0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Kadın Trençkot & Yağmurluk

Kadın Trençkot ve Yağmurluk Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Moda sektörü her geçen gün, her anlamda kendini yenilemekte ve geliştirmektedir. Özellikle dış giyim denilince,teknolojinin de gelişmesiyle birlikte su geçirmez ürünler de artmıştır. Daha çok bahar gibi soğuktan sıcağa geçen aylarda giyilen kadın trençkot ve yağmurluk modelleri,  son zamanlarda, kış aylarında da tercih edilmektedir. 

Kadın trençkot ve yağmurluk modelleri çoğunlukla bütün kıyafetlerle uyum sağlayabildiği için, kolay bir şekilde kombinlenebilmektedir. Her müşterinin tarzı farklı olduğu için kadın trençkot modellerinde, otantik ve zarif ürünlerin yanı sıra isteyenler için  taşlı ve işlemeli modeller de bulunmaktadır. Kadın trençkotu spor kombinlerden, şık kombinelere her türlü  şekilde kolayca kombinleyebilirsiniz.

Yağmura ve soğuğa karşı etkili koruma sağlayan kapüşonlu kadın yağmurluklar, yağmurlu günlerde yürüyüş ve koşu için tercih edilebilecek en uygun parçalardan biridir. Çeşitli ve her tarza uygun tasarımlar ile karşımıza çıkan kadın yağmurluk modelleri, tasarımlarıyla kadınların ilgisini çekmektedir.

Yağmurlu havalarda spor yapmak için birebir olan kadın yağmurluk çeşitleri, sporcunun hareketine engel olmadan yağmura karşı koruma sağlamaktadır. Bayanlar, kullanım alanı ve zevklerine göre farklı farklı yağmurluk modelleri arasından tercih yapabilmektedir.

Kadın Trençkot ve Yağmurluk Modelleri Nelerdir?

Teknoloji ve modanın gelişmesiyle beraber kullanılan trençkotlar günümüze kadar pek çok değişim ve gelişim geçirmiştir. Bu süre zarfında kadın müşteri kitlesinin vazgeçilmezi haline gelirken önemli ölçüde çeşitlendi. Trençkotların geniş yakadan yuvarlak yakaya, yırtmaçlıdan deriye ve süet modellere kadar birçok çeşidi bulunmaktadır.

Deri kadın trençkot modelleri, derinin asilliği ve şıklığının, trençkot modeline uyarlanmış halidir. Şık olmasının yanı sıra aynı zamanda çok kullanışlı bir giyim ürünü olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Deri modeller, kullanım alanı olarak da rahatlık sağlamaktadır. Tasarımında deri kullanılan uzun veya kısa trençkot modelleri, kullanıcılar tarafından hertürlü ortamda tercih edilmektedir.

Süet kadın trençkot modelleri, günlük giyimde tarzınıza farklı bir hava katar. Günlük hayattaki işler ile ilgilenirken veya arkadaşlarınıza kahve içmeye çıkarken tercih edebileceğiniz süet kadın trençkot modelleri, hayat kurtarıcı modeller olarak bilinmektedir. Günlük giyiminizde bile çok şık görüntüler yakalamak isterseniz, süet kadın trençkot modelleri göz atmanız gereken giyim ürünlerinin başında gelmelidir.

Yağmurlu ve kapalı havalarda içinizi rahatlatan kadın yağmurluk modelleri de bulunmaktadır. Özellikle çok sık yağmur yağan bölgelerde oturan bayanlar için hayat kurtarıcı ve vazgeçilmez giyim ürünlerinin başında yağmurluklar gelmektedir. Sonbahar aylarında sıklıkla tercih edilen yağmurluklar birçok modelle birlikte kullanıcılara sunulmaktadır.  

Yağmurluklar su geçirmez ürünler olarak bilinirler. Bu yüzden yağmurlu havalarda bir kapüşonlu yağmurluk giymek hem içinizdeki kıyafetlerin ıslanmasını engelleyecek, hem de saçınızın bozulmasını önleyecektir. Birçok işlev içermesinin dışında aynı zamanda çok da şık olan yağmurluk modelleri, kadınların beğenisini kısa sürede toparlamıştır.

Standart kalıplarda veya daha farklı bedenlerde üretilen yağmurluklar şeffaf, puantiyeli ve düz renklerde üretilen modeller içermektedirler. Bayan yağmurluk ve trençkotlar azall.com da birbirinden güzel birçok modelle birlikte, kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Azall.com dan gönül rahatlığıyla kadın trençkot ve yağmurluk modellerini satın alabilirsiniz.

