle bakarsak kadınların kıyafet kombinleri bu şekilde ortaya çıkar. 

 

 

En Trend Kadın Şort Modelleri

Yazın da gelmesiyle sıcaklıklar yavaş yavaş artmaya başladı. Bu artış trend olacak kıyafet kombinlerine de zemin hazırladı. Bu senenin trendlerinden biri de kadın şort modelleri oldu. Peki en tercih edilen kadın şort modelleri hangileri? Bu sene bermuda şort modelleri kadınlar tarafından talep görüyor. Rahatlık bu senenin modası olmuş gibi görünüyor. Bermuda şort modelleri de bu rahatlığın başını çeken kıyafetlerden bir tanesi oluyor. Başka bir kadın şort modeli de belden bağlamalı olarak adlandırılan şort modelleri, yüksek bel olması crop ile kombinlerin çıkmasına neden oluyor. Farklı renk seçenekleriyle belden bağlamalı şortlar, kadınlar tarafından tercih ediliyor. Kadın şort hali çok kısa olur derseniz de kadın jogger eşofman altı modelleri de belden bağlamalı olduğundan şortun uzun hali gibi görülebilir. İki seçeneği de değerlendirebilirsiniz.  Diğer kadın şort modeli ise jean şortlar. Her sene olduğu gibi de bu yıl da jean şortlar en tercih edilen modellerin arasından zirveye oynuyor. Kadın şort kategorilerinden elbet bir yerde bir sütunda veya bir sayfada jean kadın şort görebilirsiniz. Mavi rengiyle kendini çeken jean şortlar başka renkleriyle de farklılık yaratıyor. 

 

Yazın En İyi Kadın Ceket Modelleri  

Resmi bir işiniz varsa bayanların tercih ettiği yegâne kadın ceket modeli, blazer ceketlerdir. Güçlü duruşu giydiği kadını daha bir özgüvenli gösteren blazer ceketler kadınlar tarafından tercih ediliyor. 

Bu sene bir başka moda olan kadın ceket modeli de yelek ceket olmuştur. Gömlek gibi kumaşı olsa da yazları kadınları terletmeyecek ve akşamları serinlikten koruyacak ceket modeli olmuştur. Kadın ceket modelleri arasından dikkat çeken bir model de file ceketler olmuştur. İnce dokusu ve hiç yokmuş gibi hafifliği ile tarzlarına söz geçiren hanımların tercihlerinden biri olmuştur. 

 

Kazancınız 50%
555.00 TL 279.00 TL
Kazancınız 37%
444.00 TL 279.00 TL
Kazancınız 31%
333.00 TL 229.00 TL
Kazancınız 31%
579.00 TL 400.00 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
532.80 TL 479.52 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
430.99 TL 366.29 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
430.99 TL 366.29 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
532.80 TL 479.52 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
430.99 TL 366.29 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (16)
Beden
    Tümünü göster (15)
Renk
    Tümünü göster (22)
Desen
Kol Tipi
Yaka
Kol Boyu
Ürün Tipi
Ürün Detayı
Stil
Mağaza
    Tümünü göster (8)
Fiyat

 – 

  • 116.1
  • 2499.9