0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Islak Mendil ve Alt Açma Örtüleri

ISLAK MENDİL SEÇİMLERİ

Islak mendil seçimi minik bebeklerini beklerken ailelerin en zorlu konu başlıkları arasında yer almaktadır. Bebekleri için en sağlıklı ve en doğru seçimleri yapmak isteyen aileler, ıslak mendil seçimi konusunda büyük araştırmalar yapmaktadır. Bebeklerin ten yapıları, yetişkinlere göre son derece hassas olması nedeni ile özellikle yeni doğan bebeklere, doğal içeriklere sahip ıslak mendiller kullanılmalıdır. Islak mendil çeşitleri sadece bebeklerin alt temizleme işlemi sırasında değil, ellerinin, yüzünün ve vücudunun da temizlenmesi sırasında kullanılacağı nedeni ile kişiler kesinlikle en doğru tercihleri yapmaya özen göstermelidir. Sizler de bebeğiniz için en doğru tercihi yapmak ve  ıslak mendil en ucuz çeşitlerini güvenle satın almak için aZall internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Islak Mendil Fiyatları

Islak mendil fiyatları, çeşitli kriterlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Islak mendil fiyatları belirlenirken baz alınan en önemli kriter, paket içindeki ıslak mendil sayısı, ürünün içeriği, markası ve ürünün yaş aralığıdır. Islak mendil çeşitleri bebeklerin alt açma ve temizlik işlemleri sırasında sıklıkla kullanılmakta ve bu nedenle ürün seçimi bebek sağlığı için oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Sizler de bebekleriniz için en doğru, temiz ve doğal içerikli ıslak mendil çeşitlerini incelemek ıslak mendil fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Alt Açma Örtüsü Ne Amaçla Kullanılır ?

Alt açma örtüsü, bebeklerin alt açma işlemi sırasında yaşanabilecek kazaların önlenmesi amacı ile kullanılmaktadır. Bebekler özellikle ilk doğduklarında sıklıkla beslenmekte ve bu nedenle de aynı sıklıkla altını kirletmektedir. Özellikle bebeklerin bu dönemde sıvı formdaki besinler ile beslenmesi, bebeklerin boşaltım sisteminin son derece hızlı çalışmasına neden olmaktadır. Aileler özellikle dışarıda bebeklerinin altını alacaklarında alt açma örtüsü kullanmayı tercih etmektedir. Alt açma örtüleri, genel olarak dış mekanlarda, misafirlikte ya da bu gibi durumlarda çevrenin kirlenmesini önlemek amacıyla kullanılıyor olsa da, diğer bir amaç da bebeklerin hijyenik bir ortama sahip olmasını sağlamaktır. Alt açma bezi kullanımı kişilerin birçok avantaj elde etmesini sağlamaktadır. Son derece işlevsel olan alt açma bezi çeşitleri, farklı fiyatlarda ve farklı adet sayıları ile satılmaktadır. Sizler de bebekleriniz için hijyenik bir ortam oluşturmak ve olası kazaların önüne geçmek amacıyla aZall internet sitemizi ziyaret ederek alt açma örtüsü en ucuz çeşitlerini, güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. 

Bebek Bakım Örtüsü

Bebek bakım örtüsü, alt açma bezine verilen bir diğer isimdir. Bebek bakım örtüsü özellikle ev dışındaki ortamlarda anne babalar için son derece önemli bir kurtarıcı olarak bilinmektedir. Alt değiştirme örtüsü, genel olarak dış ortamlarda bebeklerin alt açma işlemi sırasında ortamın kirlenmesini önlemek amacıyla kullanılıyor olsa da, bebek bakım örtülerinin önemli bir diğer amacı ise bebeklerin hijyenik bir alana yatırıldığından emin olmak istemektir. Bu nedenle anne babalar, dış mekanlarda bebeklerinin altını alacaklarında kesinlikle alt değiştirme örtüsü kullanmalıdır. 

Bebek alt açma bezi çeşitleri, son derece ince ve hafif olmaları sayesinde anne babalara yük olmaz ve çantalarda ise çok fazla yer kaplamaz. Bebek alt açma bezi çeşitleri genel olarak kullan at şeklinde tasarlanmıştır. Bebek alt değiştirme örtüsü olarak tasarlanan minderli alt değiştirme örtüleri, çok fazla yer kaplaması ve kirlenme durumlarında hemen yıkanabilir olmaması nedeni ile çok fazla tercih edilmemektedir. Sizler de bebeklerinize hijyenik alanlar oluşturabilmek için, bebek alt açma bezi çeşitlerini inceleyebilir ve aZall internet mağazamız üzerinden güvenli bir biçimde satın alabilirsiniz. 

Kazancınız 7%
Promosyon
152.62 TL 124.17 TL
Kazancınız 23%
260.88 TL 200.06 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
184.50 TL 151.44 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (22)
Yaprak Sayısı
Renk
    Tümünü göster (11)
Mağaza
    Tümünü göster (16)
Fiyat

 – 

  • 69
  • 8379