0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Cep Telefonu Yedek Parça


TELEFONLAR KASA KAPAK İLE DAHA ŞIK OLUYOR

Telefon markalarının her yıl çıkan birbirinden güzel ve teknolojik donanıma sahip modelleri için aynı hızda telefonun korunmasını ve şıklığını sağlayan kasa kapak modelleri de piyasaya sürülüyor. Telefona şıklık katan, kişinin zevkinin dışa yansımasını gösteren kasa kapak modelleri, şıklığın yanında koruma da sağlıyor. Yeni alınmış bir telefon, kullanım şartlarına bağlı olarak zarar görebilir. Bu noktada telefonunuza uygun kasa kapak modelleri bulunabilir.

Arka Pil Kapağı Ve Kasa Kapak Modelleri Sınırsız Çeşit Sunuyor

Yeni alınan bir telefon kasa kapak modelleri ile küçük çarpmalara, düşmelere ve darbelere karşı dayanıklı hale gelir. Kasa kapak modelleri üzerinde kimi zaman bir film karakteri, kimi zaman tutulan takımın renkleri olabildiği gibi, düz ve zarif modelleri bulmak da mümkündür. Kasa kapak ile telefonun kullanım rahatlığını da asla bozulmaz.

Arka pil kapağı da aynı işlevi gören ve telefonun şıklığını bozmak istemeyenlerin tercihidir. Her telefon marka ve modeline uygun arka pil kapağı birçok kullanıcı tarafından tercih edilirken, özellikle son dönemlerde piyasaya sürülen ve büyük beğeni kazanan silikon modeller başta geliyor. Farklı desen ve renklerde bulunabilen arka pil kapağı, popüler olan birçok model için özel olarak tasarlanıyor ve telefonların orijinalliğini asla bozmuyor.

Dokunmatik Ekran Bilgisayar Teknolojilerindeki Devrim

Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle dokunmatik ekran kullanımı da hayli yaygınlaştı. Sadece akıllı telefonlarda, tabletlerde, dizüstü bilgisayarlarda bulunmayan dokunmatik ekran masaüstü bilgisayarlar için de dokunmatik ekran monitör şeklinde kullanılabiliyor. Bilgisayar teknolojilerinin gelişmesiyle mouse yani fare kullanımı devrim niteliğinde kullanım kolaylıkları getirmişti.  Mouse’un icadından sonraki en büyük devrim ise dokunmatik ekran teknolojisi ile yaşandı. İlk başlarda dokunmatik ekran monitör olarak insan hayatına giren dokunmatik ekran, akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla herkesin ulaşabildiği bir teknoloji oldu. Günümüzde küçük bebekler bile dokunmatik ekran barındıran herhangi teknolojik bir cihazı rahatlıkla kullanabilmektedir. Dokunmatik ekran ve dokunmatik ekran monitör, cihazın bir parçasıdır ve zaman zaman arızalanabilir, bu durumlarda dokunmatik ekran yedek parça olarak da bulunabilmektedir.

Telefon Bataryası Kullanımı Önemli

Telefonun icadından sonraki en büyük devrimi cep telefonları sayesinde yaşarken, bu da uzun ömürlü batarya icadı ile mümkün kılındı. Kablosuz pek çok elektronik ve teknolojik cihazın ayrılmaz bir parçası olan batarya, cihaz için de büyük önem taşır. Yüksek teknoloji ürünü, kısa sürede şarj olup, uzun süre kullanım ömrü sunan telefon bataryası sayesinde teknolojinin nimetlerinden yararlanmak mümkün kılınır. Telefon bataryası, çoğu insan için kıymetli eşyaları arasında bulunan telefonlar için zaman zaman yedek parça olarak ihtiyaç olabilir. Bu durumlarda batarya fiyatları incelemek durumunda kalınabilir. Telefon bataryası değişimi gereken bir ihtiyaç haline geldiyse bu durumda orijinal ürünler tercih edilmelidir. Batarya, telefonun sağlıklı çalışması için özenle seçilmeli ve özellikle kalitesiz ürünlerden uzak durulmalıdır. Batarya seçerken özellikle testlerden geçmiş ve telefonunuza uygun ürün olduğundan emin olunmalıdır.

Dizüstü bilgisayarlardan, tabletlere ve telefonlara katar geniş bir alanda ihtiyaç duyulan batarya, dikkatli kullanılırsa ömrü uzatılabilir. Bunun için öncelikle kullanım kılavuzlarındaki uyarılar dikkate alınmalıdır ancak en önemli yöntem telefonu gereğinden fazla şarjda tutmamaktır. Ayrıca özellikle telefon bataryası, sağlıklı kullanılmak için işletim sistemlerinde bazı pil koruyucu uygulamalar bulmak mümkündür. Bu sayede, pilin ömrünü tüketen geri plan uygulamalarını durdurmak mümkündür.

Kasa kapak modelleri, dokunmatik ekran monitör modelleri ve telefon bataryası çeşitleri ve daha birçok ihtiyaç için aZall internet mağazası ziyaret edilebilir.

Kazancınız 9%
136.00 TL 123.20 TL
Kazancınız 37%
1,990.00 TL 1,250.00 TL
Kazancınız 15%
Promosyon
1,271.80 TL 1,056.73 TL
Kazancınız 9%
142.50 TL 129.00 TL
Kazancınız 15%
Promosyon
1,397.80 TL 1,158.47 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (56)
Renk
Mağaza
    Tümünü göster (15)
Fiyat

 – 

  • 15
  • 6115.99