Cep Telefonu Aksesuarları

KULAK İÇİ KULAKLIK, HAYATIN AYRILMAZ PARÇASI

Kulaklığın icadıyla birlikte insanlar, başkalarının duymadığı sesleri özel olarak dinlemenin keyfini yaşamıştı. Zaman içinde değişen teknoloji kulak içi kulaklık modellerinin yaygınlaşmasına neden oldu. İlk kez Walkman’lerle hayatımıza giren kulak içi kulaklık, kullanıldığı ilk dönemde fark yaratmanın bir yöntemiydi. Cep telefonlarının hayata katılması ve hatta hızla yaygınlaşmasıyla kulak içi kulaklık varlığını daha fazla hissettirdi. Bir dönem sadece müzik dinlemek için kullanılan kulak içi kulaklık, artık günümüzde iletişimin hayattan kopmaz bir parçası halini aldı. Sağladığı yüksek ses kalitesi ile iletişim kurulan kişi ile sağlıklı bir görüşme sağlayan kulak içi kulaklık, aynı zamanda kaliteli müzik dinlemenin de anahtarıdır. Günümüzde kulak içi kulaklık, kaliteli malzemelerden üretilmişse, çok yüksek bir ses kalitesi sağlar. Kaliteli bir kulak içi kulaklık sayesinde dinlenen müziğin keyfini çıkarılabilir, müzik parçasındaki tüm detayların yakalanmasını sağlanır.

 

Mikrofonlu Kulaklık Birçok İnsana Kolaylık Sağlıyor

Mikrofonlu kulaklık da artık cep telefonu sahibi olanların diğer cebinde taşıdığı elzem bir aksesuardır. Telefonla sık konuşmak zorunda olanların tercih ettiği mikrofonlu kulaklık modelleri kaliteli bir görüşme için oldukça sağlıklı bir yöntemdir. Karşıdan gelen sesi daha iyi alan ve karşıya sağlıklı ses iletilebilen mikrofonlu kulaklık, aynı zamanda izolasyon sağladığından çevre seslerin gelmesini engeller. Telefon görüşmesi yaparken ellerini kullanmak zorunda olanların vazgeçemediği mikrofonlu kulaklık modellerinin artık kablosuz modelleri de sıklıkla tercih ediliyor.

 

Kartlıklı Silikon Kılıf Şehir Yaşamını Kolaylaştırıyor

Telefon satın alınırken mutlaka bir de kılıf alınır. Ancak günümüzde telefon kılıfları sadece telefonu korumakla kalmaz, aynı zamanda hayatı da kolaylaştırır: tıpkı kartlıklı silikon kılıf gibi. Telefonlar için kılıf üretilirken çok farklı hammadde kullanıldı ama hiçbiri silikon kılıflar kadar tutulmadı. Son dönemde en çok tercih edilen telefon kılıflarından biri de kartlıklı silikon kılıf modelidir. Şehir yaşamının bir parçası olan toplu ulaşım kartları, artık temassız özelliği ile hayatları kolaylaştıran kredi kartları, insanların hep yanında bulundurmak zorunda olduğu eşyalar. Cep telefonları da zaten ayrılmaz bir parçayken, bu ikisi kartlıklı silikon kılıf ürününde birleştirilmiştir. Bu ürün sayesinde hem kartlarınızı hem de telefonunuzu bir arada taşıyabilir, aynı zamanda telefonunuzu da koruyabilirsiniz. Kartlıklı silikon kılıf, kartı unutma gibi sorunları da ortadan kaldırdığından hayatları kolaylaştıran harika bir üründür.

 

Samsung Telefon Kılıfı Modelleri, Çeşitliliğiyle Dikkat Çekiyor

En çok tercih edilen telefon markalarından olan Samsung telefon kılıfı, en çok aranan ürünlerden biridir. Herkese hitap eden farklı modelleriyle kullanımı çok yaygın olan Samsung kılıf farklı modellerde bulunabilir. Samsung kılıf, çok değer verilen telefonu koruduğu gibi aynı zamanda şıklık ve kullanım kolaylığı da sağlar. Son dönemde sıklıkla tercih edilen kartlıklı silikon kılıf, Samsung telefon kılıfı modelleri için de bulunabilmektedir. Şeffaf ya da desenli, kişiliğinizi yansıtan figürlerin yer aldığı ya da tutulan takımın temalarının yer aldığı farklı modellerdeki Samsung telefon kılıfı modelleri mevcuttur.

 

Xiaomi Silikon Kılıf Modelleri Kullanım Kolaylığı Sağlıyor

Yine sunduğu çeşitli modellerle farklı yaş gruplarındaki insanlar tarafından tercih edilen Xiaomi telefonlar için de çeşitli xiaomi silikon kılıf telefon kılıfı modelleri bulunabilmektedir. Xiaomi silikon kılıf, telefonu koruduğu gibi aynı zamanda şıklığına da şıklık katar. Xiaomi silikon kılıf modelleri kullanım kolaylığı sayesinde kullanıcılar tarafından tercih edilir. Xiaomi silikon kılıf çeşitleri arasında kartlıklı silikon kılıf da bulunabilmektedir. Kulak içi kulaklık modelleri, kartlıklı silikon kılıf, Samsung ve Xiaomi telefonlar için farklı modelleri aZall’da inceleyebilirsiniz.

 

Samsung Galaxy S20 Kılıf Hayalet 0.4mm Silikon, Renk : Şeffaf
Kazancınız 2%
Promosyon
234.99 TL 230.29 TL
Iphone 11 Pro Max Kılıf 360 Ays Sert Kapak, Renk : Mavi
Kazancınız 2%
Promosyon
124.99 TL 122.49 TL
Iphone 11 Pro Kılıf 360 Ays Sert Kapak, Renk : Siyah
Kazancınız 2%
Promosyon
124.99 TL 122.49 TL
iPhone 7 Plus Deri Delikli Kapak Kılıf, Renk : Lacivert
Kazancınız 2%
Promosyon
89.99 TL 88.19 TL
Samsung Galaxy A30s Kılıf Mat Neva Silikonlu, Renk : Lacivert
Kazancınız 2%
Promosyon
84.99 TL 83.29 TL
Huawei Mate 20 Lite Standlı Sert Silikon Kılıf, Renk : Gold
Kazancınız 2%
Promosyon
99.99 TL 97.99 TL
Samsung Galaxy J6 Plus Standlı Silikon Kılıf, Renk : Mavi
Kazancınız 2%
Promosyon
89.99 TL 88.19 TL
General Mobile GM 8 Deri Dokulu Silikon Kılıf, Renk : Siyah
Kazancınız 2%
Promosyon
89.99 TL 88.19 TL
Xiaomi Mi9 Kılıf Lüks Lazer Silikon, Renk : Siyah
Kazancınız 2%
Promosyon
99.99 TL 97.99 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (335)
Renk
    Tümünü göster (235)
Uyumlu Model
    Tümünü göster (93)
Kulaklık Tipi
Garanti Türü
Kablo Uzunluğu
Kılıf Türü
Konnektör Tipi
Malzeme
Fiyat

 – 

  • 2.25
  • 8415.16