0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Telefon ve Aksesuarları

SON DÖNEMİN TREND TELEFONLARINI KEŞFEDİN

Telefon, günlük hayatta herkesin sıkça vakit geçirdiği bir teknolojik alettir. Telefon ile sevdiklerimize ulaşabilir, anılarımızı kalıcılaştırmak için fotoğraflar çekebilir ve oyunlar oynayabiliriz. Telefon birçok işimizi çok pratik yoldan hallederken aynı zamanda vakit geçirmemizi de sağlayan oldukça sık kullanılan bir üründür.

 

Telefon Modelleri Nelerdir?

Günümüzde vakit geçirmek için ve birçok işimizi yapmak için tercih edilen telefon ürününün birçok modeli ve tasarımı bulunmaktadır. Kendi zevkinize ve ihtiyaçlarınıza göre telefon modelleri vardır. Geçmişten beri en çok tercih edilen markalardan biri olan Samsung telefon modelleri, kalitesini ve sürdürülebilir performansını senelerdir korumaktadır bu yüzden herkes tarafından beğenilen ve sıkça tercih edilen bir telefon modelidir. Yüksek çözünürlüklü kamerasıyla fotoğraf çekilmeyi seven insanların sevebileceği birçok modeli bulunmaktadır. Bunun yanında son yıllarda trend olan ve yüksek bir çıkış yakalayan bir diğer telefon modeli ise Xiaomi Redmi Note 9 pro ürünüdür. Xiaomi telefon, kullanıcılarına vaat ettiği gelişmiş bataryayı ve yüksek kalitedeki kamerasını oldukça iyi sergilemektedir. Kendine has modelleri ve tasarımlarıyla Xiaomi Redmi Note 9 pro, insanların dikkatini çekmeyi başarmış ve kalitesini kanıtlamış bir markadır. Xiaomi telefon modellerinden bir diğer performansını sergileyen telefon ise Redmi Note 9 s ürünüdür. Redmi Note 9 s, işlem kapasitesinin yüksekliği ile telefon modelleri arasında rekabetçi bir model olarak görülmektedir. Dayanıklı bataryası ile de diğer telefon modelleri arasında oldukça sık tercih edilen bir telefon modeli olarak bilinmektedir. Başarılı çıkışı ve telefonları ile bilinen bir diğer telefon modeli ise Oppo ürünüdür. Oppo, hızlı çekim kamerası ile sevdikleriyle vakit geçirmeyi seven ve onlarla anı biriktirmek isteyen insanların oldukça beğendiği bir telefon modelidir.

 

Telefon Aksesuarları Çeşitleri Nelerdir?

Hepimizin gün boyu sıklıkla kullandığı telefon, hayat kalitemizi ve standartlarımızı oldukça yükseltmektedir. Bu muhteşem teknolojik ürününün yanında farklı modelde ve tasarımlarda telefon aksesuarları da bulunmaktadır. Telefon aksesuarları arasında en çok tercih edilen ürünler ise hepimizin kullandığı kulaklıklardır. Seyahat esnasında, ders çalışırken veya kendimize vakit ayırıp müzik dinlemek istediğimizde kulaklık kullanırız. Kablolu kulaklıklar geçmişten beri kullanılan bir ürün olmasına rağmen son zamanlarda kablosuz kulaklık hepimizin tercihi olmuştur. Kablosuz kulaklık, diğer kulaklık modellerine göre oldukça rahat ve kaliteli olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Kablosuz kulaklık modellerine örnek olarak Xiaomi kulaklık modellerini söyleyebiliriz. Xiaomi bluetooth kulaklık kullanıcılarına kaliteli bir ürün vermeyi ön planda tutmaktadır. Kablosuz kulaklık ürünleri için dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri kulaklığın bataryasıdır. Uzun yolculuklarda veya müzik dinlemek istediğimizde bu keyfin kesilmemesi için Xiaomi kulaklık kullanıcılarına uzun ömürlü bir batarya sunmaktadır. Bunun yanında bağlantının kesilmemesi için de her an telefonun yanında durmanıza gerek yoktur.

 

Telefon Fiyatları Çeşitliliği Nelerdir?

Hepimizin hayatından asla eksik etmediği telefon için en dikkat edilen noktalardan biri de telefon fiyatları diyebiliriz. Telefon fiyatları araştırması yaparken telefon modelinin batarya ömrüne, kamera çözünürlüğüne ve işlem kapasitesine dikkat edilmelidir. Bu tarz ayrıntılar telefon fiyat çeşitliliğini etkileyen en önemli noktalardır. Bu yüzden uygun bir telefon bulabilmeniz için aZall online satış mağazamız sizlere en kaliteli ve en şık tasarımlarda telefon ürünlerini sunar. Son dönemlerin en çok tercih edilen Samsung telefon ve Oppo telefon modellerinin fiyatlarını merak ediyorsanız hemen aZall online satış mağazasından Samsung telefon fiyatları ve Oppo telefon fiyatları inceleyebilir, tarzınıza ve bütçenize en uygun telefonu seçebilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz.

Kazancınız 10%
Promosyon
179.90 TL 126.81 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
179.90 TL 126.81 TL
Kazancınız 12%
4,999.00 TL 4,399.00 TL
Kazancınız 18%
300.00 TL 244.90 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
179.90 TL 126.81 TL
Kazancınız 14%
350.00 TL 299.90 TL
Kazancınız 21%
1,101.36 TL 868.04 TL
Daha fazla göster
Marka
  Tümünü göster (100)
Cep Telefonu Modeli
İşletim Sistemi
Renk
  Tümünü göster (100)
Bellek Kapasitesi
Çift Hatlı
Dahili Hafıza
  Tümünü göster (6)
Ekran Boyutu
  Tümünü göster (9)
Gps Desteği
Garanti Türü
Mağaza
  Tümünü göster (81)
Fiyat

 – 

 • 4.99
 • 84529.5