Temizlik Ürünleri ve Deterjan

BULAŞIK DETERJANI VE ÇAMAŞIR DETERJANI ÇEŞİTLERİ ARTIK EVLERİN VAZGEÇİLMEZİ

Toplumun tüm kesimlerinde, köyden kente tüm evlerde temizlik ihtiyacı denildiği zaman akıllara ilk olarak bulaşık deterjanı ve çamaşır deterjanı türleri gelir. Artık evlerde su kadar gerekli bir ihtiyaç halini alan deterjanlar, binlerce çeşidiyle karşımıza çıksa da, kişi ekonomik olduğu kadar kaliteli olanını tercih etmek için de gayret eder. Deterjanlar, insanlarda kullanım kolaylığı, kalite ve koku gibi nedenlerle alışkanlığı olan ürünlerin başında gelir ve çoğu kişi kullandığı markayı değiştirmek istemez.

Bulaşık Deterjanı, Mutfak Evyelerinin Değişmez Yoldaşı

Bulaşık deterjanı, ev temizliğinin köşe taşlarından biridir ve ister elde yıkanan bulaşık deterjanları olsun bulaşık makinesi deterjanı, günlük ya da en fazla gün aşırı kullanım için evlerde bulunur. Bu ürün, kişinin beklentisinin olduğu ürünlerdendir. Elin girebildiği düşük ısılı suda maksimum temizlik isteği beklentilerin başında gelir. Yıkamadan sonra durulamada kalıntı bırakmaması bir bulaşık deterjanı için olmazsa olmaz kurallardan biridir. Son dönemde bu etkilerden fazlasını sunan ve memnuniyet tavsiyesi verilen Fairy bulaşık deterjanı, bu ürünlerden biridir. Evde makine olsa bile bulaşık deterjanları mutfak evyelerinin yoldaşıdır ve kullanım için hazır bekler. Fairy bulaşık deterjanı ergonomik şişesi, az kullanıma rağmen güçlü ve yoğun etki yarattığı için, mutfak evyelerinin yanında en çok yer alan ürünlerden biri olarak karşımıza çıkar.

Bulaşık Tableti, Kullanım Kolaylığı İle Devrim Yarattı

Günümüzde artık neredeyse her evde bulunan bulaşık makinesinin deterjan ihtiyacı farklıdır ve burada bulaşık tableti devreye girer. Temizlik teknolojisinin bir yansıması olan bulaşık tableti, kolay kullanımı ile adeta devrim yaratmıştır. İçinde, bulaşık yıkamada ihtiyaç duyulabilecek, yağdan arındırma, parlatma gibi tüm bileşenler bulunur. Ambalajından alınıp sadece deterjan gözüne konulmak kadar basit bir işlemle kullanılabilen tabletlerden en çok tercih edilenleri Fairy bulaşık tableti ve Finish bulaşık makinesi tableti ürünleridir. Dünyanın pek çok yerinde aynı kalitede ulaşılabilen bu ürünler, sektörün de lideri konumundadır. Finish bulaşık tableti, bu alandaki pek çok yeniliğin de öncüsü olmuştur.

Makineleri Kireç Önleyici İle Korumak Mümkün

Türkiye, sudaki kireç oranı en fazla olan ülkelerden biridir. Ülkedeki çoğu şehir şebeke suyu arıtılmadan verildiğinden kireç doğrudan konutlara ulaşmaktadır. Bu durumda bulaşık ve çamaşır makinelerinin görünmez kahramanı kireç önleyici olur. Etkisi su ısıtıcı gibi ürünlerde gözle görülebilir olan kirecin makinelere ve insan vücuduna neler yapılabileceği unutulmamalı ve bu yüzden en çok tercih edilenlerden biri olan Calgon kireç önleyici gibi özel üretilmiş ürünler tercih edilmelidir. Özellikle yemek artıklarının temizlendiği bulaşık makinelerinde temizlik çok önemlidir. Üreticileri, makinelerin belirli aralıklarla temizlenmesini önerir. Bu durumda da Finish makine temizleyici tüm ihtiyacı karşılar ve makineleri kokusuz, tertemiz yapar.

Çamaşır Deterjanı Çamaşırları Temizler Ve Korur

Çamaşır deterjanı, çamaşırları temizlemenin yanında korur da. Kıyafetin türüne göre seçilecek bu ürün, doğru kullanıldığında haftalarca süren koku, gözle görülür bir temizlik farkı ve koruyuculuk sağlar. Günümüzde kullanımı daha kolay, kimi kullanıcıların rahatsız olduğu tortu bırakmama gibi özelliklere sahip olan sıvı deterjan, kullanımı artan ürünlerden biridir. Ariel deterjan, hem sıvı deterjan, hem de toz deterjan formunda pek çok çeşidiyle tavsiye edilen markalardandır.

Yumuşatıcı, Çamaşır Yıkamanın Ayrılmaz Bir Parçası

Yumuşatıcı, artık çamaşır yıkamanın en gerekli parçalarından birini tamamlar. Etkisi haftalarca süren yumuşak dokusu ve eksilmeyen kokusu ile özellikle Yumoş yumuşatıcı, bu sektörün alametifarikası gibidir. Yumoş yumuşatıcı adını, yarattığı yumuşak etkiden alır. Son dönemde dikkat çeken çeşitleriyle Bingo yumuşatıcı türlerine gösterilen ilgi de her geçen gün artmaktadır.

Evlerin çamaşır deterjanı çeşitlerinden bulaşık makinesi temizleyici ürünlere kadar tüm temizlik ürünü ihtiyaçları için aZall internet adresi ziyaret edilebilir.

Kazancınız 3%
Promosyon
199.90 TL 174.50 TL
Kazancınız 3%
Promosyon
149.90 TL 126.00 TL
Kazancınız 3%
Promosyon
399.90 TL 339.40 TL
Kazancınız 6%
Promosyon
90.00 TL 46.06 TL
Kazancınız 6%
Promosyon
30.00 TL 14.10 TL
Kazancınız 6%
Promosyon
150.00 TL 93.06 TL
Kazancınız 3%
Promosyon
199.90 TL 184.20 TL
Kazancınız 6%
Promosyon
85.00 TL 45.12 TL
Kazancınız 3%
Promosyon
699.90 TL 630.40 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (100)
Ek Özellik
Adet
Ürün Tipi
Aroma
    Tümünü göster (11)
Mağaza
    Tümünü göster (100)
Fiyat

 – 

  • 8.42
  • 7934.9