0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Kadın Gömlek & Bluz

Kadın Gömlek ve Bluz Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kadınlar için günlük giyimde kullanabilecekleri farklı farklı giyim ürünleri vardır. Bunları kişisel tarzınıza veya gideceğiniz yere göre seçebilir ve uygun olan kıyafet seçiminizi yapabilirsiniz. Bu seçimler belirlenirken, yaz, kış veya her mevsimde giyilmeye uygun ürünlerden tercih edilebilir.

Kadın gömlek ve bluzlar, günlük giyimde kullanılan kadınların favori giyim ürünlerindendir. Kadın gömlek ve bluzlar her mevsimde giyilmeye uygun giyim ürünleridir. Bu yüzden kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Her mevsim giyilebilir ürünlerin bulunduğu gibi yaz aylarındaki sıcaklara göre veya kış aylarındaki soğuklara göre kadın gömlek ve bluzların yapıları değişmektedir. Kışlık kadın gömlek ve bluzlar kalın ve sıcak tutan kumaşlardan üretilirken yazlık kadın gömlek ve bluzlar daha hafif ve ferah kumaşlardan üretilmektedir.

Kadın gömlek ve bluzlar, birçok model çeşidi içerir. Günlük hayatta kullanım için giyebileceğiniz spor tarzda gömlek ve bluzlar, hem rahat olmanızı aynı zamanda da şık gözükmenizi sağlayacaktır. Daha klasik modeller tercih ederek; iş yerlerinde, okulda, konferanslarda veya gideceğiniz bir akşam yemeğinde şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Her zevke ve stile göre, farklı desenlerden ve renklerden oluşan kadın gömlek ve bluzları alırken, kumaş kalitesine, kumaşındaki pamuk oranına dikkat edilmesi gerekmektedir. Sonrasında kişisel zevklere ve tercihlere göre seçimler yapılabilir.

Kadın Gömlek ve Bluz Modelleri Nelerdir?

Kadın gömlek ve bluzlar oldukça fazla model içermektedir. Bunlar her kombine ve giyim stiline uygun olacak şekilde tasarlanmışlardır. Aşağıda kadın gömlek ve bluz modelleri listelenmiştir.

 • Gömlek yaka
 • Bisiklet yaka
 • V yaka
 • Dik yaka
 • Halter yaka
 • Yarım balıkçı yaka
 • Madonna yaka
 • Degaje yaka 
 • Şal yaka
 • Kare yaka
 • Uzun kollu
 • Kısa kollu
 • Omzu açık
 • Kareli gömlek
 • Düz renk gömlek ve bluz
 • Baskılı gömlek ve bluz
 • Desenli gömlek ve bluz
 • Çizgili gömlek ve bluz
 • Çıtçıt kapamalı gömlek
 • Fermuarlı 
 • Oduncu gömleği

Kadın Gömlek ve Bluz Modeli Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Uzun yıllardır modası geçmeyen kadın gömlekler ve bluzlar vücut şekillerine göre uygun olarak seçildiği takdirde kadınların şıklığına şıklık katmaktadır. Kadın gömlek ve bluzlarla kadınlar birden çok kombin oluşturabilir ve çeşitli yerlerde bu giyim ürünlerini kullanabilirler. Ancak kadınların gömlek seçerken dikkat etmesi gereken bazı önemli faktörler bulunmaktadır. Kadın gömlek ve bluz modeli seçerken dikkat edilmesi gereken faktörler aşağıda sıralanmıştır.

 • Dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri vücut tipi ve doğru beden seçimidir. Vücut tipinizi ve bedeninizi belirledikten sonra rahat rahat zorlanmadan alışveriş yapabilirsiniz. Örneğin  kısa bacaklara sahipseniz ve uzun bir gömlek modelini, şort ile beraber giyerseniz boyunuz aşırı kısa görünebilir. Gömlek ve şort kombini yaparken, uzun olmayan ve açık renk tonlarına sahip gömlekleri tercih ederek daha şık bir kombin oluşturabilirsiniz.
 • Kadın bluz ve gömlek seçerken dikkat edilmesi gereken önemli hususlardan bir diğeri ise üretilen ürünün kumaş kalitesidir. Kumaş kalitesi iyi olan gömlek ve bluzlar biraz daha pahalı olmaktadır. Fakat uzun seneler kullanmanızı sağlayacaktır ve üzerinizde güzel duracaktır. Kalitesiz malzemelerden üretilen bayan gömlek ve bluz modellerinin renkleri atmakta ve aldıktan, iki üç yıkama sonrasında belki giyilmeyecek hale gelmektedir.
 • Bluz ve gömlek seçimlerinizde gömlek veya bluzun üzerindeki renk ve desenleri kişisel zevklerinizi ön plana koyarak seçmelisiniz. Diğer giydiğiniz kıyafetlerle uyumlu renkler olmasına da önem göstermelisiniz. Oluşturacağınız kombini önceden düşünüp ona göre bir model seçerseniz, işiniz daha da kolaylaşmış olacaktır.

Kadın Gömlek ve Bluz Fiyatları Ne Kadar?

Kadın gömlek ve bluzlar çok geniş kitlelere hitap etmektedir. Geniş kitlelere hitap etmesinden dolayı da fiyatları çok değişkenlik göstermektedir. Kadın gömlek ve bluz fiyatları çeşitli kriterlere bağlı kalınarak belirlenir. Gömlek ve bluzun yapıldığı malzemenin kalitesi, tasarımı, baskılı veya baskısız olması, markası gibi faktörler kadın gömlek ve bluz fiyatlarını etkilemektedir.

Kadın gömlek ve bluzlar 7'den 70’e her bayanın üzerinde görebileceğiniz giyim ürünleridir. Kadın gömlek ve bluz fiyatları da ucuz, orta ve pahalı olmak üzere üç kategoride bulunur. Kategoriler arasında üst paragrafta belirtilen farklar bulunmaktadır. Azall.com’da üç kategoriye de ait kadın gömlek ve bluzlar bulunmaktadır. Size en uygun gelen modeli seçip azall.com’dan temin edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Kadın Gömlek ve Bluz Modelleri Nelerdir?

Kadın gömlek ve bluzlar şık bir görünümün yanında aynı zamanda uygun fiyatlı olmalarıyla her kadının giymesini sağlamaktadırlar. Aşağıda uygun fiyatlı kadın gömlek ve bluz modelleri listelenmiştir.

 • Düz renk kadın bluz
 • Çizgili kadın gömlek
 • Desenli kadın gömlek
 • Desensiz kadın gömlek
 • Klasik kadın bluz
 • Klasik kadın gömlek

Ucuz ve Pahalı Kadın Gömlek ve Bluz Modelleri Arasındaki Farklar Neler?

Ucuz ve pahalı kadın gömlek ve bluz modelleri arasındaki farklar malzeme, tasarım, işçilik, marka, ve satış sonrası verilen hizmetler yönlerinden ortaya çıkar. Hangi kadın gömlek ve bluz modellerini seçeceğiniz bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterir. Buna örnek göstermek gerekirse pahalı gömlek ve bluz modelleri daha kaliteli ve dayanıklı olurken ucuz kadın gömlek ve bluz modelleri ise bütçe dostu olmaktadırlar. 

Bir diğer fark ise pahalı kadın gömlek ve bluz modellerinin kesimleri ve kalıpları daha kaliteli olacağı için üstünüzde daha güzel duracaktır. Aynı zamanda pahalı bluz ve gömleklerin malzeme ve üretim kalitesi üst düzeyde olduğu için kullanım ömürleri de fiyatlarıyla orantılı olarak artmaktadır.  

Kadın Gömlek ve Bluz Bakımı Nasıl Yapılır?

