Gömlek & Bluz

Kadın Gömlek

Kadın giyiminde gömlek önemli bir yer tutar. Gömlek hem şık hem de salaş olabilmenin bir yolu olarak pek çok giyim türünde tercih edilir. Gömlek kadın giyiminde sevilen bir üründür. Her mevsim giyilebilir olması gömleği daha hoş bir hale getirir. Azall içerisinde yer alan gömlekler hem yazlık hem kışlık özel tasarımlara sahiptir. Aynı zamanda tasarımlar da çeşitlidir.

Kadın gömlek modelleri farklı ve zengin tasarımlara sahip olabilir. Aynı zamanda standart tasarımlar da kadın gömleklerinde öne çıkan unsurlar arasında yer alır. Bayan bluz modelleri kategorisinde de gömlekler geçer çünkü gömlekler pek çok farklı biçimde kullanılır. Kadın gömlek modelleri bazen elbise olabildiği gibi bazen de standart gömlek formunda yer alır.

Bayan gömlek modelleri farklı desenleri ve farklı kumaşları ile farklı kombinler için de uygun imkanlar sunar. Salaş gömlek çeşitleri de şık gömlek çeşitleri de Azall’ın giyim ürünlerinde kendisine yer bulur. Kadın oduncu gömlek salaş gömlek örneği olurken şık birtakım giysiler ile oldukça şık bir hale de getirilebilir.

Kadın Mevsimlik Gömlek Modelleri

Mevsimlik bayan gömlek çeşitleri ile her mevsim gömlek giymek mümkündür. Yaz için tasarlanan kadın gömlek çeşitleri çok daha ince kumaşlardan elde edilir. Bu nedenle bir üst olarak giyilebileceği gibi aynı zamanda oldukça uzun olarak tercih edilip elbise de olabilir. Pek çok gömlek modeli bulunur ve yazın uzun ve kısa kollu örnekler de yer alır. Yeni tarz gömlekler bayan modasının en sevilen örnekleri arasında bulunur.

Kış mevsiminde de dikkat çeken tasarımlar yer alır. Özellikle sonbahar ve kış mevsiminde bayan gömlek çeşitleri daha kalın kumaşlara sahip olur. Bu kumaşlarda oduncu tasarımlar dikkat çeker. Oduncu gömlek kadın modelleri kırmızı, siyah, sarı ve gri gibi farklı renklere sahiptir ve her zevke hitap edebilir.Bayan bluz olarak da kış mevsiminde kullanılabilir. Gömlekler mevsimsel olarak çeşitlenirken bu üzerinde yer alan tasarımları ve desenleri de etkiler.

Kadın Gömlek Desenleri

Kadın gömlek desenleri mevsimler ile odlukça ilişkilidir. Oduncu gömleği kadın genellikle kış ve sonbahar mevsimlerinde tercih edilir. Oduncu tasarımı geometrik olup bu mevsimler ile uyumludur. Yazlık gömlek bayan modelleri de çok daha canlıdır. Burada palmiye tasarımları, bitki motifleri ve canlı pek çok renk ile desenler görülür. Bu desenler yazı göstermek istercesine eğlenceli renkler ile kaplanır.

Azall içerisinde yer alan gömlekler kış ve yaz olarak birçok farklı alternatifi ile herkese hitap edebilecek ürünleri barındırır. Gömlek modelleri zengin tasarımları ile herkese hitap ederken kumaş ile de uyumludur. Kumaşlar desenleri etkiler ve farklı pek çok kumaş da tercihe bağlı olarak sunulur. Kumaşlar özellikle bir kadın gömlek modelinin şık veya salaş olup olmadığını belirleyen ana unsurlar arasında yer alır.

Salaş Gömlek Modelleri

Salaş gömlek denildiğinde akla gelen ilk gömlekler arasında oduncu gömlekler yer alır. Bayan oduncu gömlek modelleri uzun veya kısa olarak kullanılabilir. Aynı zamanda elbise olarak tercih edenler de bulunur. Oduncu gömlekler hem şık hem salaş da olabilir. Ancak özellikle salaş olarak tercih edildiği de bilinir.

Gömlek modelleri bayan incelendiğinde oduncu gömleği dışında farklı salaş modeller de dikkat çeker. Özellikle yaz ve ilkbahar için tasarlanan gömlekler olukça salaş tasarımlara sahiptir. İnce ve terletmeyen kaliteli kumaştan üretilen yazlık gömlekler üzerinde yer alan şık desenleri ile pek çok kişiyi çeker. Kadın gömlek modelleri salaş ve şık binlerce alternatifi ile Azall ürünleri içerisinde yer alır.

Büzgü Detaylı Örme Kaşkorse Kumaş Crop Body Sara, Beden : M, Renk : Pembe
Kazancınız 25%
Promosyon
149.90 TL 112.42 TL
Belden Bağlamalı Crop - Sütlü Kahve, Beden : M
Kazancınız 15%
Promosyon
42.03 TL 35.94 TL
Zincirli Crop Bluz Orkide, Beden : M, Renk : Orkide
Kazancınız 19%
Promosyon
79.90 TL 65.09 TL
Kadın Mint Yeşili Uzun Kollu Dar Kesim O Yaka Crop, Beden : XL, Renk : Mint Yeşili
Kazancınız 5%
Promosyon
124.90 TL 118.65 TL
Kadın Basic Kısa Kol Standart Kalıp Crop Top - 97143, Beden : M, Renk : Mint Yeşili
Kazancınız 5%
Promosyon
99.90 TL 94.90 TL
Dokuma Önden Düğmeli Ve Bağlamalı Crop Bluz Kaina, Beden : L
Kazancınız 25%
Promosyon
159.90 TL 119.92 TL
Kadın Mint Yeşili Sıfır Kol Dar Kesim O Yaka Crop, Beden : L, Renk : Mint Yeşili
Kazancınız 5%
Promosyon
89.90 TL 85.40 TL
Kadın Mint Yeşili Kısa Kollu Dar Kesim O Yaka Crop, Beden : M, Renk : Mint Yeşili
Kazancınız 5%
Promosyon
74.90 TL 71.15 TL
Desenli Tek Kol Crop Bluz Ekru, Beden : L
Kazancınız 12%
Promosyon
159.99 TL 141.35 TL
Deri Askılı Büstiyer Bej, Beden : L
Kazancınız 20%
Promosyon
159.99 TL 130.19 TL
Pötikareli Büzgülü Bluz Turuncu, Beden : M
Kazancınız 22%
Promosyon
189.99 TL 151.03 TL
Düğme Detaylı Delikli Triko Kazak, Beden : STD
Kazancınız 15%
Promosyon
232.00 TL 198.36 TL
Düğme Detaylı Delikli Triko Kazak, Beden : STD
Kazancınız 15%
Promosyon
232.00 TL 198.36 TL
Ekru Basic Kolsuz O Yaka Kadın Crop Top - 97204, Beden : XL
Kazancınız 5%
Promosyon
89.90 TL 85.40 TL
Siyah Basic Yanı Pencereli O Yaka Kadın Crop Top 97207, Beden : XL, Renk : Siyah
Kazancınız 5%
Promosyon
104.90 TL 99.65 TL
Daha fazla göster
Marka
  Tümünü göster (22)
Beden
  Tümünü göster (38)
Renk
  Tümünü göster (102)
Desen
  Tümünü göster (10)
cep
Kol Tipi
Yaka
  Tümünü göster (13)
Kol Boyu
Ürün Tipi
Ürün Detayı
Cep Tipi
Stil
Fiyat

 – 

 • 37.84
 • 441.52