Kadın Sweatshirt

Mevsim Modası Kadın Sweatshirt Modelleri

Kadın sweatshirt modelleri her döneme damgasını vuran giyim ürünleridir. Hemen hemen her mevsimde giyimi mümkün olan bu parçalar giyim tarzlarının pek çoğu için uygundur. İncelendiğinde sweatshirt kadın ya da erkek modelleri olarak ikiye ayrılsa da çok sayıda unisex ürün bulunmakta.

Sweatshirt modelleri çeşitli materyallerden üretilmektedir. Farklı kumaşlardan üretilen bu bayan sweatshirt modellerini her mevsimde tercih edebilirsiniz. Kış için daha kalın bir kumaşı tercih ederken yaz için daha hafif kumaştan üretilmiş marka ürünlerimiz arasından seçim yapabilirsiniz. Tüm mevsimlerde giyebileceğiniz tarzda tasarlanmış sweatshirt modellerini sitemizde bulabilirsiniz.

 

Birbirinden Güzel Kadın Sweat Tasarımları

Kadın sweat modellerinin bulunduğu Azall platformunda birbirinden güzel tasarımlar yer almaktadır. Spor ya da günlük olarak kullanabileceğiniz bayan sweat tasarımları size bir telefon kadar yakın. Sitemizden beğeneceğiniz tüm modelleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Çeşitli renklerde ve çeşitli kumaşlardan üretilen bu giysiler kendine has tarzlarıyla tamamlayıcı parçalar gerektirir. Birçok sweatshirt modeli alt giyim giysisiyle kombine giyilmektedir. Ancak tek başına kullanılabileceğiniz modeller de bulunmaktadır.

Sweatshirt modelleri genellikle oversize tasarımıyla bilinmektedir. Ancak tam beden uyumlu modelleri de üretilmektedir. Birbirinden ayrı ve her biri ayrı bir tarza sahip Azall platformunda bulabilirsiniz.

Beden indeksine ek olarak sweat modelleri her beden için üretilmektedir. Özellikle tercih edilen oversize sweatshirt kadın tarzına ayak uydurmaktadır. Oversize kesimler rahatlık açısından konfor sahipleridir. Sweat kadın kullanıcısının günlük ya da spor giyimi için vazgeçilmez bir parçadır.

Kadın sweatshirt uzun ya da kısa modelleri ile birbirinden ayrılmaktadır. Kadınlar kendi kişisel tercihleri üzerine bu seçimi yaparlar. Bazı kombinler için uzun bazı kombinler için kısa modelleri tercih etmek yerinde olacaktır.

Birçok parçayla kombin oluşturabileceğiniz sweat bayan tarzı için çok ayrı bir yerdedir. Her şeyden önce kalıp haline gelen kadım giyim tarzlarının yerine tüm rahatlığı sunan kadın oversize sweatshirt modelleri gardıropların vazgeçilmez parçalarıdır.

 

Kadın Sweatshirt Modelleri

Kadın sweatshirt modelleri birbirinden farklı tasarımlarıyla kadınların önüne çeşitli seçenekler sunmaktadır. Azall platformunda bulunan özel tasarım olan bayan sweat modelleri tarzınızın bir parçası olmayı beklemektedir.

Sweatshirt tasarımları kapüşon bağlamında ikiye ayrılmaktadır. Bunlar kadın kapüşonlu sweatshirt modelleri ve kadın kapüşonlu sweatshirt modelleridir. Kadın sweat modelleri tasarım olarak bu iki şekil bağlamında ve uzun-kısa kavramıyla şekillenmektedir.

Kadınlar sweat seçerken kapüşonlu tercih edebileceği gibi kapüşonsuz da tercih edebilir. Bu tamamen kendi tarzı ve alacağı sweat modelini nerde kullanacağına göre farklılık göstermektedir.

Azall platformundan seçeceğiniz tüm sweat tasarımları tarzınıza yeni bir soluk katacaktır. Birbirinden farklı ve çeşitli renklerde sweatshirt modellerini hayatınızın her alanında kullanabilirsiniz. Yürüyüşe çıktığınızda, ya da serin bir yaz akşamında yahut günlük kullanabileceğiniz bu sweat modelleri konforunuzu sağlayacaktır.

Bol sweatshirt kadın hayatı için konforlu bir giysidir. Bu bol tasarıma sahip sweat modelleri kadınların gündelik hayatında sweat kullanımını tercih etmesinin temel nedenidir. Gerek spor için gerek normal kullanımda kullanılan bu bol tasarımlar kadınların hareket kısıtlılığını ortadan kaldırmaktadır.

Spor sweatshirt kadın tasarımlar yürüyüşler, koşular ya da spor salonlarında giymek amacıyla kullanılan sweat modelleridir. Bu modeller oldukça yaygın kullanılmakla birlikte genellikle spor markaları tarafından üretilmektedir. Azall platformunda bu markalara ve tasarımlara göz atabilirsiniz.

İncelendiğinde birçok kadın fermuarlı sweatshirt kullanmaktadır. Ayrıca genellikle modeli kısa sweatshirt kadın hayatında birleşmektedir. Hem kısa hem fermuarlı sweat modelleri olduğu gibi sweat modellerinde oversize kalıplarda fermuara pek rastlanmamaktadır.

 

Kazancınız 10%
Promosyon
309.80 TL 139.41 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
504.90 TL 249.93 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
309.80 TL 139.41 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
129.00 TL 116.10 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
129.00 TL 116.10 TL
Kazancınız 1%
Promosyon
175.79 TL 174.03 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
309.80 TL 139.41 TL
Kazancınız 34%
320.00 TL 210.00 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
309.80 TL 139.41 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
579.90 TL 287.05 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
309.80 TL 139.41 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
309.80 TL 139.41 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
499.90 TL 247.45 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
309.80 TL 139.41 TL
Daha fazla göster
Marka
  Tümünü göster (100)
Beden
  Tümünü göster (37)
Renk
  Tümünü göster (95)
Desen
  Tümünü göster (12)
cep
Kol Tipi
Yaka
Kol Boyu
Ürün Tipi
Ürün Detayı
Stil
Mağaza
  Tümünü göster (34)
Fiyat

 – 

 • 75.18
 • 1122.9