0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Alt Açma Pedi ve Minderi

Alt Açma Pedi ve Minderi 

 

Bebek bakım örtüsü olarak da bilinen alt açma pedi, bebeği bez kullanan her annenin uzun bir süre yanından eksik etmediği bebek bakım ürünlerinden biridir. Her annenin daha bebeği dünyaya gelmeden satın aldığı bu ürün, kesinlikle her bebekli evde bulunması gereken pratik bir üründür. Bebek alt açma bezi, bebeğinizin altını değiştirirken etrafın kirlenmemesini sağlar. Bunun yanında yumuşak, pamuklu dokusu ile bebeğinizin sırt ve bacaklarının bez değişim esnasında acımasını engeller. 

 

Bebek alt açma modelleri kullanacağınız alana ve fiyata göre değişiklik göstermektedir. Ev için satın alacağınız daha heybetli ve sağlam bir alt değiştirme minderi iken dışarıda yanınızda taşıyacağınız ped daha pratik ve rahat olmalıdır. Sadece ev ortamında değil, piknikte, misafirlikte, seyahatte, alış veriş merkezlerinin bebek bakım odalarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Bebeğinizin doğumundan tuvalet eğitimi alana kadar size eşlik edecek olan son yılların en popüler, en kullanışlı ürünüdür. 

 

Kullan At Alt Açma Pedleri 

 

Dışarıdayken, misafirlikteyken ya da alt açma minderi satın almak istemediğiniz zamanlarda kullan at alt açma pedlerinden yararlanabilirsiniz.Tek kullanımlık alt açma bezi evinizdeki alt açma minderi veya yumuşak pamuk dokulu pedler gibi olmasa da oldukça iş görmektedir. Tek seferlik kullanıma sahip olduğu için yapısı yumuşak değildir. Hijyen açısından sadece bir defa kullanmanız tavsiye edilir. Bebek alt değiştirme örtüsü her fiyata uygun seçenekleriyle bugün birçok market ve bebek bakım malzemeleri satan mağazalarından temin edebileceğiniz ürünlerdendir. Sevimli, rengarenk tasarımlarıyla birçok çeşidi bulunur. Alt değiştirme sırasında eğlenceli desenleri ile bebeğinizin ilgisini çeker ve annelere büyük bir kolaylık sağlar. Sitemizde kullanışlı ve kaliteli alt açma örtülerini kolayca temin edebilirsiniz.  

 

Hayat Kurtaran Bebek Alt Değiştirme Setleri 

 

Bebek alt değiştirme seti her annenin ihtiyacı olan bir bebek bakım ürünüdür. Yatağın üzerinde, masada, koltuğun üstünde ya da herhangi bir zeminde bebeğin altını değiştirdiğiniz sırada hijyenik olması açısından bu ped veya minderler kullanılmalıdır. Bebeğinizin sert zemin üzerinde canının yanmaması için bu minderler her annenin yardım alması gereken ürünlerdendir. Yumuşak yapısı ile bebeğinizi rahat ettirirken onu altını rahatça değiştirebilir olası bir durumda sıvının yatağa geçmesini önleyebilirsiniz. 

 

Hareketli bebekler için özel olarak tasarlanan, bebeğinizin kollarını sabitleyen çeşitleri de mevcuttur. Bu yapısı ile bebeğinizin kollarının hareket etmemesini sağlayarak siz annelerin işini oldukça kolaylaştırır. Bebek alt değiştirme pedleri bebek yataklarındaki çarşafın altına da serilebilir. Böylece yatak koruyucu olarak da farklı bir fonksiyonda da kullanılabilir. 

 

En Sık Sorulan Sorular 

 

Bebek bakım örtüsünü en ucuz nerede bulabilirim? 

 

Bebek bakım örtüsü en ucuz internet sitemizde sizleri bekliyor. Tercih ettiğiniz markadan fiyat aralığına kadar her bütçeye uygun bebek bakım pedi bulabilirsiniz. 

 

Bebek alt açma minderinin boyutu ne kadardır? 

 

Bebek alt açma minderinin boyutu 50X70 ya da 50X80 cm ölçülerindedir. 

 

Bebek alt değiştirme bezi sıvı geçirir mi? 

 

Bebek alt değiştirme bezinin ön yüzeyi sıvı emici özelliğindedir. Arka yüzeyi ise kesinlikle sıvı geçirmez. 

 

Bebek alt değiştirme bezi taşıması pratik midir? 

 

Bebek alt değiştirme bezi katlanabilir özelliği ve hafif yapısı ile çantanızda yer kaplamaz. Rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. 

 

Bebek alt değiştirme minderi elde yıkanabilir mi? 

 

Elde yıkamaya gayet uygun olan alt değiştirme bezi aynı zamanda ıslak bir mendil yardımıyla da temizlenebilir. 

 

Kullan at alt değiştirme pedlerini kaç defa kullanabiliriz? 

 

Hijyenik olması açısından sadece bir defa kullanılması şiddetle tavsiye edilir. Birden fazla kullanmanız bebeğinizin sağlığı açısından tavsiye edilmez.    

Kazancınız 23%
260.88 TL 200.06 TL
Kazancınız 15%
Promosyon
179.40 TL 129.20 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (15)
Yaprak Sayısı
Renk
    Tümünü göster (11)
Mağaza
    Tümünü göster (13)
Fiyat

 – 

  • 89
  • 8379