Cep Telefonu Aksesuarları

2021 Cep Telefonu Aksesuarları

Günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası hâline gelmiş olan cep telefonları neredeyse her kullanıcının ihtiyaçlarına karşılık verir hâle gelmiştir. Her ânımızda yanımızda olan cep telefonları da modern hayatın her gün gelişen koşulları dolayısıyla bazı konularda ek desteğe ihtiyaç duyabilir. Mesela günlük hayatta aciliyeti olan işlere koşuştururken cep telefonunu her ân çıkaramayabilirsiniz. Bu duruma çözüm niteliğinde olacak akıllı saatler ve bileklikler üretilir. Ya da dalgınlığınıza gelip telefonunuzu yanlışlıkla yere düşürebilirsiniz. Bu duruma yönelik olarak da darbelere karşı koruyucu olan cep telefonu aksesuarları çeşitlerinden telefon kılıfları tercihiniz olabilir.

Cep Telefonu Kılıfları 2021

Cep telefonlarımızı daha güvenli bir şekilde kullanmak için üretilmiş olan telefon kılıfları darbelere karşı koruyuculuğu olduğu için kullanıcıların içi rahat bir şekilde devam edebilmesini sağlıyor. Düşme sonucu kırılma, çatlama, kullanıma bağlı aşınma ve çizilme gibi problemleri azaltan telefon kılıfları telefonların kullanım süresini de uzatıyor. Bu kadar çok işlevi olan telefon kılıfları da seçilirken yapılan materyale, uygulanan baskı tekniklerine, fonksiyonelliklerine göre cep telefon kılıfı fiyatları da değişiklik göstermektedir. Fakat piyasaya bakıldığında fiyatların çok da yüksek meblağlarda olmadığını, her bütçeye uygun telefon kılıflarının olduğunu söyleyebiliriz.

Cep Telefonunuzu Darbelere Karşı Koruyun

Telefon kılıfları telefonunuzun hangi bölgesini korumak istiyorsanız o bölgelere göre üretilmiş çeşitli modeller size sunar. Her markaya ve telefon modellerine uyumlu tasarlanmış olan telefon kılıf modelleri mevcuttur. Telefon kılıfları; kauçuk, plastik, silikon ham maddelerinden üretilmekte ve bu maddelerden üretilirken de materyallerin işlenme yöntemleri kılıfın niteliklerini belirlemektedir. Kapaklı telefon kılıfı modellerine baktığımızda bu modeller telefonunuzun ekranının düşme sonucu kırılmaya karşı ya da çizilme gibi durumlara karşı koruyucu bir özelliğe sahiptir. Bu yüzden tercihleriniz arasında yer alabilir.

Tarzınız Telefonunuza Yansısın

Tarzınızı yansıtacağınız ve her ânınızda yanınızda olan telefonlarını için doğru kılıf tercihini yapmanız sizin iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Hem keyif veren hem de konforlu bir kullanım alanı sağlayan kılıflar arasından tercihinizi yaparken önceliğiniz cep telefonunuzun markasına ve modeline uygunluğu, ele uygunluğu ve pratik kullanım sağlaması gibi unsurlara dikkat etmelisiniz. Bundan dolayı her ortama uygun şekilde tasarlanan değişik telefon kılıfı modelleri üretilir. Mesela koşu, yürüyüş gibi aktiviteler içerisindeyken kol bantlı kılıfları tercih etmeniz telefonunuzu elinizde veya cebinizde taşımamanıza yardımcı olur ve pratik bir kullanım sağlar. Ya da doğa sporları, yüzme aktiviteleriyle ilgilenen bir kişiyseniz su geçirmez özelliklerine sahip olan kılıf modellerini tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Akıllı Telefon Kılıfı 2021

Piyasadaki akıllı telefonlara baktığımızda genellikle maksimum 5 tane tuş var ve hâlâ aramızda tuşlu telefon modellerini seven, telefonunu tuşlar ile kontrol etmeyi tercih eden kullanıcılar için sunulmuş olan Cliq adındaki kılıflar akıllı telefon kılıfı olarak piyasaya sunulmuştur. Cep telefonlarınıza kılıf olarak takacağınız fakat arka panelindeki tuşlar sayesinde cep telefonunuzu kontrol edebileceğiniz bir kılıf modelidir. Arka panelde bulunan 3 tuş sayesinde istenilen özellikten diğerine geçiş yapılmakta. Mesela galerinizde bir fotoğrafa göz gezdirirken tuşa bastığınız ân bir arkadaşınızı arayabilirsiniz.

Cep Telefonu Aksesuarları Hakkında Sık Sorulan Sorular

Telefon Kılıfı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Dikkat etmeniz gereken en önemli husus telefon kılıfının koruyuculuğunun yüksek olmasıdır. Kapaklı telefon kılıfları ya da ön kapaklı kılıf kullanmayanlar için koruma filmleri önerilir. Sadece telefonunuzun yan kısımları ve arka kısımlarını koruma altına almak için de kılıflar mevcuttur. Önceliğiniz koruyuculuk olmalıdır. Daha sonrasında koruyuculukla beraber tarzınızı yansıtacak modelleri tercih edebilirsiniz.

Cep Telefonu Kılıfları Neye Göre Değişkenlik Gösterir?

Cep telefonu kılıfı fiyatları malzemesine göre değişirken kılıf fiyatlarını da malzemenin içeriği ve kullanım özellikleri belirler. Sınırsız herkesin bütçesine uygun şekilde üretilen kılıflar belki de telefon aksesuarları ucuz kategorisinde yer alacaklardan biridir.

Darbe Dayanıklılığı ve Sağlamlık İçin Hangi Kılıf Modelleri Tercih Edilmeli?

Cep telefonu aksesuarları, darbelere dayanıklılık göz önünde bulundurulurken cihazınızın ağırlığı, düşme açısı, zeminin sertlik durumu ve düşüş hızı dikkate alınmalıdır. Nano teknolojili koruma filmleri, sertlendirilmiş silikon kılıflar, ekran koruyucular, rugged telefon kılıfları yüksek darbe koruyuculukları bakımından tercih edilebilir. Bunların yanı sıra zırhlı cep telefonu kılıfları da sağlam olma yönüyle öne çıkan modellerdendir.

Su Geçirmez Telefon Kılıfı Alırken Hangi Hususlara Dikkat Edilmeli?

Cep telefonu aksesuarları bakarken en önemli noktalardan biri ürünü kullanma amacınız olacaktır. Doğa keşifleri, yüzme etkinlikleri ve benzeri durumlar için ayrı kılıflar üretilir... Yüzme etkinlikleri için tasarlanan kılıflar 1 metreye kadar suya daldırabilir ve 30 dakika boyunca koruma sağlar. Doğa sporları, yağışlı havalar için tasarlanan modellerde ise temas seviyesine karşı bir koruma sağlanır, telefonunuz suya daldığında su geçirmezlik özelliğini kaybeder.

Cep Telefonu Aksesuarları

Marka
    Tümünü göster (189)
Renk
    Tümünü göster (155)
Uyumlu Model
    Tümünü göster (56)
Kulaklık Tipi
Garanti Türü
Kablo Uzunluğu
Konnektör Tipi
Malzeme
Fiyat

 – 

  • 1.13
  • 16760.67