Kadın Trençkot ve Yağmurluk Modeli Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Kadın trençkot ve yağmurluk modellerini seçerken, dikkat edilmesi gereken birçok faktör bulunur. Dikkat edilmesi gereken bu faktörler satın alınan trençkot ve yağmurlukları daha işlevsel şekilde kullanmanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda bu faktörler, trençkot ve yağmurluğun kalitesini, konforunu ve üstünüzde güzel gözüküp gözükmediğini belirler. 

Örneğin,kadın trençkot ve yağmurluk seçerken, üretimde kullanılan malzemeler ve bu malzemelerin kalitesi çok önemlidir. Trençkot ve yağmurluğun içinde ne kadar rahat olduğunuz, ürünün nefes alabilirliği ve ömürü, kullanılan malzeme ile ilişkilidir. Kullanılan malzemelerin türüne ve kalitesine göre, ürünlerin su geçirmezlik özelliği değişebilir. Veya sıcak tutup tutmama kapasitesi değişim göstermektedir.

Kadın trençkot ve yağmurluk modellerinde birbirinden farklı renk ve desen seçenekleri de bulunmaktadır. Seçim yaparken kendi tarzınızı ve oluşturacağınız kombinleri göz önünde bulundurarak alışveriş yapmanız gerekmektedir. Kendi stilinize göre seçim yapmanız, aldığınız ürünü severek giymenizi sağlayacaktır. 

Trençkot ve yağmurluk modellerini seçerken, ürünleri kullanacağınız alanları da dikkate almanız gerekir. Spor yaparken veya günlük hayatta kullanacağınız trençkot ve yağmurluklar birbirleriyle farklılık gösterebilir. Bu durumlara uygun bir kadın trençkot ve yağmurluk seçimi yapmalısınız. Örneğin bazı yağmurluk ve trençkotlar, kapüşonlu olabilir ve bu da kullanım açısından kolaylık sağlamaktadır. 

Marka da dikkat edilmesi gereken önemli faktörlerden biridir. Kadın trençkot ve yağmurluk seçimleri yaparken güvenilir ve kaliteli markaları tercih etmek gerekmektedir. Bu markaların tasarımları ve üretimde kullanılan malzemeleri daha kaliteli olmaktadır. Bu durum da kadın trençkot ve yağmurlukların üstünüzde daha güzel durmasını sağlar. Aynı zamanda ürünlerin ömürlerinin daha uzun olmasını sağlar.

Kadın Trençkot ve Yağmurluk Fiyatları Ne Kadar?

Kadın trençkot ve yağmurluk fiyatları belirlenirken birçok unsura göre hareket edilmektedir. Fiyatları belirleyen bu unsurlar arasında kadın trençkot ve yağmurlukların malzeme kalitesi, markası ve işçilik kalitesi gibi maddeler yer almaktadır.

Kadın trençkot ve yağmurluk fiyatları belirlenirken dikkat edilen en önemli faktör malzeme kalitesidir.Daha kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen yağmurluk ve trençkotlar, genellikle daha yüksek fiyatlarla satılmaktadır. Bunun nedeni malzemelerin üretim maliyetlerinin yüksek olmasıdır. Bir ürün ne kadar kaliteli malzemeden üretilirse o kadar uzun ömürlü olmaktadır.

Tasarımlarında daha özenli işçilik bulunan yağmurluk ve trençkot modelleri de, daha özensiz tasarımlarla üretilen ürünlere göre daha pahalı olacaktır. İşçilik ne kadar özenli olursa bir ürünü üretirken o kadar vakit harcanır. Aynı zamanda bu şekilde üretilen ürünler, üstünüzde daha güzel bir görünüme sahip olacaktır. Bu yüzden işçilik de fiyat belirlenirken dikkat edilecek faktörlerden biridir.

Ürünlerin markaları da fiyat belirlenirken çok önemlidir. Değerli ve güvenilir markalar tarafından üretilen bayan trençkot ve yağmurluklar, güven vermeyen markalar tarafından üretilen ürünlere göre daha pahalı olacaktır. 

Uygun Fiyatlı Kadın Trençkot ve Yağmurluk Modelleri Nelerdir?

Her bütçeye uygun olan kadın trençkot ve yağmurluk modelleri azall.com da müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Aşağıda uygun fiyatlı bazı yağmurluk ve trençkot modelleri listelenmiştir. 

 • Standart kalıp şeffaf puantiyeli yağmurluk
 • Tek kullanımlık çıtçıtlı yağmurluk
 • Takma cepli fermuarlı siyah trençkot
 • Torba cepli trençkot
 • Büyük boy kalın yağmurluk
 • Bel bağcıklı kol katlamalı astarlı trençkot

Ucuz ve Pahalı Kadın Trençkot ve Yağmurluk Arasındaki Farklar Neler?