Kadın gömlek ve bluzların ömürlerini uzatmak için yapılması gereken bazı işlemler vardır. Yapacağınız bakımlarla beraber gömlek ve bluzlarınızın görünümü de güzelleşmektedir. Kadın gömlek ve bluzların bakımı oldukça kolay ve pratiktir. Öncelikle gömlek ve bluzların genellikle içinde bulunan etikete dikkat edilmeli ve yıkama işlemi sırasında etikette yazan doğru sıcaklık seçilmelidir. Gömlek ve bluzları yıkarken beyazları beyazlarla, renklileri renkli giysilerle birlikte yıkamanız önerilmektedir. Doğru bakım yapıldığı zaman gömlek ve bluzlar daha uzun ömürlü olurlar ve güzel gözükürler.

Kadın Gömlek ve Bluz Nasıl Kombinlenir?

Kadın gömlek ve bluzların birçok farklı tarzda kombinlenebilmesi, seçim yaparken kadınlara oldukça kolaylık sağlamaktadır. Özellikle, rahat tasarımlar da içermeleriyle birlikte ile günlük hayatın her alanında kadınlar için harika bir seçimler olmaktadırlar. Aynı zamanda bu rahat olan parçalar günlük giyime uygun olduğu gibi resmi veya şık bir görünüm elde etmek için de kullanılmaktadırlar. 

Örneğin, bir kot pantolon ile kombinlenir ise spor ve rahat bir tarz elde edilir. Veya bir etek ya da kumaş pantolon ile kombinlenir ise daha resmi ve şık bir görünüm elde edilir. Bu çeşitliliğin sağlanması kadın gömlek ve bluzların kullanım alanlarını oldukça genişletmektedir ve kadınların da her zaman ilk tercihleri arasında bulunmalarını sağlamaktadır. 

Kadın gömlek ve bluzları kombinlerken özellikle mevsimin sıcaklığına veya soğukluğuna da dikkat edilmelidir. Örneğin, kalın kumaştan yapılmış bir oduncu gömleğini kış aylarında rahat rahat giyebilirsiniz ya da yaz aylarında ince ve ferah kumaşlardan yapılmış bir bluz tercih edebilirsiniz.

Kazancınız 35%
576.73 TL 373.83 TL
Kazancınız 30%
500.00 TL 349.90 TL
Kazancınız 30%
500.00 TL 349.90 TL
Kazancınız 23%
519.99 TL 399.99 TL
Kazancınız 23%
519.99 TL 399.99 TL
Kazancınız 23%
649.99 TL 499.99 TL
Kazancınız 36%
628.42 TL 403.82 TL
Kazancınız 8%
359.99 TL 329.99 TL
Kazancınız 20%
249.90 TL 199.00 TL
Kazancınız 36%
628.42 TL 403.82 TL
Kazancınız 23%
519.99 TL 399.99 TL
Kazancınız 20%
399.99 TL 319.99 TL
Kazancınız 20%
499.90 TL 399.90 TL
Kazancınız 23%
454.99 TL 349.99 TL
Kazancınız 28%
500.00 TL 359.00 TL
Kazancınız 22%
370.26 TL 289.64 TL
Kazancınız 21%
399.84 TL 314.38 TL
Kazancınız 31%
159.90 TL 109.90 TL
Kazancınız 23%
519.99 TL 399.99 TL
Kazancınız 25%
Promosyon
299.90 TL 224.92 TL
Daha fazla göster
Marka
  Tümünü göster (67)
Beden
  Tümünü göster (52)
Renk
  Tümünü göster (100)
Desen
  Tümünü göster (15)
cep
Kol Tipi
  Tümünü göster (14)
Yaka
  Tümünü göster (24)
Kol Boyu
Ürün Tipi
Ürün Detayı
Cep Tipi
Stil
Mağaza
  Tümünü göster (47)
Fiyat

 – 

 • 44.9
 • 4800