Ucuz ve pahalı kadın trençkot ve yağmurluk modelleri arasındaki farklar genellikle malzeme kalitesi, tasarım ve marka kalitesi gibi faktörlere dayanmaktadır. Pahalı kadın trençkot ve yağmurluk modellerinin malzemeleri, genellikle daha kaliteli hammaddeler kullanılarak üretilir. Bu malzemelerle, daha dayanıklı, su geçirmez ve rahat giyim ürünleri üretilir. 

Ucuz trençkot ve yağmurluk modelleri daha az ömürlü ve daha sıradan tasarımlarla üretilir. Pahalı modeller uzun ömürlü olmaları ve daha şık ve ince işçilikle ön plana çıkarlar. Her bütçeye uygun olması gerektiği için ucuz ve pahalı modeller azall.com da satışa sunulmaktadır.

Kadın Trençkot ve Yağmurluk Bakımı Nasıl Yapılır?

Tüm giyim ürünlerinde olduğu gibi kadın trençkot ve yağmurluk modelleri de deformasyona ve eskimeye maruz kalmaktadır. Bu deformasyonları engellemek için trençkot ve yağmurluklara gerekli bakımlar zamanında ve düzgün şekilde yapılması gerekmektedir. 

Kadın giyim ürünleri hassas oldukları için, ürünlerin içlerindeki etiketlerde bulunan yıkama ve temizleme talimatlarına uymak son derece önemlidir. Yıkama dışında kuru temizlemeyle temizleme yöntemi de çok sık kullanılmaktadır fakat sürekli olarak kuru temizleme ürünlerin kumaşlarına zarar verebilmektedir. 

Trençkot ve yağmurlukların temizliğindei ise beyaz sabun ve su tercih edilmelidir. Beyaz sabun ve su kullanılarak bir bez yardımıyla temizlik işlemi yapılabilir. Son dönemlerde üretilen trençkotlar genellikle çamaşır makinesinde düşük sıcaklıkta yıkanabilir, ancak kurutucuda kurutulmamalıdır. Bilinçsiz yapılan kurutma işlemi ürünlere zarar vermektedir.

Ütüleme işlemi için yine ürünün içinde bulunan etiketteki talimatlara dikkat edilmelidir. Bilinçli şekilde yapılan ütüleme ve yıkama işlemleri ürünlerin kalıcı lekelerden korunmasına ve daha güzel gözükmesini sağlayacaktır.

Kadın Trençkot ve Yağmurluk Nasıl Kombinlenir?

Kadın trençkot ve yağmurluklar sonbahar ve ilkbahar aylarında çok kullanışlı ve şık dış giyim ürünlerinden biri olduğu gibi, çoğu zaman da en önemli tamamlayıcı giyim ürünlerinden bazılarıdır. Günlük kullanımda çok şık ve hayat kurtarıcı olan kadın trençkot ve yağmurluklar birçok kombini tamamlamanızı sağlayacaktır. Sahip olacağınız bir adet trençkot veya yağmurluk birçok kombin yapmanıza olanak sunar.

Yaptığınız aktivitelere veya trençkotunuzu giyeceğiniz ortama göre, trençkotunuzu farklı ayakkabılarla kombinleyerek çok farklı kombinler elde edebilirsiniz. Spor ve rahat bir görünüm arıyorsanız günlük spor ayakkabılar, daha şık bir görünüm arıyorsanız topuklu ayakkabı ve botlarla beraber çok şık kombinler yapabilirsiniz.

Trençkot ve yağmurluklarla beraber giyeceğiniz diğer kıyafetleriniz de son derece önemlidir. Sahip olduğunu bayan trençkot ve yağmurluklarınızın renklerine göre, diğer kıyafetlerinizi kombinleyebilirsiniz. Koyu renk trençkot ve yağmurluklarınızla daha açık renkler tercih etmek, güzel bir renk uyumu yakalamanızı sağlayacaktır.

Kazancınız 23%
519.99 TL 399.99 TL
Kazancınız 23%
1,624.99 TL 1,249.99 TL
Daha fazla göster
Marka
  Tümünü göster (19)
Beden
  Tümünü göster (21)
Renk
  Tümünü göster (49)
Desen
cep
Kol Tipi
Yaka
Kol Boyu
Ürün Tipi
Ürün Detayı
Stil
Mağaza
  Tümünü göster (18)
Fiyat

 – 

 • 44.9
 • 4999.9